Arama sonuçlarınız

1. MustafaMertBulut

tuske hata

bu hata ney hangi group pluginini yüklersem yüklim çıkıyor karşıma ? [TuSKe] Task #2903 for TuSKe v1.8.2 generated an exception java.lang.IllegalArgumentException: Permission name cannot be null at org.bukkit.permissions.PermissibleBase.addAttachment(PermissibleBase.java:197)...
  2. MustafaMertBulut

GreenPvP Rezilliği

selamlar! greenpvp adlı sunucunun sahibi gelip bana param yok ortak olalım sunucu gelirini sen al bana makine sağla dedi bende olur dedim sonradan hub yapıcaktık ve ona para vericektim sunucu gelirinden ancak daha sonra bana yaptığı ihaneti gördüm... bu yaptığı gerçekten ayıp bir şey. ondan...
  3. MustafaMertBulut

Bye Guys

evet beyler, 2 sene boş boş mc oynadım ama zevk verdi yalan yok sunucu işleri v.s. lys ygs geldi ama şimdi daha beni göremiceksiniz öylesine arada foruma girerim ne sunucular açılmış diye kendinize iyi bakın kırdığım varsa affetsin.
  4. MustafaMertBulut

Skript'te GUI destekli kodlar hakkında.

skquery'den tuske ye geçtim ve tabii ki de hata aldım :D format slot gui of player yapıyorum ancak olmuyor create a slot gui bir sürü şey denedim neden olmadığını da bilmiyorum. hata vermiyor tuske'de
  5. MustafaMertBulut

GTA san andreas hatası yardım

oyunu yüklemeye çalışırken "setup cannot import wizardform" hatası alıyorum microsoft visual directx hepsi yüklü sebebini bilen var mı?
  6. MustafaMertBulut

PvP FFA Rank Sistemi Beceremedim.

on death of player: set death message to "" if attacker is a player: if {kill.%attacker%} is greater than "1000": set {rank.%attacker%} to "global" execute console command "tm broadcast &c&lGLBOAL!\&b%attacker% &7Adlı oyuncu global rütbesine terfi etti!" else...
  7. MustafaMertBulut

PvP MaxCraft | 1.8 | BU BENİM PVP'İM | Gelişmiş Sistemler

Herkese Merhabalar arkadaşlar! Arkadaş MaxCraft sunucusu geri döndü! Eski serverimiz bazı sebeplerden dolayı kapandı ve şimdi geri gelmeye düşünüyoruz! şu an hub sunucu açmaya karar verdik ama her bir sunucuyu ayrı ayrı emek vererek açıçaz Bu yüzden her birini kapalı beta v.s. olarak göstermeye...
  8. MustafaMertBulut

çoook uzun bir proje

merhabalar! ben mert bayadır forum dan yardım alarak sunucumu yapıyordum yaklaşık 1 haftadan beri :D hub yapmayı düşünüyorum ve pvp sunucusundan yapmaya karar verdim çalışıyor olduğum için oldukça zor yapmam akşam eve yorgun geliyorum yıkandıktan sonra belki pc ye bile oturmadan direk uyuyorum...
  9. MustafaMertBulut

SK Yardım

set {_prize} to {asd.%asd%} / 20 elimde böyle bir kod var ancak 20 ye böldüğü zaman ,'lü çıkıyor ben virgül'den sonrasını nasıl silebilirim veya göstermeye bilirim ?
  10. MustafaMertBulut

Luckperms çözemedim :/

internette araştırdım biraz default v.s. derken grup oluşturup config üzerinden yetkilerini veremedim bir türlü :/ elinizde luckperms'in configinde hazır 1 tane grup örneği var mı? nasıl yapıldığını görsem yeticek :&
  11. MustafaMertBulut

yetki plsi

merhabalar essentials olmayan bir pvp serveri yapıyorum da ve mysql bağlanabilen bir yetki plugini lazım zpermissions uygun buldum ancak niyeyse prefix veya suffix v.s. ayarlayamıyorum kabul etmiyor sorun da göstermiyor direk hiç dokunmuyor yetkileri v.s. verebiliyorum ama sorun nedir ?
  12. MustafaMertBulut

böyle bir sk yapılabilir mi?

hani sunucular da global konuşmak için konuşmanın başına "!" koyarsın ya jarry and harry'de filan var ben de öyle bir şey istiyorum sadece ilk yazdıkları şey ! ise olaylar gerçekleşicek var mı böyle bir şey?
  13. MustafaMertBulut

sk tıkandım

options: prefix: MaxCraft command /msg [<player>] [<text>]: aliases: m, tell, whispher trigger: if {sus.%player%} is not set: if arg 1 is set: if arg 2 is set: send "&6Ben &8> &a%arg 1%&8: &7%arg 2%" to player...
  14. MustafaMertBulut

sk gerçek zaman

every 1 minute: if "%hour%:%minute%" is "19:00": elimde böyle bir kod var; every 1 minute: if "%hour%:%minute%" is "19:00": #olcak olaylar sk reload'ladığım zaman hata vermiyor ancak 19.00 olduğu zaman olaylar gerçekleşmiyor sorunu bilen var mı? güncel
  15. MustafaMertBulut

MaxCraft | Mod Alımı

Selamlar! ben mert maxcraft'ın sahibiyim bu konuyu açma sebebim sunucum için moderator almak istemem öncelikle moderatorün görevleriyle başlayalım sunucuda şöyle bir sistem var oo modum gm'den item alim olayı yok gm yetkiniz yok give yetkiniz yok olan yetkileriniz en yüksek vip grubu ve rehber...
  16. MustafaMertBulut

Skript soru

if player has permission "op": bunu kullandım ancak bunu kullanınca konsol'dan bu komutu kullanamıyorum konsol'dan bu komutu kullanmak için napmam gerek ?
  17. MustafaMertBulut

Çooook eski bir plugin

//paste komutu kullandığımızda schematic'i yada çektiğimiz set'i azar azar çekerek sunucunun göçmesini engelleyen bir plugin vardı adını bulamıyorum hatırlayanınız var mı?
  18. MustafaMertBulut

Skript w/MysQl ?

Skript ile MysQl daki verileri nasıl çekebiliriz ? mağaza skripti yapmayı planlıyorum da websitesiyle oyunda ki kredisi karışmasın aynı yerden çekeyim bilgiyi bilen var mı?
  19. MustafaMertBulut

2 soru

essentials'da /list yazıldığı zaman gruplar ayrı ayrı gözüküyor nasıl bütün herkesin tek bir şekilde gözükmesini sağlarım ? soru 2 /r komutu muteliyken konuşma bugu engelledim ancak sanırım bu essentials üzerinden düzeltilebiliyormuş yerini bilen var mı?
  20. MustafaMertBulut

skript yardım

format slot 19 of player with map named "asdasd" with lore "asdasd" to close then run [execute console command "asdasd] execute console command yazan yerde nasıl 2 tane komut kullandırabilirim konsola ?
  21. MustafaMertBulut

lol hata

lol'ü yüklemeye bırakıyorum ancak yeni istemciyi indirirken 500 mb kala tekrar başlıyo indirmeye bu bi kaç kez tekrarlandıktan sonra bir hata oluştu diyip kapanıyor istemci sorunu bilen var mı?
  22. MustafaMertBulut

Aynı skript komutu ?

merhabalar, plotsquared kullanıyorum ben de ışınlanma süresini 3 olarak belirledim ancak vip'lerde 3 saniyede ışınlanıyor bunun yetkisini baya aradım spigot sayfasında v.s. bulamadım herkes 3 saniyede ışınlanıyor bende skript yazayım bare dedim; command /p h: trigger: if player has...
  23. MustafaMertBulut

Skript soru

elimde böyle bir kod var format slot 4 of player with 347 named "&bVip Süreleri" with lore "asd" to close with lore "asd" yazan yere nasıl alt alta yazı yazabilirim ? yani lorede satır satır yazı yazmak istiyorum?
  24. MustafaMertBulut

Help me

oyuncular komut kullanırken içinde ":" geçen komutları kullanamamasını istiyorum bunu yapmak mümkün mü? onlara bu komutu kullanamassın mesajı gidicek
  25. MustafaMertBulut

Lol Hata

bilgisayara format attım lol yüklemeye çalışırken bu hatayı alıyorum internette yazanları uyguladım yine çözülmedi yardım edermisiniz?