Arama sonuçlarınız

1. TheFantasic

Serverine Herhangi Bir Yetkili Arayanlar Konuma Bakabilir

Merhaba Arkadaşlar.Bu Konuyu Açma Sebebim Yetkili Olmak İstemem.Her Türlü Görevi Yaparım. Kendimi Kısaca Tanıtayım: Adım: Yaşar Soyadım: Dilber Yaşım: 14.5 Skype Adresim: [email protected] Temel Olarak Bu Bilgileri Veriyorum.Yaşım Başkalarına Göre Düşük Olabilir.Ancak Sesim...
  2. TheFantasic

Youtube Channeli Olan Arkadaş Aranır

Yaşar Dilber 14 Kocaeli Mic Var Video Çekebiliom Sesim Kalın Kısa Ve Öz Bilgilerim Bu İsteyen Hemen Pm Atsın Video Çekmeye Başlayalım
  3. TheFantasic

MasCraft Resmi Olarak Açılmıştır!Reklamcı Aranır!

Merhaba Arkadaşlar Bugün Size MasCraft'I Tanıtacağım. Server Adı: MasCraft Server IPSI: mascraft.nitrado.net Sever Hosting: Nitrado Server Ram: 2GB(Arttırılacak) Server Kapasite: 24(Server Tutarsa Arttırılacak.) Evet Arkadaşlar Bu İlk Bilgiydi. Neden Biz? Gelişmiş Bir Sunucu, Adminler...
  4. TheFantasic

MasCraft Geleceğin Faction Serveri İçin Reklamcı Aramakta!

Merhaba Arkadaşlar Bugün Geleceğin Serveri İçin Reklamcı Arıyoruz.Uzun Lafın Kısası Doldurulması Gereken Bilgiler: Ad: Soyad: Yaş[+14]: Minecraft Nick: Kaç Kişi Çekebilirsin?[+15]: Evet Arkadaşlar Başvuru İçin Gerekenler Bunlar.Biraz İncelemeden Sonra Reklamcı Olacak Kişiyi Özelden Bildireceğim.
  5. TheFantasic

Kaliteli Yetkili Arayan İçeri!

Merhaba Arkadaşlar.Bugün Yetkili Olmak İçin Buradayım.Minecraft Tecrübem Çok Yüksektir.Yaşım 14. Daha Önce Bir Arkadaşla Server Kurmuştum.50 Kişiyi bUlmuştu.Bu Benim Çok İyi Bir Yetkili Olduğumun Bir KAnıtıydı.Şu Anda Büyük Bir Konu Açamıcam Ama İSteyen SKypesine Eklesin. [email protected]
  6. TheFantasic

Minecraft Sunucuları Bölümüne Bakan Bi Moderatör Bu Konuya El Atabilirmi?

Ben Bugün Sabah Bir Konu Açtım.Kurallara Göre 12 Saat'ten Kısa Bir Sürede Güncelleme Yasağı Varmış.Resimlerden Birini Güncellemem Gerekio.Bunum İçin Bir Moderatör İzin Verebilirmi? https://forum.gamer.com.tr/konu/porocraft-kaliteli-faction-server-1-7-2-188-132-197-244.178757/ Konu Linki. İzin...
  7. TheFantasic

PoroCraft Kaliteli Faction Server 1.7.2 188.132.197.244

Server'in Adı:PoroCraft Server'in IP'si:188.132.197.244 Server'in Kuruluş Tarihi:27/01/2014 Server'in Hosting'i:DeksBilişim Server'in Kapasitesi:0/80 Neden Bu Server? Yapımında Çok Emek Verilmiştir. Tüm Yetkililer Sizin Eğlencenizi Düşünüyor. Türkiye Çapında Popüler Olmayı...
  8. TheFantasic

Serverine Oyundan Anlayan Yetkili Arayan İçeri!!!

Merhaba Arkadaşlar.Beni Forumda Birçok Kişi Tanıyor.Bugün Burada Konu Açmamın Sebebi Serverine Yetkili Alanlar İçin Geliyor. ------------------------------------------------Bilgilerim------------------------------------------------ Ad: Yaşar Soyad: Dilber Yaş: 14 Yetkili Olduğum Rütbeler Ve...
  9. TheFantasic

Serverine Admin Yada Mod Alan İçeri!

Merhaba Arkadaşlar.Bugün Serverine Mod Ya Da Admin Arayanlar İçin Buradayım.Şu Ana Kadar Pek İyi Serverler'de Yer Almadım.Ama Elinizde HUB,Faction Ve PVP Serveriniz Varsa Her Tür Olasılıkla Serverinizde Yetkili Olurum...
  10. TheFantasic

LottersGaming Ekibi Şu An Kurulma Aşamasına Girmiştir!

Herkese Tekrardan Merhaba.Bu Sefer LottersGaming Ekibini Kurmaya Geldim.Tabi Sağlam Ve Ciddi Olucak Elemanlara İhtiyaç Duyuyorum.Bu Channel İçin +14 Yaş Elemanlar Benim İçin Yeterlidir. Gereksinimler: ----------PC Sorumlusu---------- Ad Soyad: Yaş: Yaşadığı Şehir: Oyun Sistem Gereksinimleri İle...
  11. TheFantasic

Nitrado Serverimize Yetkili Alımı![Admin,Mod,Buildier,Başrehber,Rehber,Reklamcı]

128.65.218.10:25565 Yetkili Alımı Var! 1 Admin[Alındı] 1 Moderatör[Alındı] 2 Buildier[Alındı] 1 Başrehber 2 Rehber[Alındı] 3 Reklamcı...
  12. TheFantasic

Serverini Sağlam Yetkili Arayan Arkadaşlar Bu Konuya Baksın!

==========================Bilgilerim============================ Ad:Yaşar Soyad:Dilber Yaş:14 Kaç Kere Yetkili Oldum?Kurucu[7],Admin[12],Moderatör[25],Buildier[17],Rehber[9],Reklamcı[13]... =========================Konuşmam=========================== Herkese Tekrardan Merhaba...
  13. TheFantasic

Konu Açarken Konu Başlığı Nasıl Kalın Yazı Tipi Yapılır?

Arkadaşlar Konu Açıyorum Ama Konu Başlığımın Yazı Tipi İnce.Lütfen Yardım Edin!
  14. TheFantasic

Forumdan Şikayetçiyim!

Forumda Bana Yapılan Büyük Bir Haksızlık Var.Konu Açıyorum Ama Kimse Konumu Onaylamıyor.Kısaca Kapatıyor.Bende Düşünerek Bu Konuyu Açtım.İşler Böyle Devam Ederse Foruma Dava Açmayı Düşünüyorum.Artık Forumdan Usandım.Konu Açmak İçin Bizde Uğraşyoruz.Bizim Emeğimizede Yazık Deilmi?Bunada Düzgün...
  15. TheFantasic

Serverine Yetkili Alan İçeri!!!

Merhaba Arkadaşlar.Beni Forumda Birçok Kişi Tanıyor.Bugün Burada Konu Açmamın Sebebi Serverine Yetkili Alanlar İçin Geliyor. ------------------------------------------------Bilgilerim------------------------------------------------ Ad:Yaşar Soyad:Dilber Yaş:14 Skype:[email protected] Yetkili...
  16. TheFantasic

Hayatta Kalma Ve Faction Bölümüne Kurallar Yazılacakmı?

Şu Ana Kadar Baktığımda Faction Ve Hayatta Kalma Bölümünde Kurallar Yok.Bende Bunun Üstüne Giderek Bir Konu Açıyım Dedim.Kurallar Hemen Yazılsa İyi Olur.Çünkü,Birçok Oyuncu Kuralları Bilmiyor.Ve Gereksiz Konular Açıyor.Lütfen Kuralları Yazın.
  17. TheFantasic

Ekibibimiz Bu Saatten İtibaren Oluşma Aşamasına Girmiştir!

Merhaba Arkadaşlar.Bugün Ekibimi Kurmak İçin Gönüllüler Arıyorum. İşte Alımlar: Video Çekecek Biri Kanalın Facebook Sayfasıyla İlgilenecek Biri Oyunlarla İlgilencek Biri Twitch Sayfasıyla İlgilencek Biri Skin Modeli Yapıcak Biri. Ekibi Böyle Kurcaz.Gereksinimler: Yaş:+13 Olması Zorunludur...
  18. TheFantasic

Serverine Moderator Arayan İçeri!!!

Ad:Yaşar Soyad:Dilber Yaş:13 Skype:[email protected](Skype'ye Hotmail Hesabımla Giriyorum.) Daha Önce Yetkili Olduğum Server'ler: PanpaCraft(Kurucu) EmekCraft(Admin) CoolCraft(Reklamcı) GoldCraft(Kurucu) GoldenCraft(Admin) SlaysCraft(Moderatör) GhastCraft(Buildier) Daha Önce'de Böyle...
  19. TheFantasic

Sonoyuncu Hunger Games Team Oluşturuyorum İçeri!!!

Forum'unuz Ad: Soyad: Yaş: Skype: Nick: ==================================== Evet Arkadaşlar.Konuya Yazdığım Gibi SonOyuncu'da 3 Kişilik Bir Team Oluşturuyorum.Yaşanız En Az 13 Olması Kurallara Mensuptur. ==================================== Kendi Bilgilerim: Ad:Yaşar Soyad:Dilber Yaş:13...
  20. TheFantasic

Serverine Mod Alacaklar İçeri!!!!!

Ad:Yaşar Soyad:Dilber Yaş:13 Daha Önce Başka Serverlerde Yetkili Oldunmu? Evet Panel Kullanmayı Biliyormusun: Evet Nereden Baksanız Yaklaşık Olarak 11 Ay'dır Bu Oyunu Oynuyorum.7 Ay Önce MultiPlayer Oynamaya Başladım. //wand Bilgim Çok İyidir.We Wg Sw Buildier'leri Öğretirse İyi Olur.Günde 4 Ya...
  21. TheFantasic

Serverine Mod Alacaklar İçeri!!!!

Ad: Yaşar Soyad: Dilber Yaş: 13 Nereden Baksanız Yaklaşık Olarak 11 Ay'dır Bu Oyunu Oynuyorum.7 Ay Önce MultiPlayer Oynamaya Başladım. //wand Bilgim Çok İyidir.We Wg Sw Buildier'leri Öğretirse İyi Olur.Günde 4 Ya Da 5 Saat Pazar Günleri Hariç Online'yim. Daha Önce Başka Serverlerde Yetkili...
  22. TheFantasic

Emekcraft.nitrado.net Buildier Arıyor!

Arkadaşlar Server Yeni Sayılır.Profesyonel Bir Buildier Lazım tabii ki. Yaşı +13 Olsun 13 de Dahil.Spawn Fln Yapcak. Wg,We,//wand,Multi World Bilmesi Şarttır.Kurucu Şu An Oyunda. emekcraft.nitrado.net
  23. TheFantasic

Nitrado Paneline Plugin Veya Map Atıcaklar İçeri!!!!

Evet Birçok Arkadaşımız Nitrado PAnelini Kullanmayı Bilmiyor. Bende Bu Yüzden Size Yardımcı Olmak İçin Açtım Konuyu. Tabi Küçük Bir Şartla Panelinizi Editlerim. Serverinizde Bana Adminlik Yazcaksınız. Nese Direk Diyim Nitrado Panel Kullanmayı Biliyorum...
  24. TheFantasic

Serverine Mod Yada Buildier Arayan İçeri!!!!

Ad: Yaşar Soyad: Dilber Yaş: 13 Skype: [email protected] Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun? 10 Ay Buildierlik Tecrübem: //wand ,Wg(Çok Az Biliyorum Siz Öğretceksiniz.) Daha Önce Başka Serverlerde KAç Kere Yetkili Oldun: 3 Kere Kurucu'luk. 2 Kere Admin'lik. 6 Kere Moderatör'lük. 4 Kere...
  25. TheFantasic

Serverine Moderatör Yada Buildier Arayan İçeri!

Ad: Yaşar Soyad: Dilber Yaş: 13 10 Aydır Minecraft Oynuyorum Buildier'lik Tecrübesi: //wand Komutunda Profesyonel Biriyim. Wg İle We Konusunda İşim Yok.(Wg Biliom Biraz Ama Yapmadım Hiç) Kaç Saat Minecraft Oynarsın? 3 Veya 4 Saat. Forumda Reklam Yaparmısın: Evet. Oyuncularla İlgilenirmisin...