Arama sonuçlarınız

1. Nothing3Lose

Selamlar,

Öncelikle merhaba, ben mekanın sahibiyim. nothing3lose nothing4lose nothink4lose falan ne ararsanız var [1 sene aralıkla isim değiştirme olayı vardı hala var mı bilmiyorum] Eski zamanlarda forumun muhabbeti çok sarıyordu [ortaokulluyum o sırada] Geri gelmeye karar verdim, ortama ayak...
  2. Nothing3Lose

Meteordan Kaçış! Bolum 1

Karakterler Albert [Profesör] Michael [Profesör] Edward [Güvenlik Görevlisi] Jack [Hırsız] John [Hırsız] Johny [İtfaiyeci] Isımsız [Ajan] Bolum 1-Bu Bir Meteor! -Bu kapıyı kırmalıyız. -Tamam. -1, 2 ve 3! (Jack Ve John Kapıyı Kırar.) Saat 22:40.Yağmurlu bir gece.Meteor araştırma merkezinde...
  3. Nothing3Lose

MINECRAFT ILLUMINATI!

@sergun26 @MUHDE @Iskefiyeli01 @KadirBerk @bat34 @BT_GoD http://i.hizliresim.com/B9YWVv.jpg
  4. Nothing3Lose

Nothing3Lose Plug DJ Yeni Açıldık Koş Parti Başlıyor!

Sa beyler saat 13:00 da plug dj partisi başlıyor. https://plug.dj/nothing3lose
  5. Nothing3Lose

1 DİLEK HAKKIN VAR!!!!!

1 DİLEK HAKKIN VAR KURALLAR= SONSUZ DİLEK YASAK BAŞKA KİŞİYE VERMEK YASAK BENİM DİLEĞİM= @MUHDE Nin Horttan Ölmesi
  6. Nothing3Lose

Tam Trolluk Herobrine Şakası

Merhaba Bugun Yeni Bir Sistemle Sizleyim! Kodlar: Herobrine Joined The Game Kodu: /tellraw @a {text="Herobrine Joined The Game",color:yellow} Herobrine Çagırma Kodu: summon Zombie - - - {Equipment:[{},{},{},{},{id:397,Count:1,Damage:3,tag:{SkullOwner:Herobrine}}]} Video:
  7. Nothing3Lose

Vanillada Arkadaşınızı Korkutmak Amacıyla Join-Quit Mesajları Oluşturma

Merhaba Arkadaşlar! Bugun sizlere yeni sistemimi anlatacagım. Bunu herkes yapabilir.Basit fakat yapanı hiç görmedigim için yapayım dedim. bununla Herobrine Joined The Game gibi yazılar yapabilirsiniz. videonun resminde beyaz küçük resim var onu aldırmayın :D Beğenmeyi Ve Abone Olmayı...
  8. Nothing3Lose

kilit

Kilit
  9. Nothing3Lose

TheBukkitGames Vip Kiti

Arkadaşlar bukkit gamesi kurdum ahmetmelihtrden fakat kit viplerini nasıl ayarlayacagım?
  10. Nothing3Lose

Serverim Nasıl Olacak?

Merhaba. bugun sizlere serverimin nasıl olacagını anlatacagım. Serverim Kit Hg Ve Rush Üzerine Olacak. Vipler ile kit hgde oyunculara üstünlük sağlanmayacak. sadece vip arenaya geçiş yapılacak. [isteğe göre normal arenada vipler için kite bir ekstra item ekleyebilirim] Rushta Vip olmayacak.Fakat...
  11. Nothing3Lose

Hangi Tür Server Açayım?

Evet arkadaşlar bir sw satın aldım fakat hangi tür yapacagımı bilmiyorum. Survival Olmasın. Minigames belki olabilir fakat minigameste sunucu kirasını nasıl ödeyecegimi bilmiyorum. 3-4 ay kendim öderim sora kapanır. Faction desen Anti lapis derler lapissiz olunca gelmezler lapis olunca 9-10-11...
  12. Nothing3Lose

Server Açıldı. Yetkililer Eksik.

Evet arkadaşlar. Bugun yetkili alımlarına başladık. bir server kuracagız.Hazır Map Kullanmayacagız. Yetkili Başvurusu Ad= Nick= Hangi Yetki= Neden Biz= Yaş= Hangi Pluginden Anlarsınız= Şuanlık Sadece Mod,Builder Ve Rehber Alımları Vardır.
  13. Nothing3Lose

Bu sadece bendemi var

bu sadece bendemi var yoksa [Anime,Tokusatsu vb. japonca şey bakanlardadamı çıkıyor?] http://i.hizliresim.com/rdzjd1.png
  14. Nothing3Lose

Bu Bir Kod Hatasımı?

Bu Nedir? Sadece Bir Kere Çıktı... Son Etkinligi Yazan yere bakın class yazıyor...
  15. Nothing3Lose

303'ün Dönüşü... Düzenlemeler Yapıldı.

Steve,kanlı geçmişini hatırlamak istemiyordu. Herobrinenin ölümünden sonra hiçbirşey olmayacagını düşünüyordu.Evet, 2 yıl boyunca hiçbirşey olmamıştı. Fakat bulduğu bir adada kan izi görmüştü. O ada,lanetliydi.Herobrine,303un yardımcısıydı. Herobrinenin Ölümünden sonra 303 tek başına kaldı.Acaba...
  16. Nothing3Lose

Jeb_ Olsan Napardın?

Hey! Minecraftın Kurucusu Jeb_ Olsaydın Napardın Dostum? Ben Minecraft 3 ü Çıkartırdım
  17. Nothing3Lose

Dunyada Tek Kalsan Kimleri Yanına Alırdın

Dünyada Tek Kalsan Yanına Kimleri Alırdın ben @Zorinkun_ Ve Ailemi Alırdım
  18. Nothing3Lose

Alttaki Üyeyi Hangi Moba Donustururdun?

Ben Alttakini Cevaplamıcam :SADA Neyse Baslayın Beyler
  19. Nothing3Lose

Bu Bir Bugmu O_O

Evet. 1-Birinin Profiline Mesaj Atıyoruz. 2-Cevap Vermesini Bekliyoruz. 3-Cevap Atınca Bildirimlere Bakınca Profilinize Yorum Attı Diyor. 4-Fakat Biz Onunkine Attık.O Bizimkine Degil! RESİM:
  20. Nothing3Lose

Hangi Üyeye Uçan Tekme Atardın?

Evet.Hangi Üyeye uçan tekme atardın ve sebebi. Başlıyorum= @BT_GoD A Uçan Tekme Atardım. Sebep: En Sevdiğim Konuya Girmiyor
  21. Nothing3Lose

Eger Usttekinin Eceli Geldiyse Nasıl Bi Ölüm Isterdin?

Ben En Ustteyim Anlatayım mesela biri yukarıdaki oyuncu giyotinle ölsün za xd falan yazcak öle devam etcek ben başlıyorum: Başlayamıyorum!
  22. Nothing3Lose

arsıv pls

KONU ARŞİV PLS KADRO BITTI
  23. Nothing3Lose

MCGAME Super Bir Survival Server! 1.7X Buraya Gelmelisin!

Merhaba Benim Adım Nothing3Lose. [Forumda Adım Nothing4Lose Caktırmayın]. Bugun Sizlere Çok Güzel Bir Server Tanıtacagım. Serverin Adı: MCGAME Servermizin Ipsı: McGame.nitrado.net Serverin Sürümü: 1.7X [1.7.2 1.7.4] Sunucu Kategorisi: Survival. SURVIVAL NEDIR? Survival,Türkçede Hayatta Kalma...
  24. Nothing3Lose

RenkCraft Okadar Ugras Okadar Yardım Et Sora Kucuk Bir Hatada BAN!

Merhaba Arkadaslar.Ben Forumda Nothing4Lose Oyunda Nothing3Lose. RenkCraft Serverinde Okadar Emek Vermiştim.Okadar Warp Yapmıştım.Sonra Bir Event Yapayım Dedim Ve Yetkimi Aldılar.Üstüne Üstüne Mutede Attılar. Zaten Warplar Berbat Map Alıntı. Yaptıgım Warplar Haram OLSUN! Edit: Yeni Bir Admin...
  25. Nothing3Lose

RenkCraft---1.7.2---Buraya Gelmelisin Dostum!

BU SERVERE BENCE GIRMEYIN KONUYU LÜTFEN KAPATIN