Arama sonuçlarınız

1. T

Renkli Camlar!!

Merhaba arkadaşlar.Yabancı Minecraft Forumunda gezerken bir konuya rastladım ve bunu size çevireyim dedim. Forumdaşın biri (minecraftforum.net) bir fikir üretmiş.Aslında bu normal Minecraft'da var olan bir şey. Ben sadece paylaştığı fotoğraflardaki fikrini beğendimi söyleyebilirim. Sanırım...
  2. T

Minecraft Comes Alive!(1.5.2,1.6.2)

Merhaba arkadaşlar.Sizlere oyunu biraz daha heyecanlı hale getiren ancak bazen kafayı yedirtebilen bir modu tanıtacağım. Bu mod nedir , ne işe yarar? Köylüleri değiştiren bir moddur.Köylüler erkek veya bayan olabilirler. Onlarla sohbet edebilirsiniz. Şaka yapabilirsiniz hatta ilişkiniz...
  3. T

Bebek Zombi

Merhaba.Bir yerden okumuştum bebek zombilerin 1.6.2'de geldiğini. Kendim oynarken de karşılaştım. İşte bebek Zombi. Sesi farklı ve o da saldırıyor bize :sırıtmak: http://imgur.com/UP4k1Mq
  4. T

Herobrine Hakkında Benim Görüşlerim

Merhaba.Uzun zamandır bitmeyen Herobrine tartışmalarını bu yazıyla sonlandırabilecek değilim tabi ki ama yinede kendi içimden gelen birkaç düşünceyi ve bazı yazıları sizinle paylaşacağım. Yazıma başlamadan önce şunu söyleyeceğim. Şu ana kadar size okuduğum yorumları makaleleri özetleyeceğim...