Zpkn kullanıcısının son içeriği

1. Zpkn

Taşındı Yeni Server

Maddiyat bir yana dursun hangi versiyon ve tip server kurmaya çalışıyorsunuz? Flans mod içerdiği gayet açık ve eski sürümlerde çok sorun yaşayacağınız da garanti. Thermos 1.7.10 sürümlerini deneyin derim. Benim zaten bu tip bir server denemişliğim var ve çok fazla hata almıştım. Thermos ile daha...
  2. Zpkn

Taşındı Yeni Server

Bari şu resmi yenileyin lahuncer nedir ya :D launcher hani launch: başlatmak, launcher: başlatıcı... lahuncer yazdığınızı gördükten sonra çok bir beklentim yok ama neyse...
  3. Zpkn

Platin v1 Role Play

ne zaman açılcak server ben de modlu minez yapmayı planlıyorum bayadır... bi denemek lazım ama server ipsini bulamıyorum...
  4. Zpkn

MafiaNetwork.hosthorde.net > silahlı pvp sunucusu > silah satın alma > 8 ws 8 cs assault atabilme

Sunucu Çökmüş... pluginler falan gitmiş svye fena saldırmışlar
  5. Zpkn

Forge+Bukkit 1.8 Modlu ve Pluginli Server Kurmak İstiyorum Yardım...

Flans Modun içerdiği helikopter ve uçaklar, 3d Silahlar ve Modifiye imkanı başka bir modda bulunuyorsa seve seve o modu veya paketini kullanırım... https://forums.spongepowered.org/t/pore-a-bukkit-sponge-bridge/1663 arkadaşlar benim ingilizce fena değil ama burada dediğine göre bukkit...
  6. Zpkn

tamam ekledim...

tamam ekledim...
  7. Zpkn

merhaba :D

merhaba :D
  8. Zpkn

KAPANDI

Güzel bir server a benziyor geliyorum ama bence pazar kurmayla uğraşılmaz onun yerine globalmarket plugini kurabilirsiniz çok kullanışlı olur...
  9. Zpkn

AtarMOD Yeni Hayvanlar/Petrol Modu/PVP Silahları/Cift El Modu/Koylu Takas/ ONLİNE 27.03.2016 ONLİNE

açtığım sv fun mod falan değildi teknik modpack dediğinin ne olduğunu da bilmiyorsun belli ki... benim serverımda p4 yaptılar da demedim bu konu benim serverıma ait de demedim okumayı yeni öğreniyorsun galiba... Gerçi sana cevap vermeye zahmet etmemem lazım sonuçta küfür etmekten uyarı almış...
  10. Zpkn

AtarMOD Yeni Hayvanlar/Petrol Modu/PVP Silahları/Cift El Modu/Koylu Takas/ ONLİNE 27.03.2016 ONLİNE

Sorun sadece kurucuda mı kardeşim Ben de Modlu sv kurdum ama Türkiye de Modlu svnin değerini bilen anlayan yok ki... Millet anca p4 dia set kasıp birbirini yemekten anlıyor... 2 ay açık server max 10 kişi görmedi oyuncu sayısı az olduğu için ve modlu serverda hata çok olduğu için kapattık Biz de...
  11. Zpkn

Flans Modun pek çok durumlarda serverı tümüyle çökertmesi... Flans Mod eklentileri 1.8 için tasarlandığından birçok itemde görüntü ve işlev arızaları... Bunları düzeltmek için pluginlerde ciddi zaman harcayıp birçok engel koyuyorum nitekim bu engeller oynayan kişileri bunaltıyor... Ayrıca...
  12. Zpkn

Öncelikle başlıkta belirttiğim gibi modlu ve pluginli bir server kurmak istiyorum. KCauldron 1.7.10 denedim fakat bazı sıkıntılar var. 1.7.10 olmamalı 1.8 kurmak istiyorum çünkü yükleyeceğim modların 1.7.10 sürümlerinde sıkıntılar var ve çözmek uzun zamanımı alıyor... Fakat 1.8 Cauldron kurmayı...
  13. Zpkn

CraftWorld /Modlu/Flans/Survival/Tdm/BossFight/ Yeni Açıldı !

O isteyenler nerde o zmn 3 aydır 10 kişi görmedi sv... giriyorum bomboş... Ben ilgilenemiyorum kardeşim hafta içi giremiyorum düzenleyemiyorum tek başıma yırtınıyorum burda
  14. Zpkn

CraftWorld /Modlu/Flans/Survival/Tdm/BossFight/ Yeni Açıldı !

parasını sen öde geri açılsın o zmn...