Yaman kullanıcısının son içeriği

1. Yaman

[SCRIPT] LeaderOS | Full - Hatasız - Harika - Kendine - Özgü - Tasarımı Olan Script

Ya kardeşim amma uzattın yeter artık bak rica ediyorum arkadaş yapmış güzelce orası böyle bursası böyle demek yerine saygı duymalı insan ha gidersin öğrenirsin sen yaparsın bi farklılık bizede tebrik etmek düşer.
  2. Yaman

[SCRIPT] LeaderOS | Full - Hatasız - Harika - Kendine - Özgü - Tasarımı Olan Script

Sen söyle istersen biz bırakalım yetkililer yanlış anlamayın tartışma cıkarmak değil amacım sadece bir şey konuşuyoruz arkadaşla. O kadar kodu o kadar tasarımı gel buyur sen yaz sonra gel burada paylaşta biz bırakalım forumu?
  3. Yaman

Ne gibi özellik istiyorsunuz veya farklılık başka türlü yapıncada herkes alışılmışa alıştığı için bu seferde siz sevmiyorsunuz bizimde kafamız karıştı elimizden geldiğince farklı ve özgün yapmaya çalıştık fakat bu kadar olabildi ne yazıkki :) Yorumunuz için teşekkürler.
  4. Yaman

AUTHME SİTE KAYIT SORUNU! - DİSCONNECTED -

AUTHME configi atarmısın buraya.
  5. Yaman

Güncel! - Dosya içeriği ve ödeme şekilleri eklenmiştir..
  6. Yaman

Şimdi haklısınız tabikii herkezin fikri ayrıdır fakat şöyle açıklayım amacım asla ve asla kavga cıkarmak değil fakat craftrise yani kısaca risescript bootstrap bir tema'nın üstüne yaptığı scripte 180TL diyor biz ise kendimize özgü tasarımımız kendimize özgü kodlamamız ve içeriğimizle bence uygun...
  7. Yaman

HERKESE SELAM! Merhaba millet! Türkiye'de tek tük bulunan (belkide bulunmayan) yenilikçi scriptlerden olan LeaderOS'a merhaba diyin.! Kendine özgü script içeriği ve tasrımı olan LeaderOS scripti tamamen sizler için yapıldı! Sizlerin rahatı için script baştan kodlanarak tüm bugları kaldırılıp...
  8. Yaman

CHERİSA | MC:GO & Krallık & Yakında.. | +0 Çevrimiçi

Minecraft'a girmeyen bir birey bile, artık 4 yıldır aynı sunucuları ve o sunucuların aynı oyunlarını göre göre bıktı. 4 Yıldır bir Türk Oyuncu sadece EggWars, SurvivalGames oynuyor. Lakin Allah'a şükür şimdi tek tük SurvivalGames'i Açlık Oyunları diye Türkçeleştiren çıktı. Eh bir gelişme var...
  9. Yaman

Nitrado PhP sürümünü nasıl değiştirebiliriz

Evet başlıktaki gibi arkadaşlar nitrado'dan bir Webspace Paket'i satın aldım fakat php sürümünü değiştirmek istiyorum nasıl değiştireceğim konusunda yardımcı olacak bir arkadaş varsa şimdiden teşekkür ediyorum..
  10. Yaman

CHERİSA | MC:GO & Krallık & Yakında.. | +0 Çevrimiçi

Merhaba millet! Türkiye'de tek tük bulunan (belkide bulunmayan) yenilikçi sunuculardan olan Cherisa'ya merhaba diyin. Çünkü artık kendi oyunları olsun, yurt dışından ithalat ettiği oyunlar olsun bunların hepsini en kaliteli, en Türkçe ve en eğlenceli bir şekilde sizlere sunmaya geldi...
  11. Yaman

silebilirsiniz

Genelde, çok az sunucu konularına yorum yaparım. Fakat bu serverin farklılık getireceğine farklılık yaratacağına inandığımdan dolayı sizi tebrik etmek istedim. Normalde olsa normal bir factions sunucu diyip geçerdim fakat normal bir factions sunucusundan bi yane farklılık ve eğlence...
  12. Yaman

Rütbe Sistemi v0.1 [PERMLİ]

Her zaman ya para ya level biraz aşın şu alışılmışlığıda oyuncunun oyunda kalma süresine göre rütbe atlama v.s yapın.
  13. Yaman

bydemir06 & Geri Dönüş

Hoşgeldin.