Ağlat Ya da Ağla-SULUGÖZ Türkiyede İlk: Vip Satışı Yok!.Siteden Referans.MineCraft İNDİRME LİNKİ!

Ri0T

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SuluGöz
Ip:
mc.sulugoz.com Resmi Sitemiz:www.sulugoz.com

BURAYA TIKLAYARAK MİNECRAFTI İNDİREBİLİRSİNİZ.
Facebook Sayfamız:www.facebook.com/sulugoz.com

Sürüm:1.7.2-1.7.4
Daha yeni açıldıgı için,Hiç geri kalmassınız.
Hemen Gel ve Birligini Kur.

Başlıkta yazamamış olsamda sunucumuzda bazı özellikler vardır Bunlar:
Kafa düşürme : Kestiginiz insanların veya mobların kafası %50 ihtimalle elinize gelir.
Spleef: Bir minigames.Anlatılamaz Yaşanır.

Ek olarak:
-Arsalarda ölümsüzlük:plotme VARDIR
-Ormanda /tpahere devre dışı: Tp tuzagına karşı.
-Arsalara claim atılamıyor.
-Playerlerimizin Begenmedigi warpları tekrar yapıyoruz.

- VİP SATIŞI YOK!:Şimdi diyeceksiniski vip satışı yok ama sw de vip ler var.
eee bunlar nerden geldi.Onlarda Şurdan geliyor.Bkz:aşşagı V V V

SULUGÖZ'DE NASIL VİP OLURUM?
Sunucumuzda vip satışı yok bildiginiz gibi fakat sunucuda vip ler var.Sende olabilirsin.Bu çok basit.
Adım 1: www.sulugoz.com (basarak gidebilirsiniz)'a üye ol.Resmi aşşagıda:

Adım 2:Üye olduktan Sonra Hesabımıza Giriyoruz ve OYUN PARASI KAZAN'a basıyoruz:

Adım 3:Arkadaşlarınıza Oradaki Referans Linkinizi atıyorsunuz.Ve arkadaşlarınız Basıp Kayıt oluyolar.10 kişi referansınızdan kayıt olup hesabını onaylatırsa siz Vip kazanıyorsunuz.
Fakat Bu yetmiyor.Hesaplarını Onaylatmaları gerekli.Hesap nasıl onaylatırlır?Hesap Onaylatmanın yararları nelerdir ?Aşşagıda:

-Hesabınızı Onaylattınız veya onaylatıcaksınız ama yararları neler.
Öncelikle hesap onaylatmak kesinlikle parasızdır.Bu sistem ile playerlerimizin yaş seviyelerini ve hesaplarını kontrol altında tutuyoruz.Şimdi devam edelim.
-Hesabı Onaylanan playerin hesabı sonsuza kadar silinmez.Fakat onay yapmadıysanız 30 gün sunucuya girmesseniz hesabınız silinir.
-Hesabınızı Onaylatmadan Vip olamassınız.
-Hesabını Onaylatanlar p4 set kazanırlar.
-Hesabını Onaylatanların adı renkli yazılır
-Hesabını onaylatanlar Oyuncu + kazanır.

Peki Şimdi Hesap Nasıl Onaylatılır?Tekrar ediyorum Kesinlikle Parasız.
Adım1:Üye oluyorsunuz.

Adım2:Hesabı Onaylata Bas ve Telefon Numaranı Gir.KESİNLİKLE PARASIZ

Uyarı! Kesinlikle Size gelen mesaja cevap yazmayın.Sadece telefon numaranızı girmeniz yeterli.
Tekrar hatırlatıyım,referansınıza basarak üye olanlar hesabını onaylatmassa puan kazanmış olmassınız.1 Onaylı üye:1 puandır.
10 puan toplayan Vip olucaktır.Koşulsuz Şartsız

Referans Sistemini kendimiz kodladık.Usta codderler yardımı ile.Hazır degildir.
YARDIMLARI İÇİN Alptekin Abiye Teşekkürler.

Ve ek olarak Sunucumuzdan Bilgiler:

7/24 Güç Kaynağı Kullanılmakta.

@ Şimdilik 20 GB Ram 300 Kişilik Kapasite @

@ Roket Hızında @

Birlik savaşları!
Sunucudaki özel birlik haritamızla birliğinizin tüm kontrolü sizde! taktikler uygulayarak yıkabileceğiniz birlikler, ya da güzel dostluklar kurabileceğiniz birlikler. Kısacası en büyük savaş zevkini sizlere yaşatıyoruz!

Daima yenilikçi!
Yerinde saymayan, daima ileriye dönük olarak çalışan ve yenilikleri bol olan bir sunucu! Yani sizi sürekli aynı şeylerle sıkmıyor, fikirlere değer veriyor ve daima güncel kalıyor!

Destek!
Uzun süre aktif yöneticilerimizle bir soruna anında müdahale edebiliyoruz. Hatırlatmak isterim ki; sunucumuz en düşük yönetici ihtiyacına göre düzenlenmiştir. Yani tüm kontrol sizde! Sistemde bir sorun mu var? Sorunu bildirmek için yazdığınızın başına "?" eklemeniz yeterli.Veya TeamSpeak 3 adresimizden bizimle
Iletisime gecebilirsiniz . Cok Yakında Sitemizde Canli Destek Kuruluyor

.
Merhaba arkadaşlar,sizler için çok güzel bir server hazırladık.
Serverimizde pek çok şekilde eğlenebilirsiniz.Bunlardan biraz bahsedelim:

Faction:
Faction modunu artık hepimiz biliyoruz.Pek çok faction server kuruldu fakat biz faction'a yeni bir boyut getirdik.

Plotme Sitemi vardır.
Para Kazanmak için ister lapis kazın,ister tarımcılık yapın.

Serverimizde Faction bölümünün
mantığı büyük balık küçük balıgı yer üzerine kurulmuştur. Peki bu ne demek ??¿¿

Kısacası Düello yaptıgınız[ws attıgınız] kişi sizden güçlü ise sizi mutlaka keser.
->Düello[ws] sırasında karşınızdaki kişi ender incisi[ender pearl] atamaz.
->Karşınızdaki kişi Vip ise /repair yetkisini kullanamaz.
->Karşınızdaki kişi ws bittikten sonra 4 sn boyunca /warp-/spawn-/home gibi yetkiler kullanamaz.

Kısacası normal bir oyuncu bir Ultravip i zırhı ve kılıçları daha iyi ise[sw de edit yoktur] kesebilir.

Şimdi Sunucumuzun Faction Bölümünden Birkaç resim alalım:

Spwan Alanımız:

Marketimiz:

Arenamız:

Orman Başlangıcı:

Lapis Alanı:

Serverimizde 32 warp vardır fakat hepsini göstermem mümkün değil.Daha fazlası için
serverimize gelmelisiniz.

Sunucu Güncellendi Artık Yeniden Online:
Lağ %75 azaltıldı.Kasma problemi kalmadı.
Markete yeni eşyalar eklendi.
Hunger Games
/vote sorunu Çözüldü.

Hunger Games:
Serverimizde hunger games arenalarıda bulunmaktadır.[3adet]Fakat şimdi sizlere sadece
1 adedini gösterecegim daha fazlası için serverimize gelmelisinz.Ip:mc.sulugoz.com

Hunger games'ler kitsizdir ve item sadece chest'lerden çıkmaktadır.
Arenamız:

Servermize Yardım Ve Desteklerinizi bekliyoruz çünkü bunun için çalışıyoruz!

Ip:mc.sulugoz.com
Sitemiz:www.sulugoz.com

Herkeze İyi Günler,İyi forumlar.

Son düzenleme:

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyede lapissiz sw tutmaz adam istemiyosa bile batmamak için koyuyor Türkiyenin hali :)

._. I like trains ._.

Ri0T

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lapis ve Hammadeli sunucular karşıyım, Onları kaldırırsan daha güzel olabilir.

Dediğin doğru fakat sunucunun player sayısı büyük düşüşe ugruyor.Sunucu ilk açıldıgında %100 emek survivaldı fakat playerimiz 10 dan yukarı olmadı.Lapis ekle-
dikten sonra 42 yi gördük.

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle grubumuza katıldığın için teşekkürler, Grup üyemin dediğini inkar edecek değilim.
Fakat, Sağlam bir reklam yaptıktan sonra Lapis ve Hammadde olmaması önemli değildir.

Grubumuza katılmak isterseniz, Tıklayıp Gruba Katıl yapabilirsiniz;
https://forum.gamer.com.tr/grup/minecrafting.607/group-detail

Ri0T

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle grubumuza katıldığın için teşekkürler, Grup üyemin dediğini inkar edecek değilim.
Fakat, Sağlam bir reklam yaptıktan sonra Lapis ve Hammadde olmaması önemli değildir.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3tane foruma reklam yaptım,başkalarının serverinde reklam yapmıyorum sebebi ise
1-O sunucu kapandıktan sonra sunucu sahibi bize kin güdebilir.
2-Sunucu sahibi bizim serverimizde reklam yapabilir,kavga çıkabilir.
3-Hak yenmiş olur:Adam ugraşıp player kasmış çalmak ayıp.

Reklamı sadece forum üzerinden yapıyorum.Serverimizde vip sayısı artarsa 1 tane forumun sag üst köşesini tutmayı düşünüyorum.
Sizde serverimizi tanıtırsanız memnun olurum

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz gayet güzel ve başarılı.

Minecrafting Grubu Ekibi.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveriniz Gayet Güzel Gayet Başarılı Böyle Devam Edin :)

**Minecrafting Ekibi**
[DOUBLEPOST=1401532374,1401532277][/DOUBLEPOST]Bence Oynamanızı Tavsiye Ederim Sunucu Başarılı :)

**Minecrafting Ekibi**

AzTecKyRO

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Başarılı Bir Çalışma Olmuş + Server Sitesine Göz Attım Özenle Yapılmış
Serverinde Başarılar Dilerim ...

**Minecrafting Ekibi**

Son düzenleme:

Ri0T

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sağolun yakında yeni minigames'lerle sw desteklenecek.[DOUBLEPOST=1401650808,1401641611][/DOUBLEPOST]Lağ sorunu çözüldü[DOUBLEPOST=1401717609][/DOUBLEPOST]Güzel, Güncel +++[DOUBLEPOST=1401733228][/DOUBLEPOST]Sunucuya Genel Güncelleme geldi.Sunucu Yeniden ONLİNE

Ri0T

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tigger_Pl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[DOUBLEPOST=1401741409,1401741359][/DOUBLEPOST]Mesajın rapor edildi.[DOUBLEPOST=1401805147][/DOUBLEPOST]Konu Güncel^+++[DOUBLEPOST=1401805755][/DOUBLEPOST]Lapis yeniden inşa edildi.[DOUBLEPOST=1401810762][/DOUBLEPOST]Lag sorunu çözüldü[DOUBLEPOST=1401887593][/DOUBLEPOST]Konu güncel.7/24 Takip ediyorum.Yorumlarınızı esirgemeyin[DOUBLEPOST=1401891910][/DOUBLEPOST]Sunucu güncellendi.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz çok güzel lapis olmasa daha güzel olurdu ama haklısınız çoğu kişi lapisli sunucuya geliyor...