Arama sonuçlarınız

1. D

Sky Region

Solar Survival tarzı map sonunda geldi.Tamamen benim yapımım.Amacınız solar survival'daki amacımızla aynı.Kısaca resimlere geçelim. [/url][/IMG][/url][/IMG] İyi haber ! Solar Survival'a göre daha çok kaynak var.
  2. D

Sky Region ! Yapım Aşamasında !

Merhaba arkadaşlar Sky Region adında bir map tasarlıyorum.Türkçesi Uçan Bölge gibi bir şey. Amacımız: Kendimizi çok yüksekte buluyoruz.Bir sandık ve 2 ağaç var karşımızda.Sandıkta 3 tohum 1 buz 1 lav kovası ve 6 tane buğday ve 2 kemik var.Bunları kullanarak adamızı genişletiyoruz ve yemek...
  3. D

[ADV] Üstün Irk Bölüm 1 -

Merhaba arkadaşlar ilk haritamla karşınızdayım.Oyunda savaş çok.Eğleneceksiniz yani.Şimdi hikayeye geçelim. Hikaye Zombiler diğer moblar ile anlaştı.Birlikte insan ırkını ele geçirip kullanmak istiyorlardı.Bunu engellemek için seçilen sayılı askerlerdensin.Ama çoğu asker zombiler tarafından...
  4. D

Yok Artık :D

Bir ara enderman gördüm baktım gözüne.Ama hiç bişi yapmadı.Foruma koyarım şimdi dedim.Ama sonra elimde kemik vardı.Baktım kalpler çıkmaya başladı.(Ben farketmedim arkasında köpek varmış)Sonra ananı dedim ve kaçmaya başladım :D
  5. D

Raysız Vagon

Oyundaki hatalardan biri daha ! Raysız vagon ! İlk olarak yukarı bakan bir yapışkan piston üstüne bir block sonra üstüne ray onun üstüne de vagon sonra pistonun yanına şalter koyun.Şaltere 2 kere tıklayın.Sonra ray yok olacak.Pistonu ve koyduğunuz bloğu yok edin.Ve datadamdam ! Raysız vagon...
  6. D

MineCraftian Tsunami Felaketi

1.Bölüm -Steve , ormana tahta kılıcını alarak gitti.Biraz inek kesmek için yola koyuldu.Yolda bir Enderman gördü.Ama Enderman onu farkedemedi.Steve uzaklaştı.Çünkü Enderman'lar ışınlanabiliyor ve çok güçlü vuruyorlardı.Steve Enderman'dan uzaklaştı.Ve ormanın derinliklerine gitti.Sonunda 3-4 tane...
  7. D

Herobrine Alarmı 2.Bölüm Son (Uzun Yazdığım İçin )

-Yeni arkadaşlarının adını hala öğrenememişlerdi.Ama bu onları huzursuz etmiyordu.Bir gün öğreneceklerdi herhalde.Ama Jack dayanamayıp sordu:Adın ne dostum ? O da sadece ''Mark'' dedi.Böyle bir ismi ilk defa duyuyorlardı.Herhalde o olmasaydı hayatlarında hiç de duymayacaklardı.Tanıştıklarına...
  8. D

Herobrine Alarmı 1.Bölüm

-Jack ve arkadaşı mine cart kullanarak geziyorlardı.Mine cartı ve rayları kendileri yapmışlardı.Rahatça geziyorlardı.Birden ikisi de lava düşmek üzere olduklarını gördüler.Ama bu nasıl olurdu? Böyle bir şey yapmadıklarını biliyorlardı.Hemen çıkmayı başarmışlardı.Ama mine cart lavların içine...
  9. D

Herobrine !!

Merhaba.Oyunda bir ev yapmak için oyunu açtım.Sonra birden mağara gibi biryer gördüm.Beyaz bir parlaklık vardı.Ürktüm ve hemen kaçtım.Herobrine mi değil mi pek anlayamadım.Fotoğrafını çekemedim.Ama beyaz bir parlaklık gördüğüme eminim.Sizce bu ne ? Oyun hakkında pek tecrübem yok.Herobrine'yi...
  10. D

Tecrübeli Kişilere Birkaç Soru Olacak :)

Merhaba ben oyuna bir hafta önce başladım.Baya bir şey biliyorum.Sadece bir kaç sorum olacak. 1-) Yaratıcı mod kullanarak bir map yaptım.Bunu survivor map'ine dönüştürebilir miyim ? 2-)T tuşuna basınca konuşma kısmı çıkıyor.Oraya yardım yazamıyorum.Farklı bir şekilde çıkıyor.Bu yüzden yardıma...