GANGSTAR İSTANBUL SON KARAR v.4 // en kapsamlı hikayeli DEV HARİTA Yeni 2014

Nasıl buldunuz ?

• Muhteşemdi! Başarılarınızın devamını dilerim,

Kullanılan: 68 89.5%
  • kötüy,

Kullanılan: 8 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    76

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
bir dahaki seride bol bol keseceksin merak etme :)[DOUBLEPOST=1387461500,1387461119][/DOUBLEPOST]
dediğine birazda olsa katılıyorum, biraz harita aceleye geldi, çok beklendiği ve tam zamanında yetiştiremediğimiz için böyle oldu, ama böyle olmasına rağmen müthiş ibr iş çıkardığımızı söylemek lazım bu yoğunlukta böyle harita kolay kolay çıkmaz..[DOUBLEPOST=1387461778][/DOUBLEPOST]
yeni bir harita geliyor, Bu haritadan 3 kat daha büyük, minecraft haritaları arasında en uzun, yaptığımız mimarilerden daha öte bir harita geliştirdik, 2 farklı haritayı ve 2 farklı hikayeyi bir araya koyduk, belki minecrafttürk dünyasında en iyi harita olacak şekilde tasarlıyoruz, size düşen şey ise takipte kalmak, çünkü böyle bir haritayı kaçırmak istemezsiniz!!!![DOUBLEPOST=1387461991][/DOUBLEPOST]
dostum şu an grubumuza kisi almıyoruz, bize destek olabilirsin (haritalarımızı indirerek paylaşarak, beğenerek) sana tavsiyem takipte kal belki bir süpriz çıkabilir,
World edit ile biraz daha ileri gidip kisa yoldan basit de olsa gokdelen tarzi seyler olmali bence.

sonicmc4

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
belki gta san andreas gibi harita yaparsın benim isteğim serberst gezmeli bir map yaparsan kurban kesecem
bu arada "gangstar" adını bi ipad oyunundan hatırladım :D

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
World edit ile biraz daha ileri gidip kisa yoldan basit de olsa gokdelen tarzi seyler olmali bence.
yeni gelecek serimizde bol bol gökdelende göreceksiniz,[DOUBLEPOST=1388404920,1388404860][/DOUBLEPOST]
belki gta san andreas gibi harita yaparsın benim isteğim serberst gezmeli bir map yaparsan kurban kesecem
bu arada "gangstar" adını bi ipad oyunundan hatırladım :D
Gta sanandreas kadar efsane olmasada ona benzer flatformları yeni serimizde bol bol göreceksiniz

qwertyu123

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bitirdikden sonra biraz içim sızladı :S Üzüldüm... Ve helal olsun oynadığım en en en iyi harita ;D

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu arada Gizem avına çıkan varsa bütün haritayı sonuna kadar gezmesi gerekiyor,

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
haritayı günceleye bilirsiniz o evler bu haritanın yanında biraz sönük kalmış
güncelleme çok zaman aldığından dolayı güncelleme gelmeyecek, siz sadece hikayedeki olaylara ve kişilere odaklanın,[DOUBLEPOST=1389010821,1388866092][/DOUBLEPOST]indirip oynayanlar yorum yapabilirler,

onur662

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MÜKKEMMEL BİR HARİTA HEM HİKAYE HEM BUİLD HEM her şey SÜPER.ancak redstone'a birazcık daha önem verseydiniz iyi olurdu.

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bazı konuşmalar çok uzun olduğundan dolayı hepsini commandblock yapamadık, çünkü çok zaman harcıyor, ve hızlı bir şekilde haritayı bitirme kararı aldık.

onur662

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bazı konuşmalar çok uzun olduğundan dolayı hepsini commandblock yapamadık, çünkü çok zaman harcıyor, ve hızlı bir şekilde haritayı bitirme kararı aldık.
Ben ondan bahsetmedim mesela şimdi hiç aklıma gelmiyor fakat bazı yerlerde daha çok redstone'la uğraşsanız daha iyi olur. komutlardan bahsetmiyorum.

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben ondan bahsetmedim mesela şimdi hiç aklıma gelmiyor fakat bazı yerlerde daha çok redstone'la uğraşsanız daha iyi olur. komutlardan bahsetmiyorum.

işte diyorumki harita aceleye geldi biraz, yeni serimizde bu eksiklikleri görmeyeceksiniz,

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten güzel bir haritaydı. En çok zorlandığım yer Rumeli Hisarının olduğu yerdi. İçeride ki parkur. Tebrikler @ESer S.
Bir de bir şey sormak istiyorım neden "İstanbul" değil de "İStanbul" ?
EDİT= Neden mutlu sonla bitmediki bir sonrakinde yeni bir aile kuralım bence

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel bir haritaydı. En çok zorlandığım yer Rumeli Hisarının olduğu yerdi. İçeride ki parkur. Tebrikler @ESer S.
Bir de bir şey sormak istiyorım neden "İstanbul" değil de "İStanbul" ?
EDİT= Neden mutlu sonla bitmediki bir sonrakinde yeni bir aile kuralım bence

mutlu sonla bitmemesi diğer haritalardada hikayenin ele alınması ve bu hikayeden ders alan karakter aynı hataya düşmemesi için, konuyu unutmayın çünkü ilerki serilerde yardımcınız olacak,[DOUBLEPOST=1389388925,1389353456][/DOUBLEPOST]sadece görevlere odaklanmayın, görevler dışındada yapacağınız çok şey var,[DOUBLEPOST=1389618137][/DOUBLEPOST]gencel+[DOUBLEPOST=1390114515][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1390302343][/DOUBLEPOST]+ güncel