Arama sonuçlarınız

1. R

[Yardım] Minecraft Skin Search

Anladım. Çok teşekkürler.
  2. R

[Yardım] Minecraft Skin Search

Öncelikle herkese merhaba.Ben Minecraft Skin Search'a skin yüklemek istiyorum fakat sitenin yeni tasarımında üyelik bölümünü bulamadım.Üyelik bölümü varmı ? Varsa nerededir ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Link:https://forum.gamer.com.tr/...
  3. R

Age Of Wushu Yardım

Arkadaslar Age Of Wushu'ya Yeni Başladım [Jianghu]Fight of Intelligence Adlı Görevde Kaldım Çözemedim Eğer Bilen Varsa Yardım Ederse Sevinirim.
  4. R

[yardım]disguisecraft Nasıl Yüklenir ?

peki herhangi bir ücret varmı yoksa bedavamı ? birde adını söyleme imkanınız varmı o pluginin yoksa çıkmasınımı bekleyim paketin. Ve paketiniz çıkınca haber verirseniz sevirim.
  5. R

bugün adam gördüm bir serverde adam moba dönüşmüş dolaşıyordu peki o nasıl oluyor ? gördüğüm serverde o plugin yok zaten nasıl oluyor ?
  6. R

peki plugins dosyasi nerde .minecraft'in icinde bulamadim ? Ve bunu server'e kurmayacağım adam gördüm bir serverde bu plugini kullanıyormuş öyle dolaşıyordu etrafta ama yapamadım bir türlü
  7. R

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ben DisguiseCraft'ı yüklemeye çalışıyorum fakat Minecraft hata veriyor.Youtube'den de baktım fakat videoda gördüklerimi yapıyorum Minecraft hata veriyor.Size sorum bunu nasıl yükleyeceğimdir.Bilen varsa yardımcı olursa ayrıntılı bir şekilde sevinirim.
  8. R

Anime İzleyenler Yazsin Neler İzledi Bakalim

Death Note Full Metal Alchemist Mirai Nikki Air Gear Naruto Bleach Fairy Tail Devil Survivor 2 Kuroko No Basket Shingeki No Kyojin K-On Another Guilty Crown Aklıma Gelenler Bunlar Daha Vardır da Aklıma Gelmiyor.
  9. R

Minecraft İtem Toplama Ile Ilgili Yardım Acill!

Shift + Sol Tık Yardımıyla Alabilirsin.
  10. R

[yardım] Exp Farm

verirsen sevinirim fikirlere acigim :hihi:
  11. R

[yardım] Exp Farm

2'nizede cok tesekkür ediyorum :happy:
  12. R

[yardım] Exp Farm

İlk Youtube'ye Baktim Ama Biri Var Blaze Farm Yapmis Ben Normal Farm İstiyorum İskelet Zombi Creeper Karisik Onuda Buldumda Tam Detayli Anlatilmamis
  13. R

[yardım] Exp Farm

Arkadaşlar Exp Farm Nasıl Yapılır Spawner Olmadan ? Şundan Bahsediyorum Karanlık Bir Alanda Moblar Spawn Oluyor. Moblar Doğdukça Biz Keseceğiz. Ama Onlar Kapalı Bir Alanda Olduklarından Bize Zarar Veremeyecekler. Bu Nasıl Yapılır Arkadaşlar Detaylı Bir Biçimde Anlatabilirmisiniz Mesela ... Blok...
  14. R

Biraz gülün :D

Eline Sağlık
  15. R

Ne Deniyor Onlara Yavv!?!

Hamachi'mi acaba bi araştır belki o olabilir.
  16. R

Hayırlı Olsun Otaku Kardeşim.

Hayırlı Olsun Otaku Kardeşim.
  17. R

Yeni heykelim (Bu seferki farklı)

Arkadaslar Herkeze İyi Geceler Görüsmek Üzere
  18. R

Anladım ama vazgeçme devam et skype'den ekledim seni heykel yaptiginda haber verirsen sevinirim heykellerini seviyorum senin.
  19. R

Sagolasin sen nasılsın swye devammı ediyorsun ?
  20. R

Sinirlendim gittim duvara yumruk attım bu haldeyim.
  21. R

Baya zor is ayagin alcida oldunmu yürümek baya zor benim parmak kirik elim alcida herseyi tek elle yapmak zorunda oluyorum bayada zorluyor beni.
  22. R

Gecmis olsun baya zor pcde hicbirsey yapamiyorum elim alcida tek elle hallediyorum herseyi sendede alcilik bir durum varsa tek ayakla yürümek cok zor Allah yardimcin olsun.
  23. R

Char desem ? bu aralar pek swye girmiyorum parmagimi kirdim iyilesince eger oyunda olursan ilk senin yapılarını görmek istiyorum =D
  24. R

Ama baya güzel yapıyorsun gördügüm en iyi heykeller senden cıkıyor belki tanımamısındır beni =)