Arama sonuçlarınız

1. lTrabzonsporl

Minecraft makina

Arkadaşlar elimde bir makina var 32 gb ram 2.66 ghz 1000 Mbit/s Port Fransa lokasyon 8 çekirde 2x2 tb özellikleri bu şekilde mc server kurdum tutmadı baska ne yapılabilir makinayla ilgili fikirleri olan mesaj atabilir
  2. lTrabzonsporl

REKLAM

ARKADAŞLAR FORUMDA REKLAM VERİCEZ BİLDİRİM Mİ DAHA İYİ SABİTLEMEMİ SİZCE
  3. lTrabzonsporl

Youtuber

Arkadaşlar Youtuber aranıyor Hub Serverimize Reklam Yapabilecek çok ugrastık ve geliştirmeye devam edicez ilgilenenler varsa Skype : cubuk3 teamspeak 3 adresimiz : mchouse.ailesi.net
  4. lTrabzonsporl

AnimatedMenu Destek ( Online Gösterme )

Selamun aleyküm Arkadaşlar hub sunucumda menüde animatedmenu ile skyblock sunucumdaki Online oyuncuyu görmek istiyorum .. Bunun kodunu söyleyebilir misiniz
  5. lTrabzonsporl

[ Kilit ] BungeePlayerCounters Destek

Selamun Aleykim Hub Sunucumda AnaLobby'de BungeePlayerCounters Kullanıyorum Ancak Şöyle Bir Sıkıntı Var Mesela Örnek Veriyorum : SurvivalGames: displayName: '&b✔ &SurvivalGames' servers: SurvivalGames display: true address: 127.0.0.1:25565 Böyle Bir Bölüm Var Bu Bölümde...
  6. lTrabzonsporl

Hunger games

HungerGames 1.8 surumuyle ilgili plugin varmıydı yardımcı olabilirseniz sevinirim
  7. lTrabzonsporl

BukkitGames Yardım

HungerGames Server acıcam fakat jar indiriyorum ama içinde ki klasor cıkmıyor onun bi baslatma komutu varmı The BukkitGames isimli klasoru nasıl ortaya cıkaracagım
  8. lTrabzonsporl

MCHouse | Yeni Nesil Hub Sunucu | EggWars Aktif - SkyBlock Aktif - Faction Aktif - Creative Aktif |

MCHouse 2013 Yılından Beri Sizlere Farklı Sunucularda Farklı Hosting İsimleri Hizmet Vermekteyiz . Sizlere , Değerli Oyuncularımıza Kesintisiz , Adaletli , Kalileti Bir Oyun Oynatmak Icin Elimizden Gelenin Fazlasını Vermekteyiz . Uzun Uğraşlar Sonucu Ve Cebimizden Çıkan Bir Miktar Parayla...
  9. lTrabzonsporl

1 Sunucuda 2 Minecraft Server Açma

Merhaba MinecraftTurk Ailesi, Konuda da bahsettiğimiz gibi örnek verecek olursak ipmiz 11.11.11.11 olsun. Bu sunucuda birden fazla minecraft server kurmak istemekteyiz; 11.11.11.11:25565, 11.11.11.11:25566, 11.11.11.11:25567 gibi İsterseniz karşılığını da verebiliriz. Skype : ahmet.kaya681
  10. lTrabzonsporl

ArTizZCraft 1.7.X Factions - Kitsiz HungerGames 7/24 SINCE 2013

Merhaba Arkadaşlar BitechnoCraft olarak tekrar karşınızdayız. Sunucu Ip -play.Bitechno.net Sunucu Bilgileri...
  11. lTrabzonsporl

Sunucumuza 7 ADET ! ! ! yetkili alımı yapılacaktır. ( Yönetici, Admin, Builder, Rehber, Reklamcı)

Merhaba Arkadaşlar Sunucumu bugün açmış bulunmaktayım. Sunucuda hiçbir şekilde düzenleme vb. başlanmamıştır. Dev kadro olarak yetkili alımı yapılacaktır. Şartlarım şu şekildedir; Alınacaklar : 1. Yönetici [ALINDI] 1-) Daha önceden sunucu kurmuş (kanıtlarıyla beraber). 2-) En az 15 yaşında 3-)...