1.8.9

1. yeqTT

Tabeladan bedavaya item alma

Selamlar, sunucuma tabelaya basınca item vermesini değil de tabelaya basınca chest açılmasını ve orada vermek istediğim itemin olmasını istiyorum. Mesela tabelada demir kask yazıyorsa tabelaya bastıktan sonra açılan chest te de demir kasklar olsun dolu. Ama aldığında azalmaması gerekiyor. Bunun...
  2. U

.

.
  3. B

Bal Oyuncu Kurucu, Admin, Moderatör Rehber Alımları İçeri Gelmelisin

Sunucu Bilgileri Bal Oyuncu sunucumuz 250 Oyuncu kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 64 GB RAM bulunmakta. Makine Kiralık Değil Bize Aittir Kapanma Derdi Yoktur Birden Cok Fiziksel Makinelerimiz Mevcuttur. Kurucu Olmak İsteyen Kişiden Maddi Destek...
  4. A

SayinNetwork OPSKYBLOCK Event│Yarışma│ÇEKİLİŞ│SKYBLOCK│1.8.9

Merhaba Arkadaşlar ! Sayin Network Açıldığı Günden Bugüne Çabalıyor. Sizlere Daha İyi Bir Hizmet Vermek İçin,Ve O Sonunda Beklenen An Geldi ! Sayin Network Açılıyor ! Arımıza Katılmak İstiyorsan sayinnetwork.keyubu.com 'Da Seni Bekliyor Olacağız. Arena Spawn En İyi Top 5 Kasalar Enchant
  5. B

Yardım Minecraft Crash Yiyorum

Merhaba, format atmadan önce MC oynayabilirken, formattan sonra crash yemeye başladım. Crash Logu:
  6. T

topraknetwork.keyubu.com | Emek Skyblock | Gelişmiş Sistemler | 0 Lag | Alımlar | Süreli FLY

TOPRAK NETWORK PROFESYONEL EMEK SKYBLOCK SUNUCUSU EKİP ARKADAŞLARINI ARIYOR ...
  7. kaan_61

| BetaNetwork | Yetkili Alımları | Açıldık | HUB | 1.8.9

BETA NETWORK Merhaba, Ben kaan yeni bir sunucu açtık ve yetkili alımlarımız açık eğer sende yetkili olmak istiyorsan bana ulaş! Alınacak yetkiler; (2x)Moderatör (2x)mimar (3x)rehber (sınırsız)Youtuber (+100 abone +75 izlenme zorunlu) Discord: 61_kaan_61#6542
  8. Ryzen

Nope Network / OpSkyblock / Yeni Açıldı / Yetkili Alımları Olacak /

Kurucular : YT_Nemesus_YT Yigit Sunucu : OpSkyblock 8Gb Ram 6 Çekirdek İslemci Hemen Gel İp : 95.217.224.159:26337 Discord : https :// discord .gg/ rnqDMRVucj
  9. kaan_61

| CraftPanda | #ÇokYakında | Alımlar devam ediyor! |

CraftPanda Alımlar devam ediyor!!! (SUNUCU KEYUBU OLACAK) 1x Moderatör(bayan arkadaşımızın yanına bayan moderatör aranıyor) 1x Yazılımcı 3x Mimar 1x Rehber 2x Youtuber (+13 zorunlu) Aranıyor... sende şansını denemek istiyorsan benimle iletişime geç! İletişim; Discord: 61_kaan_61#6542
  10. E

Yardım Minecraft 1.8.9 Craft edilemeyen ve işlevi olmayan bir item var mı?

Başlıkta söylediğim gibi 1.8.9 sürümünde craft edilemeyen ve işlevi olmayan bir item var mı? ona özel bir görev yükleyeceğim ama kesinlikle craft edilememesi ve herhangi bir işlevi olmaması gerekiyor, şimdiden teşekkür ederim.
  11. G

Gizli Oyuncu Minecraft Sunucusu | EmekSkyblock | 1.8.9 | Konuya gir! |

Merhaba saygı değer forum üyeleri, yeni bir minecraft sunucusu açtık. Sistemlerimizi geliştirdik, ve bu efsane sistemleri deneyecek yeni oyuncular arıyoruz! Hemen Bize Katılmak istersen en alttaki ip adresine girebilirsin; Ama ondan önce, bir kaç fotoğraf: Arenamız: Marketimiz ve Warp...
  12. S

Hub Sw

Sunucu İP: LegosNetwork.aternos.me Sunucudaki Oyunlar: Creative SkyBlock KitPvp SkyWars Katilkim ArenaPvP BedWars Serverimize Gelmenizi Bekliyoruz... <3
  13. H

Yardım lütfen içri gir ve yardım et hub server yapmaya çalışıyorum

Server Batihosts 1.8 paketiniz varsa edit leyip yada editsiz atıp ben editleye bilirim ama çalışana olursa iyi olur lobi Faction skyblock KitPvP bunlar olursa çook iyi olur
  14. F

[Çözüldü] Client Olmadan Sunucuya Minecraft Dışı Yaratıklar Veya İtemler Eklenebilirmi.

Arkadaşlar Sunucuya Clientsiz Minecraft Dışı Şeyler Nasıl Ekleyebiliriz, Plugin Vs Varmıdır. Teşekkürler
  15. B

Yardım Pvp Açık Ama vurulmuyor

Sunucumda Pvp Açık Ama vurulmuyor Aynı zamanda op dışındakiler sandık,çalışma masası falan açamıyor.
  16. XİPROBURAKX

CraftRosiNetwork OpSkyblock Herkeze Ücretsiz 1 Aylık Vip+

Genel Bilgiler : 8 CB RAM ADALETLİ ORTAM HIZLI DESTEK A.A.C [ADVANCED ANTİ CHEAT] ÜCRETLİ HİLE KORUMASI Site Üzerinden Kayıt Ve Alım Satım Ve Daha Niceleri Komutlar : /menu Komutu ile tüm menülere erişebilirsiniz /warp İle warp listesini görüntüleyebilirsiniz /rulet İle rulet...
  17. H

Yardım Minecraft Eski Sürüm Yükleme

Minecraft launchere girdiğimde sadece1.15 ve 1.14 sürümleri çıkıyor ama ben 1.8.9 sürümünü de istiyorum nasıl yüklerim
  18. KleinHausen

Konu Kaptılsın Sunucu Tutmadı

SUNUCU TUTMADI 1 kişi bile online yok Konu Kapatılsın :(
  19. ArtizzBey

GeyazNW.aternos.me Koşun MİMAR VE PLUGİNER ARANIYOR!!!!!!!!!!!!! 1.8-1.8.9 SÜRÜMLERİ

GeyazNW.aternos.me gelin ve yetkili olun koş koş koş koş koş yetkili ol mimer ve pluginer alımı var!!!
  20. A

VBO crash

Arkadaşlar 1.9 ve üstünde VBO açınca çalışıyor fakat 1.8.9 ve altında VBO açınca crash yiyor PC İşlemci:Intel Pentium 2310 1.46gHz E.kartı:Intel Gma X3100 Ram:2GB mHz bilmiyorum İşletim Sistemi:Windows 7 Ultimate 32bit Not: Optifine Sürümü Kullanıldı Crash Notu: # # A fatal error has been...
  21. CyberIlhan

Damage Indicators (1.8.9)

Biliyorsunuz, Damage Indicators modu savaş esnasında rakibin canını görmemizi sağlıyor. Her yerde araştırmama rağmen bu modun 1.8.9 sürümünü bulamıyorum. 1.8 kullanıyordum fakat crash almama sebep oluyor ve 1.8.9 kadar stabil değil. 1.8.9 sürümünün linkini ya da bu moda alternatif modların 1.8.9...
  22. They001

Auto respawn çalışmıyor :/

Auto respawn hakkında neredeyse her türlü eklentiyi denedim AutoRespawnPlus AutoRespawn instantRespawn vb. ayrıca skriptinide denedim on death of player: force respawn victim hiçbirisi olmuyor. Acaba 1.8.9 sunucusunda çalışabilecek bi auto respawn plugini var mıdır? bu saydığım tüm...
  23. SalihTech

Ülke Ve Şehirler RPG (1.8.9 Moldu Server)

Yeni bir serverimin tanıtım konusuna hoşgeldiniz, Eski serverin inakttiflikten kayboldu ve tarihe karıştı. Buyüzden bu konuyu açtım. -----------1.Server Hakkında Bilgiler------------------------ Server Creative RPG bir serverdir ve temel amaç Şehir veya Ülke kurmak, geliştirmek , normal vatandaş...
  24. İ

1.8.9 vs 1.9?

Ben açıkcası 1.9u sevemedim bekleyip vurma olayı yüzünden diğer her şey mükemmel :/
  25. ™HarabyCraft

Faction Server ve Pulginleri Hakkında Bir Kaç Sorum Var

1.sorum Arkadaşlar Servere girdiğimiz zaman elimizdeki kitap veya nether yıldızı gibi alletler e bastığımızda menü açılıyor ya o hangi pulgin ve nasıl yapılıyor 2.sorumServerde wg lediğim yerde sadece belirli komut kullanılmasını nasıl ayarlarım örnek parkurda warp yazamasınlar ama tp yazsınlar...