Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nehter kalesinden mi bahsediyorsun.... Sende bilmeden konuşuyorsun ben nehter kalesi yok demedim ki! golmest diyor ki skeleton boss var crepeer boss var diyor. Bilmeden dalıyon konuya.

Al bak golmest ne yazmiş. ama konuyu başlatan Silverxxx Arakadaşımız.

Benden sana tavsiye bidaha oraya gitme orda İskelet boss Zombi boss Creeper boss var ve orası herobrinenin kalesi yani karaktein ölen kadeşinin kalesi ben oraya bi kere gittim ve oyuna herobrine girdi sonra kapatıp başka oyun açmak zorunda kaldım

emin9696

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu benim kalem alıntı NoVa yazarmısın yapan NoVa yaz veyada.

RhockinqTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nehter kalesinden mi bahsediyorsun.... Sende bilmeden konuşuyorsun ben nehter kalesi yok demedim ki! golmest diyor ki skeleton boss var crepeer boss var diyor. Bilmeden dalıyon konuya.

Al bak golmest ne yazmiş. ama konuyu başlatan Silverxxx Arakadaşımız.
Harbi beyin yok sende ben nether wart olan nether kalesinimi diyorum lan! Baska bu beyin yokki görmeden anlamaz herobrine kalesi var! netherda ve zombi+creeper+skeleton bosslari koruyor kaleyi icerdede herobrine ile kapisiyorsun

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harbi beyin yok sende ben nether wart olan nether kalesinimi diyorum lan! Baska bu beyin yokki görmeden anlamaz herobrine kalesi var! netherda ve zombi+creeper+skeleton bosslari koruyor kaleyi icerdede herobrine ile kapisiyorsun

Kimseyi kandiramazsin. minecraft jar ın içinde zombi creeper skeleton Bossları ve HEROBRİNE dosyalari yok! kimi kandiriyorsun 2 yaşinda bir çoçuğu mu?

LegendMinerOktay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler kanıtlamak için video koyun, herobrinenin olup olmadığını görelim.

RhockinqTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimseyi kandiramazsin. minecraft jar ın içinde zombi creeper skeleton Bossları ve HEROBRİNE dosyalari yok! kimi kandiriyorsun 2 yaşinda bir çoçuğu mu?
Çok komiksin ha bide 2 yaşındamısın hmm bebe itiraf ediyorsun. olmasıda gerekmiyor dimi jarda

CreepBoy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan Mal kesimcimafya gerizekalimisin ? daha oyunu öğrende gel özür dilerim

CreepBoy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mafya kendini bir şey sanma özür dilerim allah bilir nethere bile gitmemişsindir.