Arama sonuçlarınız

1. BeyzanurAy

(Proje)Arrow Dizi Haritası?

Şu En Son Açtığım Konudan Sonra Arrow Dizisini İzlemeye Başladım Ve Gerçekten Beğendim Bende Neden Minecraftta Olmasın Diye Düşünmedim Değil :D Fakat Diziden 3Bölüm İzlediğim İçin Bilgisizim Eğer Diziyi İzleyenler Varsa Bir Kaç Soruma Cevap Verebilirmi? Bu Harita Modlu Harita Olabilir Çünkü...
  2. BeyzanurAy

(Yapım Aşaması)The Arrow Önerileriniz?

Uzun Lafın Kısası Bir Harita Yapıyorum.şu an Saat 7:00 Birazdan Uyucam Akşam Devam Edicem Haritanın Sürdürebilirliği Açısından Sizin Ok Ve Yayla,Atışla,Bilmeceyle Yapılabilecek Küçük,Büyük Bölümler Varsa Aklınızda Durmayın Bana Söyleyin =) Fikir Tükendi Tükenecek Bende Kısa Bir Map Olmasını...
  3. BeyzanurAy

2+ Şalter 1Kapı Nasıl Yapabilirim?

Başlıkta'da Belirttiğim Gibi 2+(3,4,5,6,7..) Tane Şalter İle Bir Kapıyı Veya Bir Komut Bloğunu Nasıl Çalıştırabilirim (Bir Çeşit Şifre Yapıcağım İçin Gerekli) Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim :)
  4. BeyzanurAy

Skinimin Resimleştirmesi //Nekadar Sürüyor??

Eğer Skininizi Bunun Gibi Yapmamı İstiyorsanız Yoruma Skininizi Veya Linkini Atın
  5. BeyzanurAy

İlk Denemem..

Bu Yaptığımın Adının Ne Olduğunu Bilmiyorum Fakat İlk Denemem Oldu Daha Acemiyim Yorum Yazarken Lütfen "İlk Deneyimim" Olduğunu Göz Önünde Bulundurun: Skinin Asıl Görünümü: SKİN: Eğer Beğendiyseniz Skininizi Atın "LİNK VEYA NİCK" Bende Yapabilirim Tecrübe Olur Benim İçinde ^^ NOT:İLK...
  6. BeyzanurAy

(Yapım Aşamasında)TROLL HARİTA - YARDIM

Gecenin Üçünde Canım Sıkıldı Harita Oyniyim Dedim Harita Oynarken Aklıma Böyle Bir Harita Yapma Fikir Geldi Fakat Bazı Yerlerde Yardıma İhtiyacım Olacak Redstone,Komut Bloğu,Komutlar Hakkında Bilgisi Olan Birisi Skypesini Verebilirmi Sadece Yardım Lazım Olduğunda Sorabilmem İçin (NOT=Yapanlara O...
  7. BeyzanurAy

[İSTEK]Skin Lütfen Yardım

Premium Hesabım İçin Skin Yapabilecek Varmı Fazla Söyliyecek bir şey Yok Şu Sinler Gibi İşte: İlginiz İçin Teşekkürler :)
  8. BeyzanurAy

Skin Kafasını Resimleştirtmek İsteyen //İçeri

Merhaba Arkadaşlar Benim Bu Sabah Yine Canım Sıkıldı Bende Şey Düşündüm ":kırbaç:" O Düşünceyi Boşverdim Sizde Boşverin :yıkıl:Birkaç Gün Önce Resimleri Karikatür Yapmayı Öğrenmiştim Bende Bunu Yapmak Uzun Süreceği İçin Minecraft Skinimin Kafasını Resimleştirdim ":sinsi:" Böyle Böyle...
  9. BeyzanurAy

Sadece Bu Komutu Verebilirmi?/// YAPILDI

Oynadığım RPG Serverinde Kalıcı Yara Olarak Ayağımın Sakatlığını Seçtim Ben Fakat Araba Kullandığımda Yavaşlık Gidiyor Ve Adminden Yeniden İstemek Zorunda Kalıyorum Ve Her Zaman Açık Olmuyor Bana Sadece Kendime Yavaşlık Verebilme Yetkisi Verebilirmi Bir Şekilde ? Teşekkürler
  10. BeyzanurAy

Nasıl Yapabilirim//Yardım

Ben Şu Aralar Tales Of Kingdom Gibi Görevli Bir Map Yapmaya Çalışıyorum Fakat Görev Yapma Konusunda Ve Minimapta Sorun Oluştu Hataları Fotoğrafla Gösteriyim Ben: 1.Hata Npc'ye Sağ Tıklayınca "Hello clo2002(yani nickimi) yazıyor burayı nasıl değiştirebilirim?" Ve Sağ Tıklıyorum Görevi Ayarlamama...
  11. BeyzanurAy

Böyle Bir Harita Varmı?

Bana Büyük Köy Mediavel Tarzı Bir Harita Lazım Büyük Olmalı Çünkü O Haritaya Npcler Eklicem Görevler Ekliyeceğim Mağaralar Fln Olrsa İşime Yarar Böyle Bir Map Bilen Varsa Acil Atsın Lütfen Teşkkürler
  12. BeyzanurAy

Böyle bir şey Yapabilecek Varmı?

Ben Şöyle Güzel Bir Köy Gibi Haritası Olan Npc'leri Olan Bir Modlu Survival Paketi İstiyorum Haritayla Birlikte Tam Olarak Şöyle Mesela Bana Bir Köylü Görev Vericek Ben O Görevi Yapıcam Bana Ödül Olarak Moddan Bir İtem Mesela Süperman Kostümleri Fln Vericek Ve Haritada Bir Pazar Gibi Biyer...
  13. BeyzanurAy

Mount And Blade Ne Alaka?

Minecrafta Giriyordum Tam Modlu Survivalı Açıcakken Bu Geldi: Mount And Blade Ne Alaka? Yoksa Mojang Reklammı Yapıyor O.o İllumemati Buldum :D Şaka Maka Bunu Görünce Canım Mount&Blade Warband Oynamak İstedi şu an İndirmeye Başlıyorum :D
  14. BeyzanurAy

Benimle Modlu Survival Oynamak İsteyen Varmı?

Ben Server Kurmayı Biliyorum Fakat Olurmu Bilmem Biraz Bilgili Biri Olsada Olur Olmasada Olur Sadece Benimle Modlu Survival Oynamak İsteyen Varsa Mesaj Atsın Yada Yorum Yapsın :)
  15. BeyzanurAy

Modları Kullanmak İçin Forge Nasıl Kurulur? (Resimli Anlatım)

http://files.minecraftforge.net/ Yukarıda Vermiş Olduğum Linke Girince Böyle Bir Ekranla Karşılaşacaksınız: Sonrasında Minecraft Versions Yerinden İstediğiniz Sürümü Seçeceksiniz Ve Sürüm Ekranları Gelecek: Sonra İster "Download Latest" Yani En Son İndirilen Yada "Download Recommended" Yani...
  16. BeyzanurAy

Kendi Topladığım Survival İçin Birebir Mod Paketi

Merhaba Arkadaşlar Sizlere Benimde Oynadığım Survival İçin Çok Güzel Bir Mod Paketini Vereceğim. DİKKAT:BU MOD PAKETİ 30 MODDAN OLUŞTURMAKTADIR EĞER GÜÇLÜ BİR BİLGİSAYARINIZ YOKSA KALDIRMAYABİLİR. (Benim Bilgisayarım 4gb ram 32bit Kaldırıyor) Modların Listesi Tam Tamına 30 Mod DİKKAT:Lütfen...
  17. BeyzanurAy

BatCave'li <|> Orman Evli <|> [Mod Packlı] Harita Update!

Merhaba Arakadaşlar Yaptığım Haritada Birkaç Sorun Vardı Dün Çok Yorulmuştum Gözlerimi Bile Açamıyordum Bende Dün Gece Yapamadım. Biraz Uyuduktan Sonra Anca Yapabildim Ve Yüklüyorum EMEĞE SAYGI GÖSTERMİYECEKSEN İNDİRME! Arkadaşlar Bu Konuda Fotoğraf Filan Yüklemiyeceğim Detaylı Bilgi İçin...
  18. BeyzanurAy

BatCave'li <|> Orman Evli <|> [Mod Packlı] Harika Haritam!

Merhaba Arkadaşlar Ben Eğlenmek İçin Bir Modpack Hazırlamıştım.Fakat Öyle Düz Ev Olmadan Eğlencesi Çıkmıyordu. Bende Can Sıkıntısından Akşam 7'De Ev Yapmaya Başladım.Evi Saat 12 Gibi Bitirdim.Fakat NDNG-Baturayı İzlerken Batcavesini Gördüm. Çok Güzel Gözüküyordu Bir Üs Gibi Bende Başladım Evin...
  19. BeyzanurAy

Command Blocktan Anlayan Biri Yardım Edebilirmi

KOMUT BLOĞUNDAN ANLAYAN BİRİSİ SKYPEDEN EKLEYİP YARDIM EDEBİLİRMİ? Skypenizi Özelden Yada Yorumdan Atın Ben Sizi Eklerim TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN
  20. BeyzanurAy

|>|THE ARROW|<| Adlı Harita Yapım Aşamasında Çok Yakında Sizlerle..

Bu Harita Beceri Ve Zeka İstiyor Yarı Bulmaca Yarı Beceriden Oluşuyor Harita Yani Bulmacaları Çözdükten Sonra Ok İle Butonlara Ok Atıp Bir Sonraki Göreve Geçiyorsunuz Fakat Sorun Şu ki 3.Görevide Yaptıktan Sonra Aklıma Fikir Gelmedi Bende Forumdaki Arkadaşlar Bana Yardım Eder Dedim Şimdi Sizlere...
  21. BeyzanurAy

DreamGaming.Nitrado.Net//Hub Server Koş Gell Survival/Faction

Faction Server Seviyormusun? Neden Bize Katılmıyorsun Ozaman? Hergün 15KİŞİ Olma Şartıyla 7-8 Event Yapılıyor. Serverde Boss Sistemi Vardır Koruma 3 Boss'u Ve Koruma 4 Boss'u Vardır Koruma 3 Boss'undan Koruma 3 Set (Kılıç Dahil) Koruma 4 Boss'undan Koruma 4 Set (Kılıç Dahil) Düşmektedir...
  22. BeyzanurAy

-Yeni Harita Yapım Aşamasında- -Yardımlarınız Gerekiyor-

Merhaba Arkadaşlar.. Suçlu Hayatı:Hapishaneden Kaçış Adında Yeni Bir Harita Yapımına Başladık Roleplay Şeklinde Fakat Yardıma İhtiyacım Oldu 1.Olarak /say Komutunda Yazılan Yazıları Nasıl Renkli Yazabilirim Açıklayıcı Bir Şekilde Anlatırsanız Yada Anlatan Bir Link Verirseniz Sevinirim :)...
  23. BeyzanurAy

FRACHCRAFT-Başlangıçta P4Set Ve P4Aletler P5 Almaksa Çok Kolay!

Merhaba Arkadaşlar.. Ben Yeni Bir Servere Başladım Server Çok Kolay Bir Günde Serverin Kralı Bile Olabilirsiniz! Servere Girince Zaten Anında P4 Set Ve P4 Aletler Alıyorsunuz. P5 Set Ve P5 Aletler Nasıl Alabilirsiniz Anlatıyım: 1.Oyuna Girince ''/warp fırsat'' Yazarak Bir Yere Gidiyorsunuz...
  24. BeyzanurAy

Zombi Kral'ın Laneti 2:Korkularınla Yüzleş!

Hikaye:1.Bölümde En Son Uyuduğun Yerde Zombi Kral Askerlerini Gönderdi Ve Seni Aldırdı.Gözlerini Açtığında Kendini Bir Köyde Buluyorsun.Bu Bölümde Zombi Kral'ı Görüceksin Dikkat Et! Evet Zombi Kral Serisi'nin 2.Bölümü Çıktı Gece Gece Bununla Uğraştım Selfie Bile Çektim :p Köydeki Tüm İtemleri...
  25. BeyzanurAy

Zombi Kralın Laneti

Hikaye:Eski Zamanlarda Çok Yeteneksiz Dövüşemeyen Bir Steve Varmış.Fakat Abisi Minecraft'ın En Yetenekli Dövüşçüsüymüş Bu Nedenle Birsürü İtemi Varmış.Bir Gün Kardeşine Elmas Set Vermiş Steve Ormanda Dolaşırken Gece Olmuş Ve Karşısına Bir Zombi Çıkmış.Steve Ne Yapacağını Bilememiş O Panikle Tüm...