Arama sonuçlarınız

1. furkan445

Play.KFNetwork.net | 1.8.X - 1.15.X | Eski Nesil Hard Emek Skyblock Sunucusu

SUNUCUMUZ SÜREKLİ GÜNCELLENİCEKTİR. YENİ NESİL ÖZELLİKLERE ÇOK GİRMEK İSTEMİYORUZ FAKAT TALEPLER İSTEKLER DOĞRULTUSUNDA SUNUCUMUZA EKLEMELER YAPILACAKTIR.
  2. furkan445

Yardım Citizens Sorunu

Serverimde citizens plugini bulunuyor /pldede yeşil olarak gözüküyor ama /npc create yazdığımda npc oluşmuyor ne yapabilirim.
  3. furkan445

Bir skyblock serverinde olmasi gereken

Arkadaslar neler onerebilirsiniz genel sistemlerin ustune?
  4. furkan445

Kodun neresinde hata var

on break of lapis ore: wait 0.1 tick loop entities in radius 0.1 of event-block: if loop-entity is set: if "%loop-entity%" is "exprerience orb": delete loop-entity Arkadaşlar Lapis kırınca exp gelmemesini istiyorum bir arkadaş bu kodu atmıstı...
  5. furkan445

Lapisten exp dusme kapatmak

Arkadaşlar nasıl kapatıcaz bu lapisten exp gelmesini yapamadim
  6. furkan445

Rabisu Game Hosting Builder Arıyoruz [Ücretli]

Merhaba Arkadaşlar Rabisu Game Olarak Minecraft Builder Ekibimizi Oluşturup Müşterilerimize Güzel mapler yapmayı istiyoruz. Başvuru Formu Ad: Soyad: Onceden Yaptığınız Yapıtlar: Skype Adresi: Arkadaşlar İyi çalıştığınız müddetçe size gerekli ödüller verilicek şimdiden herkese başarılar :)...
  7. furkan445

[SaltukMC] Lapisli/Lapis Exp Vermez/Gercek Klan Savasları/Server Açıldı

Server Değiştirildi Konu Kapatılsın
  8. furkan445

Saltuk MC Server Tanıtımı,Builder ve Skripter Alımı

Merhaba Arkadaşlar SaltukMC Faction Sunucusu için başarılı Builderlar Arıyoruz. Sunucudan Bahsetmek Gerekirse :) Sunucu Lapisli Fakat Lapis Sizin Para Kazanmanızdaki Son Tercihiniz! Sunucuda Çiftçilik ve Hayvanların[Yararsız Canavarlar] Sizlere Verdiği Nimetlerden Yararlanmak. tabii ki Bu...
  9. furkan445

Sans Kutusu Skripti [GUİ DESTEKLİ] Ayarlanabilir!

Sans Kutusu Skripti [GUİ DESTEKLİ] Merhaba Arkadaşlar Bugun Tam Tamına üstünde 4 bucuk saat calıstıgım bir skripti tanıtıcagım! Skript Gui Desteklidir! Gerekli Pluginler Vault Essentials SkyQuery Skript Skript Nasil Calisir! Adminlerin Bütün Kutulari alması icin /sanskutusual isim...
  10. furkan445

İstek Chest

3. yerdeki gibi 5 ve 7. yerlerede chest koyarmısınız ben yapıyorum hatali diyor lore ve isimlerini sallayın ben ayarlarim komut yerinide para2 ve para 3 yaparmısınız? KENDİM HALLETTİM TEŞEKKÜRLER :)
  11. furkan445

Bu Kodun Neresi Hatali!

options: prefix: &e&l[&6Sans &bKutusu] command: /sanskutusuver <player> permission: kutu.admin permission message: {@prefix} &bBu Yetkiyi Kullanmak icin bu yetkiye sahip degilsin! trigger: if arg 1 is set: give 1 chest named "&6Sans &bKutusu" to arg 1...
  12. furkan445

Botlara Son Skript [Furkan445]

on first join: kick the player due to "&3[&e&lSkykeyfi&3] &bTekrar Giris Yap Proxy İncelemesi" Bunu Yazdıgınızda Sunucuya giris yapan botlar direk oyundan atılıcak ve bida giris yapamıcaklarından sunucuya Bida bot gelemicek! tabii ki Oyuncularda Tekrar Giris yapmasi lazım
  13. furkan445

Sunucu büyük bakıma girdi

Konu kilit kapatılsın sunucu büyük bir bakıma girdi!
  14. furkan445

İstek mağaza skritpi

Merhaba arkadaşlar bnim istediğim skript mağaza skripti skriptte mağazaya bn vip vs ekleyebileceğim onun configindende kodunu ayarlayabilecegim. kredi sistemide olursa tadından yenmez. Şimdiden yapan arkadaşımıza teşekkür ederim.Sunucuma Gelirse Premium üyelik elde eder yapan arkadaşımız.
  15. furkan445

2 tane skript yardımı istiyorum.

on break of cobblestone: cancel event set block to air give player 2 cobblestone damage tool by 1 Benim Boyle Bir Kırıktas kodum var ben bu koda permissons ekleyip VİP oyuncularıma daha cok cıkmasını istiyorum. Sadece nasıl permissons ekleyebilirim. 1 de soyle bir kodum var bu...
  16. furkan445

Mimar Alımı

2 Adet Lapissiz Faction Serveri İçin alım yapılacaktır. Türkiyede 2. Olacak Lapissiz Orta Server 1. si [CandyCraft] Builder: :creeper: Ad: :notch: Soyad: :domuz: Yaş: :log: Yapıt Resimleriniz: :tçapa: Günlük Online Süreniz [3 saat olmalıdır]: :kitaplık: Hangi Sunucularda Mimar Oldunuz...
  17. furkan445

[İstek]Spawnda Fly Kapatma

Arkadaşlar Spawnda Flyı nasıl kapatabiliriz skriptle olabilecegini düşündüm
  18. furkan445

[İstek]Spawnda Fly Kapatma

Arkadaşlar Spawnda Flyı nasıl kapatabiliriz skriptle olabilecegini düşündüm
  19. furkan445

[SK] İSTEK Oyuncuların Kac Saat Swde Oynadıklarını Nasıl Gostericez?

Baslıktada Belirtim Gibi Nasıl Yapıcaz Arkadaşlar
  20. furkan445

[İStek]Skyblock Server İcin Rastgele spawner ve para Kagıdı Lütfen Acil İstiyorum Arkadaşlar Lütfen

Skyblock Server İcin Rastgele spawner ve para Kagıdı Lütfen Acil İstiyorum Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin
  21. furkan445

[İstek] Skyblock Server İcin Rastgele spawner ve para Kagıdı Lütfen Acil

Skyblock Server İcin Rastgele spawner ve para Kagıdı Lütfen Acil İstiyorum Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin
  22. furkan445

[İSTEK] PARA KAGİDİ VE RASTGALE SPAWNER KAGİDİ

Arkadaslar bir kagit olcak oyuncu sag tiklayinca kendisine 1m yollucak Birde sag tiklayinca baska kagida rastgale bir spawner vercek YYaparsaniz allah razi olsun
  23. furkan445

(İstek)Sans kutusu

Merhaba arkadaslar sizden istegim Sans kutusu olcak ve anahtari olcak Sans kutusu al diyince admine vercek Sans kutusu anahtari olcak ve bununla acilcak item ayarlama menusude olursa süper olur Bide bu itmler npclere konulabilcek.. İyi bilen varsa skripti sunucumda calisan olarak alicam
  24. furkan445

[Istek] Zor Faction serverime Coin sistemi

Merhaba arkadaslar basliktada belirttigim gibi faction serverime oyuncu oyunda durdukca coin kazanicak ve onlari acilan menuden elmas set ve elmas aletler kazanicak birde elmas fln Yapabilene allah razi olsun
  25. furkan445

[İstek] Lapis Kazıldıgında Envantere Gelsin Yada Bütün Kazılan Seyler

Lapis Kazıldıgında yada Başka Madenler Direk Envantere Gelmesi İçin Skript Uretebilirmisiniz!!