Atatürk Skİnİ

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence bu tamamen saygısızlık skin işine başka şeyler yaparak devam edebilirsin Atatürk'ü böyle bir yerde kullanman bence kötü bir fikir
Bunu ben de düşündüm. Böyle bir oyunda kullanmak tepki toplayabilir diye düşündüm. Skin işine devam ediyorum. Fakat aklıma geldi ve yapılmamış bir çalışma olduğu için yapayım dedim.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence saygısızlık arkadaşlar o özel bir insan..
Ama başka skinler yapabilirsin :)

GolemRevenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşım özel bir insan diye bir şey yoktur tamam eyvallah kurtarmış türkiyeyide nedir bu özel insan ? Tövbe et arkadaşım özel insan yoktur hepimiz insanız.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atatürk düşmanı dedected :) Fazla konuşmayacağım

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görüşlerinize saygı duyuyorum. Destek verenlere teşekkürler. Eleştirenlere de teşekkürler. Dediğim gibi ben de sizin gibi düşünüyordum. Ama bence bunda bir zarar yok. Ben de Atatürk'ü seviyorum, sayıyorum. Ama yaptım ve koydum. isteyen alır istemeyen almaz. Cinayet işlemedik hoş.

GolemRevenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atatürk Düşmanı Değilim Ve Atatürk Aleyhinde bir şey Söylemedim Ancak Oda bir insan ilahlaştırmayın yaratandan başkasına tapmayın .

GolemRevenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
olabilir sonucta türkiye halkı için önemi büyük bu dediğine katılırım ama özelleştirmeyiniz tapmayınız.Bizden Daha Değerli Olabilir Ama Özel değil