Mucosoft Devleti - Bir Apartman - İndirebilirsiniz!

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
UYARI:
Bilmeden eleştirenler var. Bu map değil schematics modelidir. Mucosoft Devleti'nden bir kısımdır. Survival'de yapılmıştır.

İndir
Eğer böyle paylaşmak sorun ediyorsa veya kural ihlali ise yetkililer söylersiniz.
Evin en alt katında sandıklar var. İçinde eşyalar vardır. Bakarsınız indirenler için. En alt katındaki daire benim dairem.

Son düzenleme:

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece tahta ve camdan olması ve ayrıntısız olması kötü göstermiş. İnternetten videolar izleyip kendini geliştirmelisin. Küp evler beğenilmiyor genellikle.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sadece tahta ve camdan olması ve ayrıntısız olması kötü göstermiş. İnternetten videolar izleyip kendini geliştirmelisin. Küp evler beğenilmiyor genellikle.

Survival'da yapıyor sanırsam.Ama bunu creative'de yapmış olabilir.Çünkü harita flat.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
No, dışı sade ama içinde bir sürü sandıklar objeler var. Kitaplık, asansör vs. Az olabilir geliştiriyorum.[DOUBLEPOST=1390988421,1390988390][/DOUBLEPOST]
Survival'da yapıyor sanırsam.Ama bunu creative'de yapmış olabilir.Çünkü harita flat.
Altındaki toprağı görmüyor musun? Bunu schematicledim.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Survivalde yapmış sonra schematic alıp düz haritaya atmışsın anladığım kadarıyla?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bunumu İndirecekler :) Sadece Tahtadan Ve Camdan Oluşmuş Bu Dekoru Bile Olmayan Binayı :) Herkesin Yapabileceği Sıradan Bir Ev :p

Selçuk S.(Dmxcraft)

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
No, dışı sade ama içinde bir sürü sandıklar objeler var. Kitaplık, asansör vs. Az olabilir geliştiriyorum.[DOUBLEPOST=1390988421,1390988390][/DOUBLEPOST]
Altındaki toprağı görmüyor musun? Bunu schematicledim.
içinde bir sürü obje olabilir fakat dışının sade görünmesi bütün olayı bitirir

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
camların simetrik olmayışı ne kadar modern bi yapı olduğunu gösteriyo ayrıca en beğendiğim noktası ise odundan olması hafif bi dağ apartmanı havası katmış yeşillikle iç içe olmasıda harika olmuş bana rizedeki köy evlerini hatırlattı

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
camların simetrik olmayışı ne kadar modern bi yapı olduğunu gösteriyo ayrıca en beğendiğim noktası ise odundan olması hafif bi dağ apartmanı havası katmış yeşillikle iç içe olmasıda harika olmuş bana rizedeki köy evlerini hatırlattı
O, küçük bir hata olmuş normalde simetrik yaparız.[DOUBLEPOST=1391077356,1391077302][/DOUBLEPOST]
Bunumu İndirecekler :) Sadece Tahtadan Ve Camdan Oluşmuş Bu Dekoru Bile Olmayan Binayı :) Herkesin Yapabileceği Sıradan Bir Ev :p
Emin misin? Su, toprak Chypie06'nın dediği gibi, sandık, kitaplık blogu, kapı, meşale daha sayam mı?

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
O, küçük bir hata olmuş normalde simetrik yaparız.[DOUBLEPOST=1391077356,1391077302][/DOUBLEPOST]
Emin misin? Su, toprak Chypie06'nın dediği gibi, sandık, kitaplık blogu, kapı, meşale daha sayam mı?

Chypie06 senle dalga geçmiş.