Arama sonuçlarınız

1. Ata Arda Alpat

Minecraft : 10 Adet Premium Çekilişi .

Arkadaşlar lafı çok uzatmak istemiyorum. Kısacası sizlere 10 adet premium veriyoruz. Bunun için ise videoda belirttiğimiz bütün herşeyi yapıyorsunuz ve katılıyorum yazıyorsunuz. Daha detaylı bilgi için videoyu izleyin.
  2. Ata Arda Alpat

Minecraft : Sky Castle Of War - [Gökyüzünde Savaş] [1.7.X] [2 vs 2]

Yapımcı : Harita Oyun Yağmuru kanalından Ata ve Furkan tarafından yapılmıştır. Haritanın Amacı : Harita arkadaşlarınızla birlikte savaşmanız ve savunmanız üzerine kurulmuştur. Temel amacınız bölgenizde bulunan bayrağı (Yünü) korumaktır. Aynı zamanda diğer takımın bayrağını ele geçirmek için...
  3. Ata Arda Alpat

Minecraft Premium Alıyorum Ama İsmimi Kabul Etmiyor !

Ben Bu Gün (29.01.2015) Tarihi Minecraft.net'ten Premium hesap almak için siteye kayıt oldum. Ardından Ordaki Choose Your Minecraft Name Kısmına birçok deneme yaptım . Bazı İsimleri Kabul ediyordu ama ben o isimleri sevmediğim için tekrar tekrar denemeler yaptım. Artık Hiçbir İsmi kabul...
  4. Ata Arda Alpat

Benimle Unturned ? [Videolu] [Rehber] [Koloni Kurucağız]

Evet Arkadaşlar Herkeze Merhaba , Bu Konuda sizlere planımdan bahsediceğim. Youtube kanalıma Unturned Rehberi Çekmek ve Koloni Kurmak istiyorum. Ama Bana 1 - 2 - 3 kişi lazım. Eğer Sizde gelip videomda katkıda bulunup videoda olmak istiyorsanız aşağıdaki skype adresinden bana ulaşın...
  5. Ata Arda Alpat

Minecraft Mod Tanıtımı - Portal Gun [Videolu]

Portal Gun : Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar , bu gün sizlere bir minecraft modunu tanıtıcam . Modumuzun ismi Portal Gun. Oyuna Portal Silahları ve Benzeri itemler ekleyen bir mod. Modumu Yazarak anlatmak yerine videolu anlatıcağım. İyi Seyirler, Arkadaşlar eğer beğendiyseniz bir...
  6. Ata Arda Alpat

Minecraft'ta Kendi Yaratığınızı Oluşturun ! [Videolu ] [Türkçe] [Summon Command Generator]

Arkadaşlar Başlıkta baya Uzattım ama ilgi görülmesini istiyorum. Buyrun İlk Önce Videoyu arkasındanda Siteyi atıyım; Site; http://www.minecraftupdates.com/summon-command Umarım Faydalı olmuştur. İyi Oyunlar ! Kanalımız : http://www.youtube.com/user/OyunYamuru
  7. Ata Arda Alpat

Benimle Birlikte Harika Ötesi Bir Adv Map Yapıcaklar ?

Arkadaşlar , ben bir Advanture map yapmak istiyorum. Redstone sistemlerim,Command Block Bilgilerim, Az Buz Buildim iyi, ama biraz yardım lazım. Köy yapabilicek, Mob yaratabilicek yani ne biliyim yardım lazım. Çok İyi bir Harita hazırlayıp videosunu çekmek istiyorum Ve Bu haritanın En İyi Türk...
  8. Ata Arda Alpat

Can Kutucuğunuzu Arttıran Zırh !

Merhaba Arkadaşlar, Başlıktanda Belirttiğim gibi bugün sizlere Can Kutunuzu Arttırmayı (10 İse 15) Öğreticeğim. Bunun İçin Bize 1 tane Command Block gerekiyor. Command Block için Yazı Yazma Bölümüne (Chat)'e: /give (Oyundaki İsminiz) 137 1 yazmanız yeterlidir. Command Block'a Şu Codu yazınız...
  9. Ata Arda Alpat

Benimle Mod tanıtımı çekmek , oynamak isteyen ? -İçeri

Arkadaşlar hiç uzatmıyıcam benle farklı farklı modların videosunu çekmek istermisiniz ? Skype ekleyin: killermantr-immortal ayrıca serveride videoyuda ben çekip kurucam. Hadi bakalım skype gelin.
  10. Ata Arda Alpat

Kendi Haritanızı Oluşturun ! - İçeri

Arkadaşlar Büyük bir mimar grubu olmak istiyoruz. Aranızdan herkes Katılabilir. Şimdi gelelim yapmanız gelekenlere. Aşağıdaki formu doldurucaksınız ve minecraft'ta Serverimizde Bir Build yapıcaksınız. Ve Beğenilirseniz Grup'umuza geliceksiniz. Grubumuzun Youtube Kanalı vardır.Orada Les't Build...
  11. Ata Arda Alpat

Minecraft Mimarları - Toplanıyoruz !

Arkadaşlar büyük bir mimar grubu olmak istiyoruz. Aranızdan HERKES katılabilir. Şimdi gelelim yapmanız gelekenlere. Aşağıdaki formu doldurucaksınız ve minecraft'ta serverimizde bir build yapacaksınız. ve beğenilirseniz grubumuza geleceksiniz. Grubumuzun Youtube kanalı vardır.Orada Let's Build...
  12. Ata Arda Alpat

Hexxit Oynamak istermisin ? Buyur içeri ....

Arkadaşlar Başlıktanda Anlıyıcağınız Gibi HEXXİT Oynuyorum. Hatta Youtube Kanalımda Video çekeceğim. Bana Hexxit'i biraz anlatana açıklayana minettar olurum. Aynı zamanda benle oynayada bilirsiniz. Oynamak İsteyenler : Adınız: Yaşınız: Skypeniz: Bu Forum'u doldurun yeter :) Hadi bakalım ben...
  13. Ata Arda Alpat

Hexxit Oynamak isteyen ? İçeri Alıyım...

Arkadaşlar Başlıktanda Anlıyıcağınız Gibi HEXXİT Oynuyorum. Hatta Youtube Kanalımda Video çekeceğim. Bana Hexxit'i biraz anlatana açıklayana minettar olurum. Aynı zamanda benle oynayada bilirsiniz. Oynamak İsteyenler : Adınız: Yaşınız: Skypeniz: Bu Forum'u doldurun yeter :) Hadi bakalım ben...
  14. Ata Arda Alpat

Oyun Sınıfı - Arena

Arkadaşlar bugün kıvanç ile bir harita yaptık. Haritamız bir arenadır. İndirip Savaşabilirsiniz. Eğer Beğenirseniz Kanalımıza bir bakarsanız sevinirim. Daha fazla harita gelicektir. Haritamızdan Bir Video : 'Video Kendi Çekimimizdir.' -İndirmek için-...
  15. Ata Arda Alpat

Oyun Sınıfı - Parkur Şehri - V.1

Merhaba Arkadaşlar bu gün sizlere kendi yaptığım bir parkur haritasını tanıtıcağım. Öncelikle harita içinde çekilen resimlerimiz : Başladığımız yer: Parkurlardan örnekler: Evet Arkadaşlar resimlerimiz bittiğine göre birde harita için çekilmiş olan videomuzu size sunmak isterim...
  16. Ata Arda Alpat

Oyun Sınıfı ile Minecraft Oynamaya ne dersiniz ?

Öncelikle Arkadaşlar ; Biz oyun sever bir grup olarak oyunlar oynayarak videolar çekiyoruz. Bizimle Oynamak istermisiniz ? Yapmanız gerekenler kolay. Öncelikle bize inanmanız için video çektiğimiz kanal : http://www.youtube.com/channel/UCKaZ3RK7c18u8CT3GQsRvHQ Onun dışında Eğer detaylı...
  17. Ata Arda Alpat

Youtube Chanel , Bizimle Oynamak İsteyen ?

Öncelikle Herkeze Merhaba Arkadaşlar , Biz Youtube'a Girişen , Videolar Çeken Küçük Bir Grupuz. Grupumuzu Genişletmek istiyoruz. Ayrıca Genişletirken sizide eğlendirmek istiyoruz. Bir Kaç Arkadaşlarımız Sayesinde Hamachili 1.6.4 / 1.7.2 / Modlu / Modsuz Server Açabiliyoruz . :iskelet...
  18. Ata Arda Alpat

Hamachili Server Kurulur. Modlu Survival , Animation,Survival Videoları Çekicem !

Arkadaşlar, Hamachili Server kurucağım ve Sizinde yardımlarınızla ; -Modlu Survival -HungerGames -Survival -Animation ... Gibi Etkinliklerde Bulunacağım, Kanalımız : Online Oyunlar Ve Destekler . Eğer Sizde Benimle / Bizimle Oynamak İstiyorsanız Skype Adresinden Bize Ulaşınız...
  19. Ata Arda Alpat

Benimle Oynuyucak Arkadaş aranır ! Video Çekicez ! Serveri Ben Açıcam

Arkadaşlar Başlıktada dediğim gibi esrver açıcam be bizle oynuyucaksınız en fazla 3 kiş. Skype ve Mic Şart. Ekleyin Beni Skype : killermantr-immortal
  20. Ata Arda Alpat

Sitde Dolandırıcılık Yapılmaktdır

sitede furkan tombak olarak kendini tanıtan ve server vermek amaçlı mobil ödeme yapılmasını isteyen kişi ödeme yapıldığı halde ortadan kaybolup hizmet sunmamıştır. ben bu user ın annesi olarak bu siteyi bilişim suçlarına mahkemeye veriyorum.