bot koruması ve aynı ip den girmeyi yasaklayan plugin

srbrine

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bot koruması diye bir şey varmı varsada plugin ve aynı ip den girmeyi yasaklayan bir plugin varmı bu pluginlerin linkini verirseniz iyi olur

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

srbrine

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
https://www.spigotmc.org/resources/stopproxy-protect-your-server-from-proxies-vpn-bots.5183/updates
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/easy-anti-join-bot-proxie/
Gibi eklentiler işinize yarayabilir fakat bot sorunu için çözüm; lobi ve çakma lobi kurmaktır. Bot sorunu için kesin çözüm ise siteden kayıt olma şeklindeki sistemdir. İyi çalışmalar.
teşekürler çok büyük yararın dokundu nerdeyse tüm anti join botları denedim ama bu verdiğin ile bot atanı bile buluyorum :D

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynı ip den girmeyi bilmem ama aralıklı giriş süresi koyabilirsin misal geçerli ip sunucuya girip çıktığında yeniden girmek için 3 saniye bekleyecektir ayrıca antibotultra vardı birde whitelist aktif ediyor kısa yol.

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
teşekürler çok büyük yararın dokundu nerdeyse tüm anti join botları denedim ama bu verdiğin ile bot atanı bile buluyorum :D
Rica ederim, iyi çalışmalar. Eğer sorun tekrar devam ederse size başka bir metot önerebilirim.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Authme de öyle bir özellik vardı her ne kadar çözmüş olduğunu görsemde içimden yazmak geldi :D

srbrine

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynı ip den girmeyi bilmem ama aralıklı giriş süresi koyabilirsin misal geçerli ip sunucuya girip çıktığında yeniden girmek için 3 saniye bekleyecektir ayrıca antibotultra vardı birde whitelist aktif ediyor kısa yol.
onu bile denedim ab ultra o kadar iyi değil ama o süre koyma iyi fikir onu nasıl yapacağımı yazarmısın

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Authme de öyle bir özellik vardı her ne kadar çözmüş olduğunu görsemde içimden yazmak geldi :D
Rica ederim, iyi çalışmalar. Eğer sorun tekrar devam ederse size başka bir metot önerebilirim.

Bende bu metodu önerecektim, o eklentiler işe yaramazsa Almanya'dan Azerbaycan'dan ya da Belçika'dan ziyaret edenleri maalesef geri çevirmek zorunda kalacak. Umarım sorun çıkmaz.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
onu bile denedim ab ultra o kadar iyi değil ama o süre koyma iyi fikir onu nasıl yapacağımı yazarmısın
Bir arkadaşım hazırlamıştı skript olmasa bile authme configine bi göz atınız şöyle kelimeler aratırsanız bulabilirsiniz herhalde "join retry" "retry" "join" gibi kelimeler.

srbrine

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bu metodu önerecektim, o eklentiler işe yaramazsa Almanya'dan Azerbaycan'dan ya da Belçika'dan ziyaret edenleri maalesef geri çevirmek zorunda kalacak. Umarım sorun çıkmaz.
olsun o kadar bot saldırısı durdu her gelenin ip si gözüküyor saldıran kişinin zaten adı 3-4 kere çıkıyor saldırıyı onun yaptığını anlıyorum buldum bulmasına intikam almam gerek ip sini not bile aldım

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
olsun o kadar bot saldırısı durdu her gelenin ip si gözüküyor saldıran kişinin zaten adı 3-4 kere çıkıyor saldırıyı onun yaptığını anlıyorum buldum bulmasına intikam almam gerek ip sini not bile aldım
Hostingin nitrado ise onlara ticket at ip sini atıp onlar ilgilenir herhalde.