Arama sonuçlarınız

1. E

Edward Elric mod paketi 4 (Gerçekçilik mod paketi/Server Mod Paketi)

Evet arkadaşlar söz verdiğim gibi 4. mod paketimi çıkardım ve bu mod diğer mod paketlerinden daha değişik olucak :) Bu serverde oynayabileceğiniz inanılmaz grafikler verebilcek bir mod paketi. Emin olun glsl shaders mod yükleyecektim ama bazı arkadaşlarımızda çok kasar diye yüklemedim zaten 1...
  2. E

Edward Elric Mod Paketi 4

100 beğeni için herkeze teşşekkür ediyorum :) Bunun şerefine yakında mod paketi çıkaracağım.
  3. E

Minecraft Mod Paketi 3

Merhaba. Mod paketi 2 yi editledikten sonra en fazla 5 resim koymalısınız diye hata alıyorum o yüzden linki güncelleyemedim ama 3. mod paketinin daha güzel olacağını düşünüyorum :) Unutmadan mod paketi 1.5.1 dir. Modları tanıtayım . Yüklediğim Modlar : Asgard Sheild : Oyuna kalkan kadar...
  4. E

Nether Star Map / Olağünüstü büyük bir harita !!

Dünyayı bile yok edecek olağanüstü güç nether starı yok etmen gerekiyor. Resimler : Link : http://www.mediafire.com/download.php?y5wn5sw76zw5n1d Normalde oynayın !!!
  5. E

Minecraft mod paketi 2.5 oylama

Merhaba :) Minecraft 1.4.8 baya geç çıkıcak gibi gözüküyor ve 1.4.8 olunca 3. mod paketini çıkaracağım. Ama gelmesi uzun sürdüğü için 2.5 mod paketi ni çıkarsammı çıkarmasammı bilemedim. Bu mod paketi gerçekçi hayat gibi olacak. Örnek modlar : Glsl Shader mod Tree Capitor Mo creatures...
  6. E

Minecraft mod paketi 2 - Tam 50 tane mod

Mod Paketi 3
  7. E

Minecraft 1.4.7 36 lı mod paketi

Mod paketi 3
  8. E

Bu ne ya :(

Arkadaşlar ormanda geziniyorum birden ışınlanan adamlar çıkıyor hangi modda çıkıyor bunlar :( ?