Arama sonuçlarınız

1. TheACT

-ENDERIA- MMORPG Mimarlarını Arıyor!

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzre Enderia MMORPG Pek Yakında Hizmetinize Sunulacaktır. Bilmeyenler TIKLAYINIZ
  2. TheACT

- ENDERIA - MMO [IRK,SINIF,SKİLL SİSTEMİ] + DEV OPENWORLD + RESOURCEPACK

[/SPOILER] Heyecanlandırmadan önce şunu söylemek istiyorum arkadaşlar konu tanıtım konusudur sunucu henüz tamamlanmamıştır. Evvet şimdi heyecanı verebiliriz arkadaşlar fark ettiyseniz öyle Yok geleceğin sunucusu yok Türkiye'nin en iyisi falan beylik beylik laflarla değil samimiyetle yazıyorum...
  3. TheACT

Amacı Olmayan Gamer(TheACT) - Skyrim Ekşınları

Valla yapram bizde skyrim böyle uzun uzun açıklama yazasım gelmedi videonun description bölümünde gerekli açıklamayı yaptım zaten umarım beğenip abone olursunuz :D This is serinin ilk videosu Bandit Kolbastısı :D
  4. TheACT

Acrov İttifakı - Konudan ADV Map yapmayı planlıyorum ?!?

Herkese merhaba değerli ve mübarek forum sakinleri bildiğiniz üzre işsiz birisiyim canım sıkıldı sıkıntıdan uzun uzun bir hikaye yazdım ancak amacım bu hikayeyi size bir Minecraft ADV map(Minecraft Macera Haritası) için uyarlayayıp daha mantıklı bir hale getirmek. 5-6 Bölüm sürebilecek bir...
  5. TheACT

Project - Medieval Elder Castle || WhoIsLance&TheACT&Droshe&BlackiePie

Merhaba Sevgili Forumdaşlar! Bu konuda sizlere @WhoIsLance @Droshe @BlackiePie ile birlikte yaptığımız bir Kaleden birkaç kare göstereceğim. Hergün azar azar zaman harcayarak yaklaşık 2 günlük bir sürede bitmiştir. Tamamen doğaçlamadır. Fazla uzatmadan Türk insanının en çok sevdiği yere...
  6. TheACT

Ronin Build Team - Medieval Windmill

Merhaba arkadaşlar! Evet RoninB.T içinde beni görmeye alışık olmadığınız için garip karşılayabilirsiniz ki zaten RoninB.T'den değilim. Sadece @WhoIsLance arkadaşımın zamanı olmadığı için konuyu ben açmak zorunda kaldım. Bu gün sizlere @WhoIsLance in yaptığı bir Windmilli tanıtacağım. O kadar...
  7. TheACT

Anlık özel mesaj

İlk düşünen ya da teklif eden kişi olduğumu sanmıyorum ama özel mesajlaşmaların anlık yapılabilme gibi bir durumu var mı aceba ihtiyacım yok tabikide ama daha iyi olur :D
  8. TheACT

Bukkit Kara Konsoldan Kurtulun!

Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir süredir bu var ancak bilmeyenler de aynı oranda. Neyden bahsettiğimi anlamadıysanız biraz daha anlamamaya devam edin çünki kısa konu açmayı sevmiyorum. Server sorunlarıyla ilgili açılan konuların neredeyse 5inden 3ü Start.bat ile ilgili. Artık komut aramaya gerek...
  9. TheACT

Evcil Kartopum İtiyaçtan Satlıktır

Merhaba arkadaşlar, Sizlere evcil ve ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda kaldığım kar topumu sunuyorum. İmkan bulursam model de yükseltebilirim. Takas şimdilik yoktur teklif etmeyin! Özellikleri: Kartopu atıldıktan sonra hiç bozulmadan sahibine geri döner. Akıllı ekran sayesinde odak noktasını...
  10. TheACT

Gelecekten Geliyorum!

Merhaba arkadaşlar, yine karşınızda ben ve yine farklı konseptde bir konu. Soru şu: Sadece konsept böyle ben size yok buradaki evler havada uçuyor yok geçen bizim pencereden bir uzay gemisi girdi gibi troll troll mesajlar yazmayacağım hadi başlayın :D
  11. TheACT

Minecraftı ilk oynayışınızda ne yaptınız?

Arkadaşlar bu konuyu açmaktaki amacım, hedefim tabiri caizse ağlanacak halimize gülmektir :D Oyuna ilk başladığınızda ne yaptınız? Örnek Cümle: Stickle Enderman Kovalıyordum. Ben başlayım, creative modda crafting table ile zırh craft ediyordum wqE:QWE:Wqe
  12. TheACT

Kafama Takılan Bir Konu - Resimler?

Arkadaşlar geçen sefer skyrim türkçe yamasını kontrol etme amacıyla oyunçeviriye girmiştim. Merak edenlere iyi haber %95 1 aya çıkar. Her neyse aslında konu bu değil ama konuyu birazdan buraya bağlayacağım, girdiğimde yamanın açıklama bölümüne bir hikaye yazıyordu. Hoşuma gitmedi desem yalan...
  13. TheACT

The Subway (Yapım Aşemasından Bir Kaç Resim)

Merhaba arkadaşlar herkeze bahsetmedim yapacağımdan emin olmadığımdan ancak galiba artık sonunu getireceğim bu projenin. Mapın konusunu şu an zenginleştirmeye çalışıyorum aklımda birkaç şey var ama yazarsam süprizi kaçar. Konsept olarak kanalizasyonda geçiyor. Aslında adı The Subway ancak sadece...
  14. TheACT

Adventure map nasıl yapılmalıdır? - Dev Rehber

Sayın üyeler ve Sayın Yönetim ekibi. Her haritalar bölümüne girdiğimde düşünüyorum; Hala üç beş blok ile parkur yapıp altına lav koyup buna da bir konu ekleyip Adventure map diye konu açıyorsunuz. Bundan daha iyilerini yapamaz mısınız? Hayır yapamazsınız, çünkü üşengeçlik ciğerlerinize işlemiş...
  15. TheACT

Mesajlarımızdaki Sil Butonu Geri Gelebilir mi?

Profilimizdeki mesajları, konulardaki yazdığımız mesajları vb. bizim hesabımızdan göndermiş olduğumuz mesajları neden silemiyoruz eskiden siliniyordu. Adam bana laf soktuğunda mesajlarımı silip gitmek istiyorum yapamıyorum :S "Beddua etmem üzülme, mesajımı siler giderim." - Ahmet Can Kaya...
  16. TheACT

Çakma Sohbet

Bu bölümde çizgiyi aşmadan her türlü konuda sohbet edilebilir, belki anlık mesaj özelliğimiz yok ancak kıdemli üye sınırlamamız da yok hepiniz davetlisiniz :) @Crise @iKaan @dberkay @KiLLeR_TR @Minerkingxx6. @AtomTR @lider12 @DustBowl07 @Excuted @A.D.V|`Mapers.# @utkucanaydin @owen_1 @Tario76...
  17. TheACT

Yeni Sistemde Liseye Başlayanlara Tavsiye

İntihar edin...