Arama sonuçlarınız

1. MegaCraftTV

Etkinlik Oyun Forumu: Uğurlu Koyun Etkinliği

Ben 7,13,28 sayılı koyunları seçiyorum.
  2. MegaCraftTV

FTB Continuum Failure Hatası ?

Merhaba arkadaşlar, Twitch app ile yüklediğim FTB Continuum mod paketini açmaya çalıştığımda, play tuşuna basıyorum ve şu hatayı alıyorum. Downloading bg_main.png... Launcher 3.0.0 started on windows... Current time is Aug 23, 2018 4:24:47 PM System.getProperty('os.name') == 'Windows 8.1'...
  3. MegaCraftTV

Minecraft Mod Paketi Crash Veriyor

Minecraft Forge sitesinden 1.10.2 olarak indirdim 1527320601 Yardım Edecek yokmu ?
  4. MegaCraftTV

Minecraft Mod Paketi Crash Veriyor

Merhabalar, Ben mod paketi yaptım ama crash veriyor ne yapabilirim ? [L] Minecraft Launcher [21;8] has initialized [L] Running under TLauncher 1.98.13+master for Mc-launcher.com [L] Current machine: Windows 8.1 (6.3) x64, Java 1.8.0_171, 4059 MB RAM, 4x CPU [L] Collecting info... [L] Force...
  5. MegaCraftTV

BLTR Faction Yetkili Alımları

Merhabalar Ben Aykut ve bugün 60 GB Ram'li Sunucumda BLTR Faction serveri açmış bulunmaktayım.Serverimiz yeni açıldığından dolayı yetkili alımları açıktır.Admin yetkisine şimdilik birisini vermeyeceğim,yaptığım moderatörleri vs gözlemleyip layık olanı Admin yapacağım.Bu arada yetkili olmak...
  6. MegaCraftTV

<< BLTR Factions >> 60 GB Serverde Factions Diyarının Sonunda Vurun

BLTR.ServeMinecraft.net Merhabalar Yeni Factions serverimiz açılmıştır.Yeni açıldığı için rehber,vs alımlarımız açıktır.Serverimiz 60 GB Ramli İntel Xeon 8 CPU'lu bir işlemciye sahiptir.Serverimiz plugin paketi ve haritaları alıntıdır,çünkü serveri tek başıma açtığım için hepsini birden...
  7. MegaCraftTV

>> BLTR Network << Takım Kuruluyor Alımlar Açıktır

skypem yok Discordda toplayacağım Arkadaşlar Alımları Kapatıyorum Takım Kurulmadı Ben Tek Başıma Hazır Paketlerle vs Yapacağım
  8. MegaCraftTV

Bir hata olmuş direk sunucuya katıl deyip VdfFxm2 yazarsanız girecektir
  9. MegaCraftTV

Merhabalar Yaklaşık 1 senelik 60 GB Ramli sunucum bulunmaktadır.Minecraft serveri kuracağım ama kurmak için bir takıma ihtiyacım vardır.Takıma katılmak isteyenler vereceğim Discorda katılsınlar konuşacağım.Bu arada takıma aldığım kişilerin hiç birine Server uzak masaüstü vs şifre...
  10. MegaCraftTV

Musician

Musician
  11. MegaCraftTV

Yardım Minecraft LAN(yerel ağ) oynama sorunu

Hamachi Kurdum Yerel Ağda Paylaş Diyerek Oturum Başlatılamadı Hatası Var ?
  12. MegaCraftTV

TürkTelekom

Tek Turktelekomda Yok Ama Bu Sorun Çok Sıkıntılı Ama Türk Telekom AKK'NİN Çok Yani küçük limitleri var yükseltilebilir ama fazla para
  13. MegaCraftTV

TürkTelekom

Ya TurkTelekom Pişmanlıktır 8 mbps İnternet Aldık Bu 8mbpsnin 600 kb sini kullanabiliyoruz gerisi nerde bilinmiyor ! birde akk denen saçmalık var hiçbir şey yapamıyoruz sınırsız diye sınırlı veriyorlar yani anlayacağınız "Sınırsız İnternetin Sınırlı Kotası"
  14. MegaCraftTV

Minecraft Bunun Yüzünden Donuyor !

Sorun Çözüldü Ama Video Dışında 75 FPS Alıyorum Videoda 15 FPS Ve 4-6 TANE Program Denedim Hepsinde Aynı Nasıl Düzeltiriz ?
  15. MegaCraftTV

Laptop ama Sorun Çözüldü Konu Kilit !
  16. MegaCraftTV

ekran kartı İntel(R) HD Graphics 1 GB Ram
  17. MegaCraftTV

Evet Coderimde 5-6 aydır buna tonlarca kod yazdım yok optifine var orjinal launcherde aynı yok çare bulamayınca birde size sorayım dedim Bu arada 4 gb ram var 2 gb ram verdim sadece oyuna
  18. MegaCraftTV

oyuna 2 gb ram verdim aynı mojang'a ticket attım bilgisayarla ilgili sorun oldugunu söylüyorlar javayıda güncelledim
  19. MegaCraftTV

chunkları 2 ye aldım gine aynı
  20. MegaCraftTV

Arkadaşlar Ya Benim Laptopun monitörü yani ekranı bozuldu bende gittim 170 tl led ekran alacağıma kendi monitörümü 2.ekran olarak taktım ama diğer oyunlar yüksek ayarda örnegin ets 2 yüksek ayarda oynuyorum ama minecraft'ta etrafta blocklar çoğaldıkça çok donuyor örnegin eggwarsta donmuyor ama...
  21. MegaCraftTV

Bu pc de bu fps i alıyorum yardım

Aynen Ya Aynı Sorun Bendede Var Bende İntel HD Graphics 1 GB lik Ekran Kartı Var Normalde etraftaki bloklar az iken 120 fps ama bloklar çoğaldıkça 5 fps kadar düşüyor !
  22. MegaCraftTV

Minecraft Çanklar Gelirken Donması ve Kasması

Tüm Driverlar güncel ve bilgisayar grundig 2.ekran varmı bigim yok ama söyle bir şey var blokların çok oldugu yerlerde donuyor örnegin eggwars oynuyorum kasmıyor skywars oynuyorum kasmıyor ama hunger games giriyorum bazı maplerde donuyor etrafta blocklar yüklenirken
  23. MegaCraftTV

Minecraft Çanklar Gelirken Donması ve Kasması

Merhaba Arkadaşlar İntel(R) HD Graphics Ekran Kartım var.1 GB Sahip.Ama Minecraft'ta sg girince çanklar yenilenirken yani ileri giderken donma kasma oluyor.en düşüge aldım yine aynı 1 gb ram verdim yine aynı.Sorun çözümünde yardımcı olursanız sevinirim.
  24. MegaCraftTV

MinecraftPazari.Com Güvenilir Değildir !!!

Ah çare olsa :((((((((((((
  25. MegaCraftTV

MinecraftPazari.Com Güvenilir Değildir !!!

ben bilgisayarı almadımki abimin eski bilgisayarı oda kendine arkadaşının eski bilgisayarını aldı şu an 80 TL :(((( alamıyorum