Provanas Premium 1.9 Survival Server -[provanas.nitrado.net]-

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0

Ip adresi: provanas.nitrado.net

Bu server sadece 1.9 deneyimini ilk elden denemek isteyen premium hesaplı oyuncular için açıldı.

Bug raporlarını konuda paylaşırsanız sevinirim !

Site: www.provanas.com

Son düzenleme:

Kuadra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Niye premium anlatsana brz .s .s
Neyse ya oynamak isterdim crack var 1.8 ama pre yok. -,-

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Niye premium anlatsana brz .s .s
Neyse ya oynamak isterdim crack var 1.8 ama pre yok. -,-
Şu sebepten ötürü, server da insanların başkalarının hesaplarına girme ihtimalini kaldırmak istedim. Bukkit daha çıkmadığı için vanilla versiyonu var sadece. Pluginsiz kontrolü anca yaptığı şeye değer veren insanlarla sağlayabileceğimi düşündüm. Eğer farklı düşünüyorsan fikir alışverişine açığım :)

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanları Premium almaya teşvik ediyorsun iyi tamam güzel de sunucuya sadece premiumlular gire biliyor.
Peki bu durum da insanlar nasıl premium almak istesin? :ha:

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
İnsanları Premium almaya teşvik ediyorsun iyi tamam güzel de sunucuya sadece premiumlular gire biliyor.
Peki bu durum da insanlar nasıl premium almak istesin? :ha:
Güzel soru. Serverda herhangi ekstra bir olay yok haklısın. Ama küçük de olsa her şeyin başlangıcı var diyelim :) En azından versiyonundan dolayı şuanlık özel bir server :)

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel soru. Serverda herhangi ekstra bir olay yok haklısın. Ama küçük de olsa her şeyin başlangıcı var diyelim :) En azından versiyonundan dolayı şuanlık özel bir server :)
Cok haklisin. Kesinlikle sunucaya geliyorum.

sasaliger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beylre bildiğiniz üzere 1.8 de pluginler yok wg fln yok premiumların 1 defa girme şansı var yani o şansıda trolle ban yemeye çalışmaz cracklı olsa herkes trol fln yapar

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
beylre bildiğiniz üzere 1.8 de pluginler yok wg fln yok premiumların 1 defa girme şansı var yani o şansıda trolle ban yemeye çalışmaz cracklı olsa herkes trol fln yapar
Aynen katılıyorum, bende daha sağlıklı saygılı bir topluluk oluşur diye düşündüm.