Arama sonuçlarınız

1. RobinLee21

Market Item Frame Sorunu

Server 4 GB Ram ClearLagg Var Ondan'mı Kaynaklanıyor Yani Hemen Bi Confige Göz Atıyım ^^ -- ClearLagg'a Baktımda Pek bir şey Bulamadım.. Zaten O Silmiyor Item Frameyi Configi Kontrol Ettim
  2. RobinLee21

Market Item Frame Sorunu

Kendi Serverimde Markete Wg Attım Hatta Flag Bile Ayarladım Fakat Oyuncular Felan Item Frameyi Kırabiliyorlar :( Bunu Nasıl Çözebilirim? Şimdiden Teşekkürler.
  3. RobinLee21

HainMC - Hub Server [Survival-TF2-Creative-Factions-Survival Games-Sky Block] /Sorunlar Düzeltildi!\

Whitelist Kaldırıldı Kendi Kendine Açılmış :S
  4. RobinLee21

HainMC - Hub Server [Survival-TF2-Creative-Factions-Survival Games-Sky Block] /Sorunlar Düzeltildi!\

•••> Nitrado Kalitesiyle <••• •••> Serverimizin Ip Adresi: hainmc.nitrado.net <••• •••> Serverimizde 7/24 ilgili admin bulunmaktadir. <••• •••> İlgili rehberler arastıralacak konu varsa sizin yerinize onlar arastırırlar. <••• •••> Kapanma riski %0'dır <••• •••> Serverde full koruma vardır...
  5. RobinLee21

LegendaryMOTD | Ayarlanabilir Renkli Server İsmi - Hoş Geldin Mesajları | Kendi Yapımım

Helal Sağlam ,Çalışan, Güzel Bir Plugin Olmuş Ilerde Başka Plugin Yapımlarını Bekleriz :)
  6. RobinLee21

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

Adınız:Robin Soyadınız:Vermek İstemiyorum Steam'iniz var mı?:Evet,var. Steam Leveliniz?:3 Steam ID'niz?:RobinTR0
  7. RobinLee21

Renk Kodu Yazmadan Chat'a Renkli Yazma!!!

Kardeş suffixlere kodu yazdım ama bir şey olmadı eskisi gibi ve sorarsan sw CryLife ile benim o yüzden cevap veriyorum. + Essentials group formatıda ayarladım ondada bir şey değişmedi.
  8. RobinLee21

TÜRKİYE HARİTASI V1.2

Helal Olsun Kardeşim Mükemmel Olmuş Birazdan Arkadaşlarla Ev Felan Yapcaz Bu Haritada :D
  9. RobinLee21

http://www.youtube.com/user/FerventKnife Abone Olursanız Mutlu Olurum :)

http://www.youtube.com/user/FerventKnife Abone Olursanız Mutlu Olurum :)
  10. RobinLee21

Pluginler Kaydetmiyor Acil Yardım!!

Tamam Teşekkürler Fakat MineReset'i Çözmem Lazım :(
  11. RobinLee21

Hayır Ama Yaptık Mesela Swyi Kapatmasak Herkes İstedigi Gibi İstedigi Kadar Oynuyor
  12. RobinLee21

Oda Siliniyo mesela /templerun create arena1 yapınca swyi kapatıp açtıktan sonra o arena gidiyor siliniyor yani.
  13. RobinLee21

Plugin Sürümü:1.5.2-R1.0 Bukkit Sürümü:1.6.2-R2.0 Build #2840 Ama TempleRun 1.6.2 İçin Oda Olmuyor Oda Swyi Kapatıp Açınca Gidiyo Yaptığımız Şeyler.
  14. RobinLee21

17:35:58 [severe] Could not call constructor 'public com.wolvencraft.MineReset.mine.Mine(java.util.Map)' of class com.wolvencraft.MineReset.mine.Mine for deserialization 17:35:58 [javastacktrace] java.lang.IllegalArgumentException: Mine file contains an invalid world! 17:35:58 [javastacktrace]...
  15. RobinLee21

Evet /Save-all Sonrada Stop Ve Açınca Minigames İle İlgili Birsürü Hata Veriyo Her Zaman Değil Minigames'i Yapıp Swyi Kapatınca Birsürü Hata Veriyor
  16. RobinLee21

- TheAhmetMelih - Yaz Plugin Paketleri HungerGames [Beta 1.0]

Harika Bir Plugin Paketi Olmuş! Bide Elite Plugin Paketi Çıkarırsan Harika Olur!
  17. RobinLee21

Tekkit Lite Dünyam

Uygun Kardeş Ama Şimdiden Ekle Skype
  18. RobinLee21

Tekkit Lite Dünyam

19. RobinLee21

Dev Konu: Geyirik-mod-pack. Hepsi Işe Yarıyor.gelmeyen Bin Pişman 1.5.2 [istek Modlar Alınır]

Teşekkürler Ellerine Sağlık Kardeş Fakat Craftguide'yi Boşuna Eklemissin Çünkü Not Enough Items'de Sağdaki Menüden Bir Eşyanın Üstüne Götürüp R'ye Basınca Nasıl Yapıldığını Gösteriyordu.
  20. RobinLee21

Bfchickengamers Yeni Modpack!

Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Fake_Dead Ve Snorcle'nin Dünki Canlı Yayında Oynadığı . Minecrafti Vereceğim Öncelikle Modlar: Code Chicken Core Not Enough Items Familiars Guliver LittleBlocks Buildcraft Forestry Thermal Expansion Thaumcraft Better Storage Rei's Minimap Applied Energistics Ars...