Arama sonuçlarınız

1. TheN4maru

| Modlu Server Açma | Mod Yükleme | Detaylı Anlatım

1-İlk önce masaüstünde boş bir klasör oluşturuyoruz ve adını Modlu Serverim koyuyoruz. 2-Daha sonra mcpc+ 1.7.2 indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki linkten mcpc+ 1.7.2 indirebilirsiniz. Indirmek İçin Tıklayınız İndirdiğiniz mcpc+ dosyasını masaüstünde oluşturduğunuz Modlu Serverim...
  2. TheN4maru

| JudgeIWorld | Skyblock Plugin Paketi | 1.7.X

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Sizlere @XOxi İle Birlikte Yaptığımız Skyblock Plugin Paketini Hazırladık Paket İle İlgili Bilgileri Vericem.Öncellikle Paket Skript Özellikleri Çok Fazla Ve Türkiye'de İlk Olan Sistemleri Kullandık Görünce Şaşıracaksınız.Şans Sistemi Gibi.JudgeIWorld'ün Anlamı Dünyaya...
  3. TheN4maru

Rehber Konusu Açıcam Sizede Danışmak İstedim

Merhaba Arkadaşlar Rehber Konusu Açıcam Çok Fazla Açtım Zaten Çok Detaylı Konular Ama Herşeyin Rehberini Yapmışım Aklıma Bir şey Gelmedi Size Başvurdum.Minecraft Sunucu Yönetimi Bölümünde Nasıl Bir Rehber Konusu Açayım.
  4. TheN4maru

| Plugin Nedir ? | Nasıl Yazılır Yapılır ? | Detaylı Anlatım

Plugin Nedir ?:Plugin Servere Çeşitli Özellikler Yükler.Türkçe Olarak Eklenti Olarak Adlandırılır ve Bukkit Sunucunun Olmazsa Olmazıdır.Eklentiler Sunucunun Plugins Dosyasına Java Yazılımı Olarak Yüklenir.Aslında Zaten Bir Java Yazılımıdır.Birazdan Sizde Sunucunuzda Kullandığınız Pluginlerin...
  5. TheN4maru

Minecraft Bukkit Sunucuya Nasıl Plugin Yüklenir ? Resimli Anlatım

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Sunucunuza Nasıl Plugin Yükleyeceğinizi Göstereceğim Kısa Bir Rehber Olucak Umarım Faydalı Olur Öncellikle 1-Craftbukkit'i ve .bat'ı Bir Klasör'e Atalım 2-Daha sonra bat dosyamızı çalıştıralım. %100 Done Olduğunda Kapatalım 3-Tekrar dosyamıza dönelim ve artık...
  6. TheN4maru

| Script Nedir | Detaylı Anlatım

Script nedir? Herhangi bir program dilinde yazılmış uygulama parçalarının tümünün kodlarını içeren kod bütününe script adı verilmektedir. Herhangi bir programlama dilinden kasıt her programlama dilinin kullanımı farklı olduğundan yazılan scriptlerde o programlama diline ait olduğunu belirten...
  7. TheN4maru

| Skript Nedir | Detaylı Anlatım

Script nedir? Herhangi bir program dilinde yazılmış uygulama parçalarının tümünün kodlarını içeren kod bütününe script adı verilmektedir. Herhangi bir programlama dilinden kasıt her programlama dilinin kullanımı farklı olduğundan yazılan scriptlerde o programlama diline ait olduğunu belirten...
  8. TheN4maru

Süpriz İtem Verme Skript Anlatımlı

Merhaba Arkadaşlar Yabancı Sitelerde Gördüğüm Bir Skripti Paylaşıcam. Skript Kesinlikle Bana Ait Değildir. Skript açıklaması: Zümrüt'e sağ tıklama yaptığımızda rastgele item vermektedir. Bug : Plotme'de anında açılıyor Permission ( Vip ) : kral.vip Permission ( Oyuncu ) : kral.oyuncu Bütün...
  9. TheN4maru

| Plugin Nedir ? | Nasıl Yazılır Yapılır ? | Detaylı Anlatım

Plugin Nedir ?:Plugin Servere Çeşitli Özellikler Yükler.Türkçe Olarak Eklenti Olarak Adlandırılır ve Bukkit Sunucunun Olmazsa Olmazıdır.Eklentiler Sunucunun Plugins Dosyasına Java Yazılımı Olarak Yüklenir.Aslında Zaten Bir Java Yazılımıdır.Birazdan Sizde Sunucunuzda Kullandığınız Pluginlerin...
  10. TheN4maru

Minecraft Bukkit Sunucuya Nasıl Plugin Yüklenir ? Resimli Anlatım

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Sunucunuza Nasıl Plugin Yükleyeceğinizi Göstereceğim Kısa Bir Rehber Olucak Umarım Faydalı Olur Öncellikle 1-Craftbukkit'i ve .bat'ı Bir Klasör'e Atalım 2-Daha sonra bat dosyamızı çalıştıralım. %100 Done Olduğunda Kapatalım 3-Tekrar dosyamıza dönelim ve...
  11. TheN4maru

VDS | VPS Nedir ? Hangisini Tercih Etmeliyiz ?

VPS/VDS, en basit haliyle sanal sunucudur. Bir sunucunun özel programlar ile sanal bir şekilde birden çok "küçük" sunucuya bölünmesiyle elde edilir. Prensip olarak tek bir sunucudan daha küçük birçok sunucu elde ediliyor olsa da, farklı yazılımlar kullanılarak farklı şekillerde bölümleme...
  12. TheN4maru

Modem ile ilgili sorun

Arkaslar modemim surekli sinirli hatasi veriyor ttneti aradigimda altyapi calismasi diyor.dun internetimi 16mbit yaptirdim paramla daha kotu hizmet aldim, Interneti altyapiya ragmen onardim kullandim tekrar oldu biktim artik suan internet paketi aldim telefondan yaziyorum yardim
  13. TheN4maru

Başarılı Bir Sunucu Açmak | Sunucu Yönetimi

Merhaba Arkadaşlar Ben @TheN4maru Bugün Sizlere Başarılı Bir Sunucu Açmayı ve Sunucunuzu İyi Yönetmeyi Küçük Bir Rehberde Toplayayım Dedim. Minecraft Türkiye'de Artık Güzel Sunucu Pek Fazla Çıkmıyor ve Sunucuda Emek Olmuyor İnternetten Alınan Eklenti Paketleri Yine Aynı Şekile Mapler Lapis...
  14. TheN4maru

Bukkit 1.7.2 Server Kurma | Port Oluşturma |

Merhaba Arkadaşlar Minecraft Server Macerasına Atılmak İsteyen Ama Server Kuramayan Sürekli Sorunlar Yaşayan Hamachisiz Olsun Diyenler.Bu Konu Tam Sizin İçin Lütfen Yazdıklarımı Tamamen Okuyun Aksi Takdirde Küçük Ama Büyük Bir Önemli Noktayı Atlamış Olabilirsiniz. Öncellikle Server Kurma; İlk...
  15. TheN4maru

Essentials Motd Oyuna İlk Girişinde Yazılar Gelmiyor

S.a Beyler Hayırlı Ramazanlar Öncellikle Arkadaşlar Server Kurma Projesi İçindeyim Çok Güzel Oldu Pluginlerden Çok İyi Anlıyorum Filan Ama Bunu Anlayamadım Çok Değişik Lütfen Yardım Edin Beyler
  16. TheN4maru

Siteden VIP Alma Sistemi Yardım !!

Merhaba Arkadaşlar Benim Baktığım Birkaç Serverde Site Üzerinden Telefon Numaralarını Yazarak VIP Alabiliyorlar ve Bu Direk Adminin Paypal Hesapına Veya Telefonuna Köntür Olarak Gidiyor.Bir Domainim Var Alan Adım Filan Var Tasarım Nerden Bulacağımı Bilemediğim İçin Yok. Yani İstediklerim Şunlar...
  17. TheN4maru

- [Aktif-1.7.2-1.7.5] AnatoliaGaming IP [Mc.AnatoliaGaming.Com] -

Merhaba Arkadaşlar AnatoliaGaming Ailesi Olarak Sizlerin Eğlenmesi İçin Server Tasarlamış Bulunmaktayız. Bu Server Sadece Oyuncuların Eğlenmesi İçin Yapılmış Bir Serverdir.Bizim İçin Para Asla Önemli Deil Önemli Serverimizdeki Oyuncuların Kendini Geliştirebilmesi ve Eğlenmesi...
  18. TheN4maru

AnatoliaGaming 16 GB RAM Alım Var

Merhaba Arkadaşlar Serverimize Sağlam Bir Reklamcı Almak İstiyoruz İletişim İçin SKYPE:emircan622 Öncellikle Serverimize 15 20 Kişi Getirebilmeli Serverimz VDS 16 GB RAMDİR.BU Kadar Mimarisi Güzel ve Bu kadar emek harcanmış bir Servere Fazla Oyuncu Gelir Öncellikle Sırf Rütbe için gelecekler...
  19. TheN4maru

[Aktif-1.7.2-1.7.5] GreenCraft [play.mcgreencraft.com]

Server IP : www.mcgreencraft.com Serverimiz 100 Kişilik 16Gb Ramden Oluşmaktadır. Serverimizde 4 Adet V.I.P Çeşidi Bulunmaktadır. Bunlar : V.I.P : 10TL MEGA V.I.P : 20TL ULTRA V.I.P :30TL PLATINIUM V.I.P : 40TL ' UZERE 4 ÇEŞİT VARDIR Faction Serverimizde Güzel Iyi Arkadaşlıklar Kurup...
  20. TheN4maru

1.7.2/Aktif GreenCRAFT FactionWars IP : www.mcgreencraft.com

İP:www.mcgreencraft.com Bu Serveri Açma Amaçımız Öncellikle Sizin Hiç Oynamadiğiniz Bir Faction Serveri Yapmaktı.Bu Serveri Minecraft Türk Ailesinde Çok Güçlü Serverlerle Yarışması İçin Gecemizi Gündüzümüze Kattık. Biz Bu Serveri Sizin Eğlenmeniz İçin Gece Gündüz Çalışan Adamlarız.Bu Serverde...
  21. TheN4maru

- [Aktif-1.7.2-1.7.5] AnatoliaGaming Faction Macera IP [Mc.AnatoliaGaming.Com] -

Sunucu Adresi; mc.anatoliagaming.com (AÇILDI!) Serverimizi diğer serverlerden ayırıcak birçok özellik ve yenilik getirmeye çalışıyoruz buda onun bir kanıtıdır. Çok farklı zaman ve mekanlarda işe yaramayan metaryellerin serverimizde işe yaradığının kanıtıdır bu etkinlik. Örnek vericek olursak...
  22. TheN4maru

1.6.4 Server GreenCraft IP Icerde

GreenCraft 1.6.4 Server greencraft.nitrado.net Yeni nesil survival server İlgili adminler Eğlenceli warplar Öğrenmeniz için eğitim parkurları Güzel builderlik örnekleri Saygılı oyuncular ve adminler Xp kasabileceğiniz mobarena ve özel odaları Ucuz vipler ve ilk 3 ayımıza özel ikinci kez vip...
  23. TheN4maru

1.5.2 GreenCraft.Nitrado.Net Faction Survival Server

Green Craft 1.5.2 Server GreenCraft.Nitrado.Net /Warp Lar Aciktim, Arena, Arsalar, Avci, Balikci, Ench, Event, Hammadde, *******, Kar, Kazici, Madenci, MadenEventi, Market, Mobarena, Nether, Oduncu, Orman, Parkur, Portallar, Rehber, Rehberler, Sikayet, Spawn, Vip, Vipler, Yardim, Yöneticiler...
  24. TheN4maru

1.5.2 Green Craft Survival Faction Server.GreenCraft.Nitrado.net

Green Craft 1.5.2 Server GreenCraft.Nitrado.Net /Warp Lar Aciktim, Arena, Arsalar, Avci, Balikci, Ench, Event, Hammadde, *******, Kar, Kazici, Madenci, MadenEventi, Market, Mobarena, Nether, Oduncu, Orman, Parkur, Portallar, Rehber, Rehberler, Sikayet, Spawn, Vip, Vipler, Yardim, Yöneticiler...
  25. TheN4maru

1.5.2 Green Craft 7/24 0 Lag Server

7/24 0 Lag Green Craft Survival Server İp: greencraft.nitrado.net Warplar: Aciktim Arena ArenaIzleme Arsalar Ench Event Hammadde ******* Kar Market Nether Orman Vip Çöp Örs Serverimiz 42 Kisiliktir İp: greencraft.nitrado.net Serverimizde Tek Eksik Sizsiniz...