Arama sonuçlarınız

1. MythSlaughter

Zenci Musa redstone dersi vermeye başladı

Evet size demiştim bu yıl üniversite sınavlarından dolayı girmeyeceğim diye ama zencimusa linkteki videosu ile başladı derslere bu beni çok sevindirdi kolay gelsin :) Not: devreleri anlamak için en az 8. sınıfa gitmeniz gerekmektedir. Yaş sınırlaması yoktur daha kolay anlarsınız 2 lik 4 lük...
  2. MythSlaughter

Youtube kanalınız var ama İntronuz yokmu ? buyrun

Merhaba millet ben MythSlaughter hemen konuya geçeyim çoğu kişinin youtube kanalı var hızla ilerliyorlar ama farkettim ki çoğunun bazı sebeplerle introsu yok bende intro yapımına başladım intro yapımı bedava değil intro başı 3 tl fiyat olarak bunu uygun gördüm siz ben para vermem kendim yaparım...
  3. MythSlaughter

Mod İstek Konusu (Yeniden Açıldı)

Merhaba millet forumda birkaç kişi beni bilir şimdi düşündüm herkes modu azcık hatırlıyor ama ismini bir türlü aklına getiremiyor işte istediğiniz tüm modları linkten gerekli işlemleri doldurarak ( modu anlatın modun minecraft sürümünü seçin vs.) tamamlayın en geç 48 saat içinde size...
  4. MythSlaughter

Mod Yüklerken Zorlanıyor musunuz ? Buyrun

Merhaba millet bundan sonra forumda sizin yararınıza olan herşeyi yapacağım neden yapcaksın işin yokmu diyenler neden yapmayayım. Evet başlıktanda gördüğünüz gibi mod yükleme işkencesi vardır .minecraft a girde bine atta metainf silde falan fişman, bunlardan kurtulmanızı sağlayan bir site var...
  5. MythSlaughter

Kendi Oyun Paranızı Kendiniz Çıkarabilirsiniz

Merhaba millet bugün size internetten para kazanma yöntemlerini göstereceğim işte ilk yöntemimiz 1- PTC (PaidToClick:( kendimin kullandığı bir yöntem olan PTC (paid to click) 'i sizinle paylaşmak istedim neden istedin diye sorarsanız bana yararı dokunuyorsa siz neden kullanmayasınız tamam bu...
  6. MythSlaughter

Gta San Andreas mı oynuyorsunuz ve tek oyunculu size sıkıcmı geldi ? buyrun!

Merhaba arkadaşlar size bugün gta'nın tek oyuncu ile oynanan şeklinden sıkılanlara sesleniyorum nasıl mı? online oynayacakınız işte size online kurulum dosyası kurun ve oyunun kurulu olduğu klosörün içindeki samp'ı çalıştırın http://www.tamindir.com/gta-san-andreas-sa-mp/ şimdi sıra server...
  7. MythSlaughter

░▒▓▒▓ Bluëƒîre™ ▓▒▓▒░ yeninden toplanıyor hemen sende katıl!

░▒▓▒▓ Bluëƒîre™ ▓▒▓▒░ takımını sene başında dağıtmıştım toplam 17 çalışmamız vardı bu sene yaz tatili full çalışacağımız takımı yeninden topluyorum katılmak istiyorsan aşşağıdaki formu doldurup [email protected] a gönderebilirsin haritalar kaleler yapcağız formun en fazla 2 gün içerisinde...
  8. MythSlaughter

░▒▓▒▓ Bluëƒîre™ ▓▒▓▒░ Builder Takımı Alımları Yeniden Açıldı

░▒▓▒▓ Bluëƒîre™ ▓▒▓▒░ takımımızın alımları yeniden başladı katılmak isteyenler şu adrese ([email protected]) başvuru formu gönderebilir sizinde yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız sizde takımımıza katılın! Resmi site: bluefireteam.blogspot.com Katılım Forumu: Ad*: Soyad: Skype*: Yaş*...
  9. MythSlaughter

Facebookta türkiyenin ilk ticaret oyunu

bundan 5 yıl önce kapitalizm 1 ile hayata geçmiş oyun bu yılde kapitalizm 2 olarak sunuldu oyunda gerçek insanlarla ticaret yapıyorsunuz marketler açıyorsunuz fabrikalar kuruyorusunuz bankalardan borç alıyorsunuz tam bir ticaret oyunu herkes oynasın diye linkide var http://goo.gl/RAqFZ alın...
  10. MythSlaughter

En kolay türkçe pluginleri bulabileceğiniz yerler

merhaba arkadaşlar yeni bir blog açtım burda türkçeleştirilmi pluginleri bulabilirsiniz eğitim videoları eklenecek blog bugün açıldı yeni yazarlar arıyorum toplam 2 yazar alacağım pluginlerden anlayan birisi olmalı başvuru için eposta gönderin [email protected] blog...
  11. MythSlaughter

Minecraft Giftcode Ödüllü Çekiliş Yapmanız Gereken Sadece Kayıt Olmak!

Minecraft GiftCode Çekilişi Merhaba arkadaşlar Minecrafttürk üyelerine özel minecraft giftcode hediye ediyorum yapmanız gerkene sadece bu forumu doldurmak ve bana özel mesajdan atmak!. Bu giftcode sayesinde minecraft hesabınız premium olacak ve çok daha iyi bir minecraft...
  12. MythSlaughter

Thelaukin Ve M000_2™ Nin Birleşmesi Ve Ardından Gelecek Plugin Paketi

Bu gün bir karar aldık TheLaukin ve ben (m000_2) birleşip farklı plugin paketleri pluginler vs. bulup sizlere sunacağız şimdiki planımız bir skyblock paketi olacak kısa zaman içinda bitirmeyi planlıyoruz yeni internet sitemizi açmak için son hızda ilerliyoruz. iyi günler iyi oyunlar
  13. MythSlaughter

▓▓§m000_2™ Plugin Paketi V1.5 28.04.2013§▓▓

Merhabalar Arkadaşlar yeni bir server plugin paketi yaptım içinde toplam 100 adet plugin var 120 demiştim ama kaliteli pluginler bulmak istedim groupmanager yeniden yazıldı essentials ayarlı büyük bir kolaylık olacak sizin için.Yeni versyonlarla karşınıza çıkacağım bu benim ilk versyonum ve...
  14. MythSlaughter

§m000_2 Plugin Paketi V1.5 120 Adet Plugin, Yeni Groupmanager Ile 28.04.2013 Geliyor!§

Evet arkadaşlar eski plugin paketini çoğu kişi bilir yepyeni bir plugin hazırladım ve çoğu türkçe 28.04.2013 te bu peketi sizlerle sunacağım. İçinde minigames vs. var professional serverler için ayarladım 20 tane kit tools 10 adette vip hazırladım otomatik mesajlarda hazır yeni şeyler...
  15. MythSlaughter

M000_2 Plugin Paketi V1.0

Merhaba Arkadaşlar yeni bir server plugin paketi yaptım içinde toplam 80 adet plugin var groupmanager ayarlı essentials ayarlı büyük bir kolaylık olacak sizin için.Yeni versyonlarla karşınıza çıkacağım bu benim ilk versyonum ve biraz amatörce ama yinede biraz tanıtayım istedim işte içinde olan...
  16. MythSlaughter

ProBuild™ builder takımı alımları §°16.04.2013°§

arkadaşlar builder takımı kurmak istiyorum takımımız 3 kişi olacak beraber adventure\server haritaları yapacağız katılmak istiyorsanız gelin katılım şartları şunlar: yaptığı bir yapı vs. göstermek skype ı olmak katılım formu adım: yaşım: yaşadığım şehir: skype adresi: kazandığım...
  17. MythSlaughter

Minecraft has crashed! sorunu

Minecraft has crashed! ---------------------- Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Ticking entity A full error report has been saved to C:\Documents and Settings\MERT\Application Data\.minecraft\crash-reports\crash-2013-04-12_19.48.59-client.txt -...
  18. MythSlaughter

2 kere konu açma lagdan dolayı oldu

karışık set atma diye konu açtı yanlıslıkla lagdan 2 tane acildi cok bastim özür dilerim
  19. MythSlaughter

World Edit te karışık set çekme

World editte karışık set çekiyorlar yani set çektiğin yerde kömür lapis falan karışık oluyor o nasıl yapılıyor birçok serverde görüyorum
  20. MythSlaughter

World Edit te karışık set çekme

World editte karışık set çekiyorlar yani set çektiğin yerde kömür lapis falan karışık oluyor o nasıl yapılıyor birçok serverde görüyorum
  21. MythSlaughter

minecraft online sw de otel odası açmak

minecraftta online serverde nasıl otel odası açılır tabelaya [hotel] yazıp altına bişeyler yazıyorlar büyük bir gökdelenim var onu otel yapıpcam ama ben oda verdigimde adamlar odasını düzenleyemiyor cheste kilit atamıyorlar ama orayı otel yapınca oluyor
  22. MythSlaughter

Market sıkıntısı

marketten nasıl bir şey alcam baya baktım internetten bulamadım yardımcı olursanız sevinirim