Arama sonuçlarınız

1. R

Arkadaşlar Yeni Fotom nasıl?

Arkadaşlar gördüğünüz gibi fotoğrafımı değiştirdim. Sizce nasıl olmuş? Fikirlerinizi sunun lütfen :)
  2. R

avatar yapım siteleri Ağaca İsminizi Kazıyın Avatar Olarak Kullanın: http://www.treemessage.com 3d Yazı ve Banner Yapımı: 3DTextMaker.com - Create Free 3D Banners for Your Web Pages! Avatar Yapma Programı: *** A FREE AVATAR MAKER!!! & TOURS WORK NOW!!! *** Etiket Yapımı: ACME...
  3. R

|Rocker_Harby SkyBlock Plugin Paketi - 2013|

Merhaba Arkadaşlar bugün yeni bir plugin paketi ile karşınızdayım. Hatırlarsanız birkaç gün önce Rocker_Harby YENİ Plugin Paketi ' ni paylaşmıştım. İşte bugün de niye Skyblock Plugin Paketi çıkarmıyorum dedim. 2 gün süren çalışmalar ardından bu amacıma ulaştım. Ve size %100 Türkçe olan...
  4. R

|Rocker_Harby YENİ Plugin Paketi| - @2013

Merhaba Arkadaşlar bugün yeni bir plugin paketi ile karşınızdayım. Birkaç gündür neden foruma girmediğimi anlamışsınızdır. Paketi yapmakla meşguldum. Neyse konumuza dönelim. Bugün çok uğraştığım Plugin Paketimi sizlere sunmak istedim. Eğer beğenip yorum yaparsanız sevinirim. Neyse fazla...
  5. R

Mine-İmator Çalışmam

Merhaba arkadaşlar, Size mine-imator çalışmamı sunmak istedim buyrun resimler;
  6. R

Herşeye yeniden Başlangıç - Bir Herobrine Hikayesi

Notch: Arkadaşlar bu oyunu yapmak zorundayız. Carl: Bu bize çok paraya maal olabilir. Daniel: Fakat çok karli çıkabiliriz. Notch: Hadi başlayalım... Uzun bir çalışmadan sonra sonunda oyunu yaparlar. Fakat birkaç bug oluşabileceğini biliyorlardı. Ama bunu önemsemeyerek oyunu yaptılar. Sonunda...
  7. R

|Rocker_Harby Hunger Games Plugin Paketi @2013|

Merhaba Arkadaşlar Hatırlarsanız size yakın zamanda plugin paketimi sunmuştum. İşte bugünde size Hunger Games Plugin Paketimi sunacağım. Plugin Paketimin içinde world da bulunmaktadır. Lütfen eğer beğenirseniz Yorum yapmayı ve beğenmeyi unutmayın :) Neyse Fazla Uzatmadan; HG Plugin Paketinin...
  8. R

Merhaba Beni Tanımak isteyen gelebilir!

Merhaba Arkadaşlar Beni çoğunuz tanıyordur. Fakat ben kendimi yine de tanıtmak istedim ilk önce özelliklerimden başlayalim; Adım : Barış SoyAdım: Kalyon Yaşım: 16...
  9. R

Minecraft Nedir? Nasıl Oynanır?

Merhaba Arkadaşlar Bu konuyu Yeni başlayanlar için açtım.Umarım birşeyler öğrenirsiniz. Minecraft Nedir? Minecraft ''Notch'' lakaplı gerçek Adı Marcus Persson Minecraft' ın yapımcısı, Ayrıca kendi kurduğu ''Mojang'' Adlı şirketinde sahibidir. Daha önce sırf kendi oynaması için yaptığı...
  10. R

Minecraft Premium Kazanma Şansını Yakalayın!

KONU KAPATILDI.
  11. R

Minecraft Tale Of Kingdoms- Kolay Kurulum 1.2.5 için

Merhaba Arkadaşlar, Bugün tekrardan sizinleyim. Bugün sizlere Tale Of Kingdoms Modu tanıtacağım. Çoğunuz biliyordur zaten. Ben bilmeyenler için anlatayim. -Tale of Kingdoms Mod kendi kralliginizi kurmaya ve hizmet etmeye para kazanmaya bağlı bir moddur. -...
  12. R

Minecraft Skins

Merhaba Arkadaşlar, Bugün tekrardan sizinleyim. Bugün sizlere yeni yaptığım skini sunacağım, Bu skin kusursuz olmasada benim hoşuma gitti ve kendim yapmış olmam beni gururlandırdı. Şimdiden herkese buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Ve fazla uzatmadan;
  13. R

Call Of Duty 3-Minecraft Versiyonu 2 -by Rocker_Harby

Merhaba Arkadaşlar,Bugün tekrardan sizinleyim, Hatirlarsaniz yakın zamanda bir map yapmıştım. ''Call Of Duty 3-Minecraft Versiyonu'' şimdi bu mapın 2. serisini size sunuyorum ben iyi sayılır diye düşünüyorum. Umarım sizde beğenirsiniz. Fazla uzatmadan Resimler; Link...
  14. R

Call Of Duty 3-Minecraft Versiyonu- by Rocker_Harby

Merhaba Arkadaşlar bugün tekrardan sizinleyim ve elimde çok güzel bir map var. Bu mapı %100 ben yaptım. Ve çok güzel olduğuna inanıyorum. Umarım sizde beğenirsiniz. Map Call Of Duty den ilham alınarak yapılmıştır. Yapımı tamamen bana aittir. Fazla uzatmadan Resimler...
  15. R

Minecraft ---Faction Komutları---

Merhaba arkadaşlar bugün yine karşınızdayım. Bugün sizlere Minecraft Faction Komutlarını sunacağım. Umarım memnun kalırsınız.Lafı fazla uzatmadan Faction Komutları; Birlik kurmak için /f create <Birlikadı> Birlikte adamı yardımcı yapmak için /f mod <Nick> Birini birliğe davet etmek için /f...
  16. R

Rocker_Harby Plugin Paketi @2013- Yeni

Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere Bir Eklenti Paketi[Plugin Paketi] sunacağım. Bu plugin paketini bizzat kendisi SnowTigers yapmıştır.Fakat ben bu paketi değiştirerek Daha güzel bir hale getirdim.Yeni pluginler vb. ekledim. Eskisinden daha güzel olmuş durumda.SnowTiger e buradan selamlarımı ve...
  17. R

Minecraft ---İtem Kodları---

Minecraft İtem Kodları Teşekkür ederseniz sevinirim :)
  18. R

Minecraft-Nuke[Tnt] Mod

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlerle yeni bir modu paylaşacağım. Bu mod Oyuna farklı TNT ler ekleyip güçlerini vb. arttırıyor. Tnt Yapımları için; KURULUM -İlk önce Başlat>Çalıştır>%appdata%>Roaming>.minecraft>bin e girin. -Minecraft.jar ı açıp Meta-Inf ı silin. -Minecraft 1.4.7 Modloader...
  19. R

Minecraft-WorldGuard Kullanımı Türkçe

Değerli Arkadaşlarım Videoyu izleyerek World Guard komutlarını öğrenebilirsiniz. Bi teşekkürü çok görmeyin arkadaşlar. Video alintidir.
  20. R

Crysis 2 Oyun İnceleme

Usta Crytek Crytek, Ubisoft ile anlaşma sağlayamadıktan sonra geleceği öngörüp para kokusu alan EA, Crytek ile anlaşma sağladı. Belki de bu anlaşma EA ile yapılmasaydı Crysis bugün geldiği yere gelemeyecekti. Crytek, CryEngine 3'ü geliştirerek benim gözümde ustalık sıfatını almış durumda...
  21. R

---MotdManager--- Sunucu ismi renklendirme Plugini

MotdManager Bu Plugin Servere Giriş Yazılarını (Motd) Renkli Yapar.Ve Servere Zararı Yoktur. Kurulum : İlk Önce Motdmanager.jar adlı dosyamızı server dosyamızın içinde bulunan plugins dosyasına atıyoruz sonra serverimizi kapatıp açıyoruz. daha sonra plugins dosyasının içindeki motdmanager...
  22. R

| Yeni Başlayanlar İçin RPG Kuralları |

Roleplay Nedir? RolePlay, oynadığınız karakteriniz ile bütünleşerek rol yapmaktır. Bir nevi senaryosu olan bir tiyatro oyuncusu oluyoruz. Karakterinizi doğduğu, bulunduğu ortama, çevresindeki kişilere ve yaşadığı olaylara göre oynatırsınız. Karakterinizin yapısınada bu olaylar doğrultusunda siz...
  23. R

Mobhealt-Türkçe[Alıntı]

MobHealth Vurdugunuz Adama veya Moba ne kadar vurdugunuzu ve ne kadar canı kaldıgını gösterir. Hic Bir Özel Ayar yapmak gerekmiyordur direk plugins klasörünün icine atmanız yeterlidir. http://www.mediafire.com/?au99e49eqxvsoj3 Alıntıdır Fakar Bir Kaç Değişiklik Yapılmıştır.
  24. R

Ace Of Spades

Herkesin bildiği gibi Minecraft a benzer birkaç tane oyun var; Terraria, Ace of Spades Bu oyunlardan olan Ace Of Spades'i size açıklamak istedim oyun aynı minecraft a benziyen bir takım oyunudur. İçinde; 3 çeşit silah+50 block istedigin+kürek+3 adet bomba Oyundan bazı kareler...
  25. R

Minecraft Pocket Edition 0.6.0/0.6.1 Android Apk

Yeni Özellikler: * Tabela * Zırhlar * Bebek Hayvanlar * Bulut görüntüsü değiştirildi * Geliştirilmiş Hareket Arayüzü * Taş bloklarını yapmak için Taş Kesici * Koyunlar artık boyalar ile renklendirilebilecek * Yeni bloklar: Nether Taşı, Nether Tuğlası, Kuartz Bloğu tipleri, Taş Tuğla tipleri...