|-|ReonPvP|-|Türkiye'nin Gelişen PvP Serveri |-|GappleDrop|-|KöylüShop|-|Emek Harita|-|Cracked

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Birazcık emek verilse daha iyi yerlere gelebilecek bir sunucu.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kötü yanları saymakla başlayabilirim sanırım.
1-) Sunucu AxiTR (Çok Fazla Lag Ping Delay Sorunu Var)
2-) Bütün yetkililer vel**
3-) Sunucuda hack olmadığım halde küfür yiyip banlanıyorum. Skype veriyorum adam bakmıyor bile.
4-) Build çok çok kötü (Aynı haritayı yapmak sadece 30 dakika)
5-) Pluginlerin çoğu gereksiz.
6-) Bütün arkadaşlarına yetki veren kurucular olduğu sürece bu sunucu asla ilerlemez.

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kötü yanları saymakla başlayabilirim sanırım.
1-) Sunucu AxiTR (Çok Fazla Lag Ping Delay Sorunu Var)
2-) Bütün yetkililer vel**
3-) Sunucuda hack olmadığım halde küfür yiyip banlanıyorum. Skype veriyorum adam bakmıyor bile.
4-) Build çok çok kötü (Aynı haritayı yapmak sadece 30 dakika)
5-) Pluginlerin çoğu gereksiz.
6-) Bütün arkadaşlarına yetki veren kurucular olduğu sürece bu sunucu asla ilerlemez.
Bu Server Büyümez Batar Batmaklada Kapanır <_<

EnesReonPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SİZE OYNAYIN DİYEN YOKKİ abi DİYENLERE BAK SW ARTIK HER GUN 20 ONLİNE OITC VE 1VS1 MİNİGAME EKLENDİ ASIL SİZ TARİH OLDUNUZ SW DEDE FAZLA PİNG YOK SİZİN NETİNİZ SORUNLUYSA YAPCAK BİŞİ YOK KÜFÜR EDİP BANLANMIYON İLLA SENİ GÖRÜNMEZ TAKİP EDİYOZ NE SANDIN BUİLDLER İSE GELİŞCEK SW AÇILALI DAHA 5 AY FALAN OLDU SİZ NEYİN KAFASINDASINIZ YENİ ŞEYLER EKLENCEK SUAN MİNİGAMELERLE UGRASIYORUM PLUGİNLER İSE GEREKSİZ DEĞİL BURDA SADECE Pyro22 VE XectioNN GEREKSİZ S.G BURDAN abiLER SW BULAMADINIZMI KÖTÜLÜCEK

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İşte son vel**lik örneği. Seni ayakta alkışlıyorum evlat. Bu arada yaşını ve haddini bil büyüklerine karşı saygılı ol. Büyük harf kullanma. Bu arada bu sunucu 5 ay açık ise şu an olduğunuz konum rezalet! Başarılı bir sunucu 5 ay açık kalsa o sunucunun en az ortalama 30 online sayısı olur. Rehber'e soru soruyoruz. Adam takmıyor. Moderatör vanish geçip adamları kesiyor. Süper bir sunucu. Adama dalarken o yerde çıkan Phoenix botu tam senin aranda kalıyor. Ona vurup kick yiyorsun. Sonra moderatör sana diyor ki. Kusura bakma kardeşim sen hilesin ve banı çakıyor. Ne bir skype istedi ne de başka bir şey. Yazık. Harita yapmışsınız. Afedersiniz ama o harita bo*** gibi olmuş. O duvarlar hele ki. 10 dk bak oraya. 10 dakika sonra ağlayarak bilgisayarı kapatır insan.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
SİZE OYNAYIN DİYEN YOKKİ ***** DİYENLERE BAK SW ARTIK HER GUN 20 ONLİNE OITC VE 1VS1 MİNİGAME EKLENDİ ASIL SİZ TARİH OLDUNUZ SW DEDE FAZLA PİNG YOK SİZİN NETİNİZ SORUNLUYSA YAPCAK BİŞİ YOK KÜFÜR EDİP BANLANMIYON İLLA SENİ GÖRÜNMEZ TAKİP EDİYOZ NE SANDIN BUİLDLER İSE GELİŞCEK SW AÇILALI DAHA 5 AY FALAN OLDU SİZ NEYİN KAFASINDASINIZ YENİ ŞEYLER EKLENCEK SUAN MİNİGAMELERLE UGRASIYORUM PLUGİNLER İSE GEREKSİZ DEĞİL BURDA SADECE Pyro22 VE XectioNN GEREKSİZ S.G BURDAN *****LER SW BULAMADINIZMI KÖTÜLÜCEK
Dostum , çocukluğunu belli etmen yakışmamış baştan onu söyleyeyim. Küfretmene gerek yok , sonuçta hepimiz aileyiz. Benim sunucum 2 ay lık oldu +25 oluyor ve mapları daha iyi ve tek başıma çalışıyorum sunucuda o yüzden açık olma günü önemli değil.

EnesReonPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ACILMA GUNUNU DEMIYORUM HER SW NİN ACİGİ VARDİR BU 2 Sİ ANLAMIYO DELİ OLDUM SW DE YA KAÇ GUNDUR UGRASIYOM SW İCİN KUFUR ETTIRIYOLAR DİYOLAR BU SW BATAR BEN OKADAR MİNİGAMES YAPTIM AMA KARSILIGIMI BUGUN ALDIM GECE 10 GİBİ FLN 20 ONLİNE VARDI VE HEPSİ MİNİGAMESTEYDI GUZEL Bİ DUYGU :D

BEN ARTIK BU 2 M*ALA BİŞE DEMIYOM NAPARLARSA YAPSINLAR ZATEN KİMİN VE---LED OLDUGU COK BELLİ OLUYOR İLLA LAF YETISTIRCEM SİZE KARDES ISTEMIYOSAN OYNAMA GIT BASKA SW DE OYNA ISTENMIYOSUN

VE RAGNARAK SENDE BENIM YERIMDE OLSAN SENDE BUKADAR KUFUR EDERDIN HATTA DAHA FAZLA

SANKİ BNM MESAJIMI BEKLIYOR LAF ATMAK İÇİN

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel kardeşim bak şimdi. Yaşın kaçtı senin? 15-16 deme hiç göstermiyorsun. En fazla yaşın gösterdiği 13. Gelmişsin burada BaranArslanMRJ plugin paketini kopyalayıp atmışsın. Hiçbir değişiklik yapmamışsın. Bu arada ben sana ne dedim? Büyüklerine karşı saygılı ol. CapsLock kullanma. Zaten adam gibi bir şeyler yapsaydınız sunucunuza şu an bu lafları etmezdik. Bak şimdi sunucu'da GappleDrop var. Çok eskide kaldı. Bir sürü komut açığı var. Harita desen afedersin ama bo*um gibi harita. Ve bundan bu konuya yorum yazan herkes şikayetçi. Sunucuya sürekli bot atılıyor. Sürekli donuyor. PC özelliklerime kötü deme. Bence şu an alınabilecek en iyi bilgisayarlardan birisi. İstersen özellikleri de yazarım. Bir sorun varsa benimle tartışmak istediğin skype ver.

EnesReonPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Madem herkes şikayetci neden bugun 40 kişi vardı sw de *** gibi olsaydı burda olmazlardı ve yaşım 14 harita yenılencek sen kufur etmeye devam et konustukca batıyon ReonPvP <3

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güldürme beni lütfen. Gün boyu en fazla 20 kişi gördüm ben orada. Bu arada 14 dedin de ben inanmadım kardeşim. Yukarı da sergilediğin davranışlar yüzünden pek göstermiyorsun.

EnesReonPvP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bak son kez diyorum bidaha bu sw ye gelmeni ve bu foruma yorum yaparak kirletmeni istemiyorum bugun sw 38 kişiydi 40 bile vardı istersen herkese sor ?

fallen2k3

PvP Serverimiz açıldı : 46.20.1.66:1175
En iyi cevaplar
0
Yeni Rekor 44/50 Plugin Paketimiz ve Map imiz tamamen değişicektir.