-Five Night at Freddy's 2-

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Jumpscarelerin zıplatma nedeni görüntüler değilde seslerdi daha çok ilk oyunda hem görüntü hem sesde ikinci oyunda sesler zıplatıyor görüntü 2-3 yaratıkta

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Jumpscarelerin zıplatma nedeni görüntüler değilde seslerdi daha çok ilk oyunda hem görüntü hem sesde ikinci oyunda sesler zıplatıyor görüntü 2-3 yaratıkta
söylediğim gibi old foxy ve old chica hariç jump scare ' ı haricinde animasyonları berbat jumpcare'ların . Özellikle old bonnie'nin

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ama sesleri biraz daha iyi yapmışlar eski oyuna göre korku oyunlarında sesde önemli

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama sesleri biraz daha iyi yapmışlar eski oyuna göre korku oyunlarında sesde önemli
Sesler iyi gerçekten ama görüntü sesten önemli .[DOUBLEPOST=1416331830,1416248948][/DOUBLEPOST]Toy freddy koridordan geliyor . Ve odanıza girdiğinde sağda bekliyor .

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Çok güzel bir inceleme. 2-Ben oyun ilk çıktığı gün gördüm fakat ekran kartından dolayı alamadım..

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sesler iyi gerçekten ama görüntü sesten önemli .[DOUBLEPOST=1416331830,1416248948][/DOUBLEPOST]Toy freddy koridordan geliyor . Ve odanıza girdiğinde sağda bekliyor .
Bana göre ses önemli yoksa korku oyunları gelişmezdi slenderman oyunun devam etmesini sağlayan seslerdi grafikleri sonradan gelişti

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ahh görünce aklıma geldi:
██╗████████╗███████╗ ███╗ ███╗ ███████╗
██|╚══██╔══╝██╔════╝ ████╗ ████ ██╔════╝
██| ██| ███████╗ ██╔████╔██ █████╗
██| ██| ╚════██| ██|╚██╔╝██|██╔══╝
██| ██| ███████| ██| ╚═╝ ██|███████╗
╚═╝ ╚═╝ ╚══════╝ ╚═╝ ╚═╝ ╚══════╝
( buldum, yapmadım )

Son düzenleme:

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hiçbir korku oyunundan gerçek anlamda korkmadım , Five Night at freddy's serisi başta olmak üzere webcam ile video çekmeyi düşünüyorum. Bu oyunların nesinden korkuyorlar anlamıyorum.

Zorin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Siz bu oyuna korkunç mu diyorsunuz?
Çok ilginç.