Arama sonuçlarınız

1. DarwinDoplhie

Şekilli Paint Çalışmaları -DarwinDoplhie

Selam arkadaşlar. Ben bu tarz çalışmaları genelde kağıda yapıyordum ki, çok daha iyisi oluyordu. Bir yerde gördüm bende yaparım dedim başladım çalışmaya. Ancak öyle gözünüzde büyütmeyin gayet kısa sürede ve kolayca yapılabiliyor. Ancak artık çizimden çok oyunlara odaklandığım için isteyenlere...
  2. DarwinDoplhie

Orta Çağ Evi | -DarwinDoplhie

Selamlar bütün konuyu görüntüleyen forum sakinleri. Bir süredir @ErenBeyazkurt 'un yaptığı yapılar beni sunucuya girip bir şeyler yapmama itekledi. Kısacası sunucuda yapı yapmayı özendim kendisinden. Bu akımı başlattığı için teşekkür ederim, ilk defa ciddi bir ev yapmışlığım oldu şimdi. Neyse...
  3. DarwinDoplhie

Al bir agar.io keyfin yerine gelsin.

Merhaba arkadaşlar dün yapacaktım etkinliği ancak bir kaç hatam oldu. Geç başlatmak gibi falan filan. Hemen uzatmadan konumuza geçelim. İlk öncelikle sunucuya girince isminizin başına MCTRK* tagı koymak zorundasınız ki birbirimizi besleyelim, birbirimizi yemeyelim diye. Eğlenmek istiyorsanız hep...
  4. DarwinDoplhie

Gececilerle agar.io

Konu yeteri ilgi gelmediğinden kapatılmıştır.
  5. DarwinDoplhie

Pedra Bandits - Logo Çalışması

Merhaba arkadaşlar, kurmayı planladığım ilk olarak basit oyunlarda bulunacak takımımın logosunu ve maskotunu yaptım. Basit bir şey olsun istedim. Yakında kurulacak takımıma sizde gelebilirsiniz. İlk oyunlar olarak tarayıcı oyunları düşünüyorum. Neyse buyrun efenim.. *Pedra yazısı kötü...
  6. DarwinDoplhie

Haxball Ciddili Takım

Selam beyler, bayanlar Merdivenden kayanlar Hani nerde bizim ayanlar Neyse evet bugün @KRHN ile birlikte bir karara vardık ve ciddi bir haxball takımı kurmayı hedefledik. Azıcık ucundan bilen arkadaşlar için eğitim söz konusu. Takım tamamlanınca hız kesmeden full antreman sonrasında liglere...
  7. DarwinDoplhie

Skeleton Logo Çalışması -Bağımlısız

Merhaba arkadaşlar, Bugün olup olmadığını bilmediğim bir takım için logo yaptım. Çok uzatmadan fotoğrafı atmak istiyorum ve bu tarz logo, çizim yaptırmak isterseniz detaylar fotoğrafın altında olacaktır. Ve normal hali;
  8. DarwinDoplhie

Sevimli Yiyecekler! | Bağımlısızz*

Merhaba arkadaşlar. Bir kaç sevimli yiyecek çizip boyadım bugün. Pek zor değildi. Ama sevimli oldular. Bu çizimlerimin bir tanesinde yine küçük bir hata var. İçecek arkadaşın kapağını boyamayı unuttuğum için orası PNG olmuş. Onun dışında küçük beğenmediğiniz yerler elbet çıkabilir, onlar size...
  9. DarwinDoplhie

Ludacris Cartoon | Bağımlısızz *

Selam arkadaşlar! Ben Bağımlısızz. Genelde çizimlerimi yaparken ''Rose'' lakabımdır. Burada da öyle oldu. Anime çizimleri veya çizgi karakterler çiziyordum. Bana göre ideal program Paint Tools SAI idi. Burada da çok kullanan var gibi gibi *-* Neyse bir kaç yerde insan cartoonları, vectorleri...
  10. DarwinDoplhie

Bağımlısızz nesin kimi?

Saygıdeğer forum üyeleri ve bir takım nedenler sonucu saygı görmeyenler, herkese selamlar efenim! Buraya kendimizi mi tanıtıyoz abi? Şey nası yazcaz ne dicez?* Gel gelelim buraya neden katıldım ne işim var onca üye var bir de benim gibi birisini nasıl çekeceksiniz değil mi?? Ben Bağımlısız. Bir...