Arama sonuçlarınız

1. djyee

Irk Temali Çok Zor Sunucu!TNT Açık! Vampir, Kurt Adam,Melek Vb!,Moblardan Düşen Kafalari Satma! Marketten Spawner Alma,Ateşli Silah,Versiyon 1.13.2!

Sunucu Adi: Racial Factor Sunucu Adresi: racialfactor.batihost.net Oyuncu Kapasitesi: 50 En Son Versiyon Ve Harita! Sunucu Beta dir hataları discord dan söylerseniz düzeltirim(discord adresi sunucu içinde var ordan iletişime geçebilirsiniz) Merhaba Arkadaşlar çok Uzun bir aradan sonra tekrar...
  2. djyee

Racial Factor sunucusuna reklamci alimi! Sunucuyu Doldurursan Vip Özellikli Reklamcisin!

merhaba yeni açtiğim racialfactor sunucusuna reklamci ariyorum sitelerde konu açabilecek düzgün bir şekilde sunucuya oyuncu kazandiracak reklamci ariyorum sunucuyu doldurmayi başarirsa vip özellikli reklamci rütbesi vereceğim. yanliz bir şartim var başka sunuculara reklam yapmak yok! sunucu...
  3. djyee

Elektirikli Kaykay internette gezerken karşilaştim çok uygun fiyat

Merhaba Arkadaşlar internette gezerken şans eseri bu elektirikli kaykayla karşilaştim gerçekten çok uygun fiyati 601,80 TL elektirikli kaykay almayi duşunen arkadaşlar varsa bir bakabilir çunki fiyati gerçekten uygun kaçirmayin derim size karşilaştiğim uygun fiyatli sunucu ve teknoloji...
  4. djyee

Racial Factor Irk ve Teknoloji Temali Zor Faction Tnt Açık! Obsidyen 3 Tnt Darbesinde Kiriliyor!

Merhaba Arkadaşlar sizlere Racial Factor adli zor faction sunucusunu tanitacağim! ilk olarak konuyu okumadan sunucuya baliklama girmek isteyen arkadaşlar için sunucu bilgilerini kisaca özet geçeyim Sunucu Versiyonu: 1.10.2 (Silahlarda bekleme suresi Yoktur! ) Sunucu Kapatisetesi: 50 Sunucu Wiki...
  5. djyee

TiklaKazan Kaynak Kodu

Kaynak Kodlari Yayinlandi istediğiniz gibi kaynak kodlarini değiştirip kullanabilirsiniz! Kaynak Kodu: https://github.com/djyee/clicktoearn sizlere 1-2 hafta önce yazdiğim plugini tanitma karari aldim plugini kullanilabilir hale getirip paylaşip paylaşmama konusunda kararsizim paylaşirsam...
  6. djyee

RacialFactor 1 Redstone Uzmani Alimi - Raid Faction.

Açmayi planladiğim Sunucu için 1 adet Redstone Uzmanina ihtiyacim var aşağidaki Özelliklerde Olmasi Gerekiyor ----------------------------------------- Redstone Uzmanindan den Beklenen Özellikler: Başka Sunucuda Yetkili Olmamasi Redstone Kullanarak Oyuncular için örnek cannonlar geliştirmesi...
  7. djyee

Sunucuyu 1.9 mu tercih edersiniz yoksa 1.8-1.7 mi ?

merhaba arkadaşlar hem sunucu açacak arkadaşlara yardimci olmak hemde ileride açacağim sunucunun versiyonunu kararlaştirmak için bu anket konusunu açtim siz hangi versiyonda oynardiniz ?
  8. djyee

Ucuz vps ve dedicated sunuculari satan firmalar.

merhaba arkadaşlar ucuz ve kaliteli vps ve dedicated sunuculari en azindan benim bulabildiklerimi bu konu altindan paylaşacağim sizde bulduk larinizi ve kullandiklarinizi bu konu altindan yazabilirsiniz bende konuya eklerim. VPS: 1) kimsufi sunucular ovh de barindiriliyor mevcut paketler: Tum...
  9. djyee

SpongePowered Başlatirken Çökme sorunu yaşayanlar için çözum.

Merhaba arkadaşlar bazi arkadaşlarimizda mutlata sponge vanilla yada sponge forge yi başlatirken çökme sorunu ile karşilaşmişsinizdir Bu sorunun çözumunu sizlerle paylaşmak istedim 1. çözum bilgisayarinizin dilini ingilizce yapmaktir 2. çözum ise en son spongeforge yada sponge vanilla surumunu...
  10. djyee

1 Adet Reklamci alimi!

Açtiğim survival sunucuya Reklamci alacağim detaylari skype de vereceğim iletişim skype: furkan-guzel sunucu ip: minecraftdunyam.nitrado.net
  11. djyee

Minecraft Dünyam 1 Adet Reklamcı Alınacaktır!

Merhaba arkadaşlar sunucuyu Fulleyebilcek 1 Adet reklamci alacağim sunucu tanitim konusu: https://forum.gamer.com.tr/konu/irk-ve-teknoloji-temali-faction-raid-zor-survival-1-8-x.286295/ Skype: minecraftdunyam
  12. djyee

Irk Ve Teknoloji Temali Faction 1.7.X-1.8.X Vampir, Kurt Adam ,Gemi ,Boss,Banka,Minigames Ve Dahasi!

GÜNCELLENDİ! Sunucu Adi: Minecraft Dünyan Sunucu Adresi: minecraftdunyam.nitrado.net Oyuncu Kapasitesi: 82 Merhaba Arkadaşlar Daha önce Hiç Tatmadiğiniz Bomba bir Sunucuya Hazirmisiniz ? Cevabiniz Evet ise Hadi Size sunucumuzu tanitayim ! İlk Olarak Sunucumuz Başlikta yazdiği gibi Irk Ve...
  13. djyee

Irk ve Teknoloji Temali Raid Faction Zor Survival (Sunucuyu Açayimmi Açmayayimmi ?)

merhaba arkadaşlar Bu Konuyu Açma amacim sunucuyu açip açmicama karar vermek Bu karari vermemde bana yardimci olmanizi Umuyorum Başliktada yazdiğim gibi Sunucuda Irk , Teknoloji , Raid Faction ve survival özellikleri var. Aşağida Detayli Olarak Anlatiyorum Sunucunun Açilip açilmamasina...
  14. djyee

MineCraft Dünyam Irk Ve Teknoloji Temali Faction Raid Zor Survival 1.8.X

Sunucu Adi: Minecraft Dünyan Sunucu Adresi: oyna.minecraftdunyam.org Merhaba Arkadaşlar Daha önce Hiç Tatmadiğiniz Bomba bir Sunucuya Hazirmisiniz ? Cevabiniz Evet ise Hadi Size sunucumuzu tanitayim ! İlk Olarak Sunucumuz Başlikta yazdiği gibi Irk Ve Teknoloji Temalidir! Sunucumuzda; Özel Ödullu...
  15. djyee

JoinToPay Sunucunuza 1000 Farklı Üye girdiğinde 0.98$ Kazanin!

Merhaba Arkadaşlar Bugunki eklentim Sunucunuza gunluk 1000 Farkli kişi girdiğinde size 0.98$ kazandiriyor. Peki nasil çalişiyor? Her uye 12 saatte bir sizin belirlediğiniz adfly linkine tiklamali yoksa oyuna girse bile donuyor ve sunucuda oynayamiyor taki linke tiklayana kadar. Eklenti uyenin...
  16. djyee

JointToPay [Günluk Sunucunuza 1000 Farkli kişi girdiğinde 0.98$ kazanin !] Ön Tanitim

merhaba arkadaşlar Plugin henuz bitmedi bi %90 falan bitti 2-3 gune paylaşacağim bu konuyu açmamin sebebi eklenti hakkindaki duşuncelerinizi örenmek. öncelikli olarak pluginin amacini ve nasil çaliştiğini anlatayim. Pluginin amaci Sunucunuza Gunluk 1000 farkli ip uzetinden kişi girediğinde...
  17. djyee

[Fikir] Sunucuda satiş yapmadan Para kazanmak Ve adaleti sağlamak.

merhaba arkadaşlar Bu yazimda sunucunuzda satiş yapmadan adaletli bir şekilde sunucunuzu nasil geçindireceğinizi anlatacağim bu sadece bir fikir doğruluğunu test etmedim bunu yapabilmek için php,java,mysql den anlamalisiniz. şimdi bildiğiniz gibi adf,ly farkli iplerden 1000 kişi reklami...
  18. djyee

Para Vermeden Günde Yaklaşik 200 tik ile ayda yaklaşik 12$ kazanip cloud server ile sunucu açmak!

Dikkat: Aşağidaki Yazanlarin hiçbiri Denenmemiştir Fakat Teoride Mumkundur. dikkat 2: Konuda Sadece fikri söyledim tam anlatim yapmadim nasil yapacağinizi google amcada biraz araştirarak bulabilirsiniz...... merhaba arkadaşlar birkaç haftadir yazin açacağim minecraft sunucusunun cloud sunucu...
  19. djyee

Kopuyoruz !

Kopuyoruz Gençlik !!! http://www.radyofenomen.com/FenomenPlayer1/main.aspx @B35T14
  20. djyee

Reklam Korumasi V1.1

Merhaba arkadaşlar Sunucunuzda Başka Sunucularin Reklamini Görmekten Sıkıldınızmı ? O zaman Bu eklenti Tam size Göre Reklamlarin %80 ni Engeller Gelelim Başlica özelliklerine 1) Reklam Yapanlarin yaptiği Reklami Tarih, IP Adresi,Kullanici Adi,Yaptiği Reklami Confige Kaydeder. 2) Istediğiniz...
  21. djyee

MineCraft Dünyam Açildi! Hayatta Kalma Irk Ve Teknoloji Temali Zor Sunucu 1.7.2-1.7.9

Sunucu Adi: Minecraft Dünyam Slogan: Minecraft Dünyam Bu senin Dünyan! Sunucu Versiyonu: 1.7.2-1.7.9 Sunucu Ip: oyna.minecraftdunyam.com -- 24 Saat içerisinde aktif olacak. Sunucu Sayili ip: 128.65.221.121 Sunucu Premium Yani Crack Kulananlar giremez.. Açiliş Tarihi: 03.09.2014 Merhaba...
  22. djyee

Minecraft Dünyam Reklamci Alimi! +15

Merhaba Arkadaşlar MineCraft Dünyam Sunucuma Reklamci Alacağim Şartlar Ve beklediklerim Aşağida Yaziyor 1) Başka Minecraft Sunucularinda Reklam Yapmamali Yaptiğini Fark Ettiğim Anda Yetkisini Alirim 2) Forum sitelerinde Spam Reklam Yapmamali 1 Kere yapip birakmali Ve Reklam Yapacaği Forum...
  23. djyee

MineCraft Dünyam Hayatta Kalma |Bölum Bölum

CANYO
  24. djyee

SuprizSandık | Supriz Pro Set Ve Supriz Xp Sandiği!

Bu eklentide 2 adet Surpizsandik var: Supriz Xp sandiği: İçinden Supriz LvL çikar Supriz Pro Set sandiği: İçinden Supriz Pro Set çikar Komutlar: /suprizsandikal İzinler: /suprizsandikal Komutunu Kullanmaniza izin verir: suprizsandik.al 1.7.9 indir...
  25. djyee

Forumu Ve Minecrafti Birakiyorum.

Merhaba Arkadaşlar 1 nisan 2012 De başladiğim minecraft macerasina Bugun Noktaliyorum Şunu anladimki Her ne kadar Emek veririsem vereyim Sonucu Malesef Benim için Hayal kirikliği oluyor Ve artik Bu Sağliğimi Etkiliyor Bu yuzden Bugun bir Karar aldim Artik Bu oyunu,Java,Html,Linux Gibi işleri...