VeteranWinner / 1.7.2-AKTİF / Factions-PVP / mc.veteranwinner.com / 48GB Ram / Bosslar ve Görevler

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
emeğiniz çok bu serverda hakkaten kaliteli oyundaki ismim gomerboy99 :) faction sunucular çok baymıştı iyi geldi :)

alpereny

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batmak değil,ordaki amacın imza. Eğer amacın imza değilse ------------------------------------------- koymanın amacı nedir :QD:ADQ::::::::A:Sd

Seni ilgilendirmeyen bi konu bu arada sanane yorum benim yorumum istedeğimi koyarım bu kadar kafana takılmasının sebebi ne?

uzdo23

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server bakımda mı?
yoksa gece kapalı mı oluyor?

VeteranWinner

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
/memory aciktir 40 gb servera verilmistir 8 gb makineye verilmistir !!Kiskananlar catlasin ama biz 48 gb yiz yapacak bisey yok kotulemeye calisanlar icinizde kalsin :)

yasakcicem

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere giremiyorum Internal Exception: java.io.IOException: Varolan bir bağlantı uzaktaki bir ana bilgisayar tarafından zorla kapatıldı diyor.

Oyundaki nickim: yasakcicem
Acaba banlandım mı?

BugraHan_TR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1 Haftadır oynuyorum,şuana kadar sorun yoktu ama şuanda servere bağlanmaya çalışınca şöyle bir hata veriyor:

Bağlantı Kaybedildi!
Nope![DOUBLEPOST=1392824202,1392754250][/DOUBLEPOST]yardım edin lütfen giremiyorum hata veriyor.

Bağlantı Kaybedildi!
Nope!

hata böyle.

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 Haftadır oynuyorum,şuana kadar sorun yoktu ama şuanda servere bağlanmaya çalışınca şöyle bir hata veriyor:

Bağlantı Kaybedildi!
Nope![DOUBLEPOST=1392824202,1392754250][/DOUBLEPOST]yardım edin lütfen giremiyorum hata veriyor.

Bağlantı Kaybedildi!
Nope!

hata böyle.
Hesabınız bugda kalmış. Kurtarıldı.
İyi oyunlar.