Suyun İçindeki Lav

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
i like minecraft pyscisk (i like incorrect)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hiçbir şey imkansız değildir........

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakmaya alttan başlayınca yanlış anlaşılıyoda. Yani sende fiziğe meydan okumuşsun.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ölümsüzlük hariç hiçbirşey imkansız değildir-ben

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
La hiçbir şey imkansız değildir diyorsunuz bir sincabın insan eti yedikten sonra bu insan etinin içerisinde timsah yumurtasına dönüşmesi ve bu timsah yumurtasından civcivler çıkıp fındık ile beslenip dinazor olması ve ardından ayinler yaparak insan olması sonra bir sincabın onu yemesi olabilecek bir şey mi söyleyin bana

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
La hiçbir şey imkansız değildir diyorsunuz bir sincabın insan eti yedikten sonra bu insan etinin içerisinde timsah yumurtasına dönüşmesi ve bu timsah yumurtasından civcivler çıkıp fındık ile beslenip dinazor olması ve ardından ayinler yaparak insan olması sonra bir sincabın onu yemesi olabilecek bir şey mi söyleyin bana
Allah isterse olur. afedersinde sizin gibilerin imanı düşük.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bende de superflatta 1 bedrock 2 hava 250 buz bloğuyla süperflat yaptım, nedense bedrock gözükmedi ve buzları kırınca aşağı düşüp RIP oldum. (öldüm)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Allah isterse olur. afedersinde sizin gibilerin imanı düşük.
Bilip bilmeden yorum yapma akşama kadar namaz kılıyorsun gözünü kurandan ayırmıyorsun değil mi sen bir insanı hiçbir şey bilmeden yargılama namaz kılmıyorum kuran ara sıra okuyorum ama dinime imanıma inancım tam herşeyi dine bağlayıp insanları yargılama şaka bir işi ciddi alıp insanın dinine laf edemezsin. Meğersem forum hacı hoca dolmuş illa bir şey yazdık diye imanı düşük oluyoruz kusura bakmada senin demenle ben hiçbir şey olmam merak etme