Arama sonuçlarınız

1. Son1Nefes

RAGCraft > Modern Yaşam | +15 3D Silah | Araba,Helikopter | Soygun | Jackpot | Lucky Blok | AÇILDI >

Server güzel olmuş güzel bir map yapasaydınız keske
  2. Son1Nefes

Succescraft Alımları Başladı !!!

Adınız:Batuhan Soyadınız:Berker Yaş:15 Plugin Bilginiz:%95 Oyuncuya Davranışınız :Çok İyi Bildiginiz Onemli Komutlar:World Edit World Guard Plugin.Oyunİçi Kodlar VB.
  3. Son1Nefes

SonAtes-Network | YETKİ ALIMI BAŞLAMIŞTIR | HUB SUNUCU!

ADIM ;Batuhan SOYADIM ;Berker YAŞIM ;15 SKYPEM ;batuhan.berker DENEYİMLİMİYİM ( EVET/HAYIR ) ;evet OLMAK İSTEDİĞİN YETKİ ( MİMAR,REHBER,PLUGINER,MODERATOR ) YAPTIĞINIZ YAPIT VARSA BİR KAÇ FOTOĞRAFI ;Moderatör
  4. Son1Nefes

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Saçma Sapan Bir Hata Alıorum 16 Kişi Oyunda Bir Te kBen Değlim Servere Giriorum Şöyle Dior www.sitevite.tk adresinden basvuru Yapın Adımı Aldınız Eklemeyemi Çalıştınzız Artık Olmadı Bir Daha Yardım İstiorum İsim:LenixBR
  5. Son1Nefes

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Doğaç Bitmişken Aç Oynyalım Vallaha Öldüm Bittim Buney Yav
  6. Son1Nefes

˙·٠•* [MineBox Network] *•٠·˙ YETKILI ALIMLARI

│ Moderator Başvuru Formu │ Adınız*:Batuhan Soyadınız:Berker Skype Adresiniz*:batuhan.berker Deneyiminiz***:3-4 Yıldır Minecraft Oynuorum.Plugin Bilgim Plleri Metin Belgesine Çekip Editlerim Ücret İstiyormusunuz*:Hayır Yaşınız**:15 Oyuncularla Aranız*: Çok İyi Online Durumunuz*: Fazla Okul...
  7. Son1Nefes

Hub Sunucu // Alım

Ad*:Batuhan Soyad*:Berker Yaş*:15 Yetkili olmak istediğiniz bölüm*:Admin Örnek çalışmalarınız=Plugin Çalışmalarım Oldu.Essentials.Vb Pluginleri Confinge Çelip Editlerim
  8. Son1Nefes

Doğaç Artık Aç Şu Serveri 2-3 Ay Oldu Ya
  9. Son1Nefes

Aga TS3'e Gelicem Ama Şöyle Bir Hata Alıorum Failed to connect to server Ipı Doğru Yazdım
  10. Son1Nefes

Kapasitesi Yüksek Olan Serverlere Yardım Etmek İstiorum

Merhaba Beyler Serverinin Slotu Yüksek Olan Server Arıom Admin:olarak Alınmak İstiorum Yaş:16 Skype:batuhan.berker Kod Bilgim:pPluginleri İndirip Confing'e Çekerek Düzenyebilirim 10-15 Serverde Admin Olmusumdur.Oyun İçindede World Edit World Guard Yani Oyun İçinde Neyin Ne Oldugunu Bilirim:D:D:D
  11. Son1Nefes

Server İçin Kodları İyi Bilen Admin,Rehber,Reklamcı Ve Builder Gerek!

Admin (2.Kurucu) Adın:Batuhan Soyadın:Berker Yaşın:16 Kod Bilgin:World Edit Çok İyi Bilirim 10 15 Serverde Adminliğim Olmuştur.Plugin Kodlarınıdıa Bilirim Gerekirse Essentailsı Confing'İnden Kodlarım Yani Plugin Kodlamasınıda İyi Bilirim Skype:batuhan.berker
  12. Son1Nefes

Axel102 Serveri 1.8 Yapmasan Ya 1.7.9 Olsun Yada 1.7.2 ? 1.8 Olmasın Ya
  13. Son1Nefes

HydraMC Serverim için Reklamcı ve Mod alımı (reklamcı admine kadar yükselir mod yükselemez hiç )

*Adı:Batuhan Soyadı:Berker *Plugin Bilgisi:%90 *Server Bilgisi:%100 *Neden Biz: İçimden Size Yardım Etmek Geldi Gerçekten. *Şehir:Trabzon *Yaş:15 *Haftalık Online Saati:4-5 *Reklam yaparken minimum kaç oyuncu çekersiniz :10 Kişi Garanti *Küfür edermisin :Hayır Başkası Ederse Mute Atarım *Argo...
  14. Son1Nefes

Eski Arma3 ü Unutmicam Ama Bunada Devam Edicem Katılıyorum Reiss
  15. Son1Nefes

Epic Boss Plugin Tanıtımı <| Hazır Bosslu |>

Konu Açılsın Beyler Link Kırık Yenileyin Looo