JaegerGaming [Faction/PvP] [32 GB RAM] [Vip Çekilişi] [Plotme VDS] [KAPANMA İHTİMALİ 0]

keremmertzww

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

MERHABA ARKADAŞLAR MÜKEMMEL BİR FACTİON PVP DENEYİMİYLE KARŞINIZDAYIZ !!!
İLK OLARAK SERVERİMİZİN ÖZELLİKLERİNİ SÖYLÜYORUM
1) AMERİKA LOKASYON
2) 4 GBİT UPLİNK
3) RedBoy ÖZEL PLUGİN PAKETİ
4)0 LAG

5)HER HAFTASONU FACTİON WARS
6)YETERİ KADAR EVENT
7)%100 ŞEMATİKSİZ MAP

8)HATASIZ PLUGİN VE GÜNCEL PLUGİNLER
9)56 GB RAMLİ VDS DEN 32 GB SİNİ SERVERE 3 GBSİNİDE TS3'E HARCADIK

10)İP : mc.JaegerTeam.net

/SPAWN

/WARP LAPİS

/warp HAMMADDE

/warp Viphammadde

/warp Event

/warp parkur

/warp Çöl

/warp Orman

/warp Arsalar

/warp Aletçi

/warp Vipbilgi

Vip Türleri : Normal Vip 10 TL - MegaVip 15 TL - UltraVip 20 TL- PLATİN VİP 25 TL Mobil Tüm Hatlar

TAM GAZ DEVAM EVENT VAR DOLUŞUN

Son düzenleme:

MansoN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

keremmertzww

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Görebiliceğiniz en sikimsonik serverlerden biri çünkü adminler biraz fazla **** kafalarına göre iş yapıyorlar küfür ediyorlar sen bir kere küfür et direk 15dk muteyi çakıyorlar VIP satıyorlar ardından adama hakaret ediyorlar pluginlerde sürekli olarak hata oluyor RedBoy'un diğer serverleri gibi büyük bir ihtimalle bu da kapanıcak çünkü server açmaktan bir *** anladıkları yok her haftasonu factionwars diyorlar bir kere bile yapmazlar sakın VIP alıp paranızı çöpe atmayın yine de siz bilirsiniz
metincim seni tellux isimli arkadaş doldurmuş adamlığınızı kaybetmişsiniz yazık olmuş size beni bilen bilir ben her hafta sonu fw yapıcam biz küfür etmedik siz m-k a-m-k gibi laflar edince mute atmak zorundayız bence daha fazla ötme burda ben açıklamamı yaptım ss de atarım sıkıntı yok hatta atıcam yarın görürüz sizin ne olduğunuzu :) Sen gelipte benden vip istedin 2 haftan kalmıştı ben sana insan gibi verdim sırf küfür edip mute yedi diye böyle çocuklar oluşuyo ilk başladığım mc de 12-13 yaşında bebeler yoktu senin gibi adamlar vardı 22 yaşlarında iyice içine edildi mc nin . Sana inananlar gelsin görsün serveri tabi yançar açıp iğrenç *** gibi sw demesi kolay :)

He Bunuda Söyleyeyim nedense Keyloggerin adıda Telloger di budamı tesadüf metincim neyse ben savcılığa suçduyurusunda bulunucam çünkü sizin gibi abilerden gına geldi artık milletin server açası gelmiyor

Son düzenleme:

Astroncukk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler sw süper bişi dün vip aldim benim nick BlackDevilEvil

keremmertzww

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güncel[DOUBLEPOST=1388244899,1388237495][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1388251674][/DOUBLEPOST]güncel

MansoN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
metincim seni tellux isimli arkadaş doldurmuş adamlığınızı kaybetmişsiniz yazık olmuş size beni bilen bilir ben her hafta sonu fw yapıcam biz küfür etmedik siz m-k a-m-k gibi laflar edince mute atmak zorundayız bence daha fazla ötme burda ben açıklamamı yaptım ss de atarım sıkıntı yok hatta atıcam yarın görürüz sizin ne olduğunuzu :) Sen gelipte benden vip istedin 2 haftan kalmıştı ben sana insan gibi verdim sırf küfür edip mute yedi diye böyle çocuklar oluşuyo ilk başladığım mc de 12-13 yaşında bebeler yoktu senin gibi adamlar vardı 22 yaşlarında iyice içine edildi mc nin . Sana inananlar gelsin görsün serveri tabi yançar açıp iğrenç *** gibi sw demesi kolay :)

He Bunuda Söyleyeyim nedense Keyloggerin adıda Telloger di budamı tesadüf metincim neyse ben savcılığa suçduyurusunda bulunucam çünkü sizin gibi abilerden gına geldi artık milletin server açası gelmiyor
Tellux mu beni dolduruşa getiriyor??? Sen çok yanlış gelmişsin abi ben bunları tamamen kendi isteğimle yazıyorum bence dediklerimin tek bir kelimesi bile yanlış değil tabi bu server de önceki serverler gibi olup bir sorunlar çıkıcak siz hiçbir zaman açtığınız servere gereken ilgiyi göstermedeiniz ama yine de inşallah bu da diğerleri gibi olmaz hem de admin bana küfür etti ben de özür dilerim yazdım yetkiliye hakaratten 30dk mute yedim siz buna adalet mi diyorsunuz?

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Konu güncellemeyi lütfen 12 saate bir yapiniz.

keremmertzww

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tellux mu beni dolduruşa getiriyor??? Sen çok yanlış gelmişsin abi ben bunları tamamen kendi isteğimle yazıyorum bence dediklerimin tek bir kelimesi bile yanlış değil tabi bu server de önceki serverler gibi olup bir sorunlar çıkıcak siz hiçbir zaman açtığınız servere gereken ilgiyi göstermedeiniz ama yine de inşallah bu da diğerleri gibi olmaz hem de admin bana küfür etti ben de özür dilerim yazdım yetkiliye hakaratten 30dk mute yedim siz buna adalet mi diyorsunuz?
:D yançarla geliyor metincim tellux getirmese bile sizin gibiler yüzünden serverler tutmuyor ilgi göstersekte hiçbir halt değilsiniz rahat olun umarım beynin ileride büyür :)

MansoN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yançar???Sen bence hiçbir şey bilmiyorsun hiçbir zaman yan çarlarla bir yere girmedim amerika zaten önceden nickim MansoN'du şu an CaSTieL9 sen neyin kafasındasın bilmiyorum aslında kafan olmasa akıllısın

emrecanzor05

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Cok guzel ben oynuyorum aılecek ızlıyoruz cok ıyı ya :) GUNCEL