Arama sonuçlarınız

1. furkan445

Yardım Minecraft Skyblock Ada Menüsü Ayar Yardımı

Msrja Merhaba dostum bununla uğraşmak yerine bedava olan ve içerisinde is flya kadar bulunan iridiumskyblock pluginini tercih edebilirsin Türkçe lang dosyası da bulunuyor direkt kendisi ada paneli açıyor + görevler ekleyebiliyorsun.
  2. furkan445

Yardım Citizens Sorunu

Sorun tamamen spigot sürümü ile alakalıymiş arkadaşlar sorun çözüldü
  3. furkan445

Play.KFNetwork.net | 1.8.X - 1.15.X | Eski Nesil Hard Emek Skyblock Sunucusu

SUNUCUMUZ SÜREKLİ GÜNCELLENİCEKTİR. YENİ NESİL ÖZELLİKLERE ÇOK GİRMEK İSTEMİYORUZ FAKAT TALEPLER İSTEKLER DOĞRULTUSUNDA SUNUCUMUZA EKLEMELER YAPILACAKTIR.
  4. furkan445

AnkSOFT.NET | Minecraft Extreme Amd Ryzen 9 | Ücretsiz Gelişmiş DDOS Koruması

Saat 12 olsa dahi hızlı cevap vermeleri ve sunucumdaki bazı pluginlerin kurulumunda bile yardımcı olmaları beni çok memnun etti. Sunucu performansından bahsetmiyorum bile üst düzey ve bu zamana kadar hiç fatura gönderen firma görmemiştim epostama gerçek faturamı gönderdiler.
  5. furkan445

Yardım Citizens Sorunu

Serverimde citizens plugini bulunuyor /pldede yeşil olarak gözüküyor ama /npc create yazdığımda npc oluşmuyor ne yapabilirim.
  6. furkan445

ELYSIUM.NETWORK COK YAKINDA SIZLERLE

Yasir ve ekibinden super bir calisma ornegi tebrik ederim başarilarinizin devamini dilerim :) sunucunuzda oynamak bir zevk oluvak
  7. furkan445

JustCraft Geri Döndü | Factions Wars - Zor Emek Sunucu - Yeni Enchantlar - Klan Sistemi |1.8|

Sunucuya Gelecegim su fabrika sistemini merak etmedim degil bide enchantlari konuda ne ise yaradigini açıklamali olarak anlatsaniz super olur
  8. furkan445

Bir skyblock serverinde olmasi gereken

Arkadaslar neler onerebilirsiniz genel sistemlerin ustune?
  9. furkan445

[SaltukMC] Lapisli/Lapis Exp Vermez/Gercek Klan Savasları/Server Açıldı

Tskurler yarin 3 te bekleriz güncel server açılmıştır. @darko910 Açıldı sw sen istiyordun baya :) @Archtuarek açıldı sw :)
  10. furkan445

Kodun neresinde hata var

Exp gelmicek ama demi?
  11. furkan445

Kodun neresinde hata var

Yarin deneyip yazarım
  12. furkan445

Kodun neresinde hata var

Yardımcı olabilirmisin? Bi baksan
  13. furkan445

Kodun neresinde hata var

Benim demek istediğim burada expin gelmemesi bende denedim onları olmuyor
  14. furkan445

Kodun neresinde hata var

on break of lapis ore: wait 0.1 tick loop entities in radius 0.1 of event-block: if loop-entity is set: if "%loop-entity%" is "exprerience orb": delete loop-entity Arkadaşlar Lapis kırınca exp gelmemesini istiyorum bir arkadaş bu kodu atmıstı...
  15. furkan445

Lapisten exp dusme kapatmak

hocam tam kodu atarmısınız rica etsem ? @Blueyescat Hocam Tabları ve hatasız bir şekilde atarmısınız çok lazımda :) @Bartuzen @Zaurdemirov Sizi bi bakarmısınız?
  16. furkan445

İns yarin 3 gibi acicaz çok işlerim vardı giriş yapamadim ondan ilgilenmedik şwyle
  17. furkan445

Kardeşim sana katılıyorum.Onun sunucusunu örnek almam onun sunucusunu yüceltir.Ben ise onun boyle demesiyle kaldırdım sunucumdan istemiyorumda diamond cok bulunmaması için başka bir çözüm ztn 1.8 ile oyuna eklenmiş bende bunu kullanarak artık sunucumu biraz daha zorlastırdım.
  18. furkan445

Kardeşim ben zaten bn sana bildirdim.+ Basma sistemini kaldırmami istersen kaldırırım Güncel
  19. furkan445

Minecraft Premium 15 TL, GTA V 30 TL, Overwatch 60 TL İnanılmaz Fiyatlar Onlarca Mutlu Müşteri!

Ref olarak satın alicam sorun çıkarsa burdayım yazarım arkadaslar
  20. furkan445

Hocam şimdi yazdım ama sizinle nereden gorusebilirim her konumda yardımci oluyorsunuz bnde sizden istediğim küçük pisi var.
  21. furkan445

Arkadaşlar nasıl kapatıcaz bu lapisten exp gelmesini yapamadim