Arama sonuçlarınız

1. SEMH28

Yardım Minecraft LAN(yerel ağ) oynama sorunu

Arkadaşlar kardeşimde ve bende birer pc var ikisindede cracked minecraft var 1.8.4 de minecrafta giriyorum yerel ağda paylaş diyorum oda paylaşılan serveri görüyor ancak girmeye çalıştığında geeçersiz oturum hatası alıyor aynı şekilde o kuruncada ben alıyorum bunun bir çözümü var mı acaba?
  2. SEMH28

Authme

Arkadaşlar servere bir ip den sadece bir kez girilsin istiyorum nasıl yapabilirim
  3. SEMH28

Group Manager için Permler

Arkadaşlar aşağıdaki pluginler için default oyuncu permlerini yazar mısınız? uSkyBlock TimeisMoney SimpleRegionMarket Multiverse-Core Multiverse-Portals Lockette iConomy Essentials Chestshop
  4. SEMH28

Ultimate Skyblock Sorunu

Arkadaşlar Ultimate Skyblock Pluginini kurdum ancak /island yazınca adaya ışınlıyor ama bazı sunucularda /island yazınca bir menü açılıyor. O menüyü açabilmesini nasıl sağlayabilirim. Başka bir plugin mi gerekiyor? Dediğim menü bu arkadaşlar. @™Å┬ÄßÉ┌ķ™
  5. SEMH28

Yepyeni Bir Kanal PLAYER ONE [Minecraft Videoları]

KANALA GİT Selam arkadaşlar youtube'da Player One adı altında videolar yüklemeye başladım. Desteğinizi bekliyoruz herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa bildirebilirsiniz abone olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
  6. SEMH28

Minecraft Hexxit Survival

https://www.youtube.com/channel/UCP026QX5aex3P8fL3hOGbgA Arkadaşlar videoyaya buradan gidebilirsiniz...
  7. SEMH28

Minecraft CARZ Plugini [ACİL YARDIM]

Arkadaşlar servere carz pluginin atıyorum sonra servere girince 2 sorunla karşılaşıyorum 1-Minecraft yere bırakınca 1 blok alta iniyor 2-Minecrafta binince ilerleyemiyorum bi türlü gitmiyo oldugu yerde kalıyor cevaplarınızı bekliorum şimdiden teşekkürler...
  8. SEMH28

TR Sorunu

arkadaşlar serverimdeki bazi pluginleri turkcelestirdim ama serveri acinca o pluginler calismiyo neden ben sadece messages kismini türkçe yaptim
  9. SEMH28

Authme Plugini ile İlgili [ACİL ++]

MERHABA ARKADAŞLAR BEN SERVERİME AUTME PLUGİNİNİ YÜKLEDİM AMA BUNU NASIL SİTEME BAĞLAYACAĞIMI BİLMİYORUM ACABA BUNUNLA İLGİLİ BİR BİLGİNİZ YADA BİR VİDEO VARSA BENİMLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? (KISACASI WHİTELİST EKLEME YAPCAM İNTERNET ÜZERİNDEN)PARDON YANLIŞLIKLA 2 TANE AÇMISIN SİZ KOUYU KAPABİLİR...
  10. SEMH28

AUTHME PLUGİNİ [ACİL YARDIM] ***

MERHABA ARKADAŞLAR BEN SERVERİME AUTME PLUGİNİNİ YÜKLEDİM AMA BUNU NASIL SİTEME BAĞLAYACAĞIMI BİLMİYORUM ACABA BUNUNLA İLGİLİ BİR BİLGİNİZ YADA BİR VİDEO VARSA BENİMLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ? (KISACASI WHİTELİST EKLEME YAPCAM İNTERNET ÜZERİNDEN)
  11. SEMH28

Türkçe Plugin [***İSTEK***]

*TF2* *MyHorse* - Arkadaşlar bu pluginlerin türkçesini bulabilir misiniz? +1+1+1:soru:
  12. SEMH28

CrackShot use yetkisi verince hiç bi komut kullanamıyorum

başlıktada belirttigim gibi
  13. SEMH28

Skyblock-TF2-HUB [İstek]

ARKADAŞLAR SİZDEN *SKYBLOCK İÇİN ŞART PLUGİNLER *TF2 PLUGİNİN KULLANIMI [ÇOK ARADIM TÜRKÇE BULAMADIM] *HUB SERVER ŞART PLUGİNLER VE KULLANIMI ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER ...
  14. SEMH28

Minecraft JAVA 32 Bit İstiyor......ACİL......YARDIM......

ARKADAŞLAR SİSTEMİM WİN7 64 BİT OLMASINA RAĞMEN MİNECRAFT 1.5.2 32 BİT JAVA İSTİYOR NEDEN ACABA 32 BİT YAPINCA OYUNA RAM VEREMİYORUM
  15. SEMH28

Minecraft 1.6.2 Sorunu

ARKADAŞLAR 1.5.2 1.6.2'YE GEÇTİGİMDEN BERİ LAPTOPUM AŞIRI ISINIYOR VE OYUNDA TAK DİYE TAKILIP KAPANIYOR 1.6.2!NİN PC ME BU KADAR YÜKLENMESİNİN NEDENİ NEDİR?
  16. SEMH28

Görev Plugini??????ACİL LAZIM???*

ARKADAŞLAR MİNECRAFT SERVERİME GÖREV EKLEMEK İSTİYORUM NASİL EKLEYECEĞİM BUNUN BİR PLUGİNİ VARSA ADI NEDİR ACİLLLL?????
  17. SEMH28

Plugin İle iLgili acilllll?????

arkadaşlar serverimde sağ köşede veye herhangi bir yerde para miktarı online kişi sayısı vb şeylerin yazdığı pluginin dı nedir acilll
  18. SEMH28

ÇEKİRDEK SERVER PLUGİN ACİLLLL!!!!

ARKADAŞLAR SERVERİMDE BİRDEN FAZLA YANİ SKYBLOCK-FACTİONS-TF2 GİBİ FARKLI OYUN TÜRLERİNİ YAPMAK İSTİYORUM YANİ BİR MAP FARKLI BİR MAPA ATLATMAK İSTİYORUM NASIL YAPICAM BUNUN İÇİN GEREKLİ PLUGİNİN ADI NEYDİ?????
  19. SEMH28

BUKKİT PLUGİN HAKKINDA LÜTFEN Bİ BAKIN

ARKADAŞLAR SERVERDE SAĞ ALTTA VEYA HERHANGİ BİR YERDE OYUNCULARIN PARASI LEVELİ GİBİ ŞEYLERİN YAZDIĞI PLUGİNİN ADI NEYDİbilen kimse yok mu????
  20. SEMH28

ClearLag Plugini Acil Bakin

ARKADAŞLAR BU PLUGİNİN FULL TÜRKÇE OLANI VAR MI VARSA LİNKİNİ ATABİLİR MİSİNİZ?
  21. SEMH28

ÇEKİRDEK SERVER NASIL YAPICAM???? ACİL YARDIM !!!!

ARKADAŞLAR SORUM BASİT BİR SERVER YAPCAM İÇİNDE SKYBLOCK-FACTİONS VB FARKLI TÜRDE SERVERLER YAPMAK İSTİYORUM BUNU NASIL YAPICAM BUNUN İÇİN PLUGİN Mİ GEREKLİ GEREKLİYSE HANGİ PLUGİNLER ACİLLL YARDIM !!!!
  22. SEMH28

At Evcilleştirme (1.6.1)

ARKADAAŞLAR 1.6.1 ATLAR NASIL EVCİLLEŞİYOR YARDIM!!!
  23. SEMH28

MİNECRAFT RAM VERME SORUN

ARKADAŞLAR MİNECRAFTA 1024MB FAZLA RAM VEREMİYORUM NEDEN ACABA?????
  24. SEMH28

MESLEK PLUGİNİ YARDIM

ARKADAŞLAR SORUM BASİT MESLEKLERDE KAZANILINAN PARALARI NASIL AYARLIYACAĞIM(AZALTCAM)
  25. SEMH28

WORLD GUARD-SRM SORUNU

ARKADAŞLAR SERVERİMDE ARSALARI WG LİYORUM SONRA SATILIĞA ÇIKARIYORUM BURAYA KADAR BİR SORUN YOK İLK BAŞTA HER ŞEY YOLUNDA ANCAK DAHA SONRADAN YAPTIĞIM HER ŞEY KAYBOLUYOR BAŞKA BİR ADLA OYUNA GİRİP ARSAYI SATIN ALMAYA TIKLIYORUM ANCAK HİÇ BİR ŞEY OLMUYOR SONRA KURUCU İLE GİRİP TEKRAR SATIŞA...