Minecraft hesabım aktif ama giriş yaptığımda "Play Demo" diyor ve "player" adında biriyle giriyor..

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
İlk olarak hesabıma giriş yaptığım da "Play Demo" butonu çıkıyor ve "player" adıyla giriş yapıyor.
Hesabıma Mojang tarafından giriş yaptığımda şöyle bir şey diyor;

"İmport into this account" dediğimde beni bir Hesap bölümüne atıyor ve belli bilgileri girmemi istiyor;

Bu bilgileri girmeme rağmen ise "Username" hatalı diyor.

! DİKKAT !
Şimdi en önemli kısma gelirsek durum şöyledir ki. Bunu demesine rağmen Minecraft hesabımdan "Emrsmsk"
versiyonunu seçtiğimde bu hesap sorunsuz bir şekilde açılıyor. Bu nedir yani? Bu ne rezillik ben hiçbirşey anlayabilmiş değilim.
Hani dersiniz bu hesabın süresi bitmiş. Ee hala giriyor? Username hatası diyor ama hesabımın adı Emrsmsk.
Hala ve hala ise hesabımın aktif olduğu kanıtı olarak nereden bakarsanız bakın hesabım net bir şekilde Skiniyle beraber gözüküyor.
Çalmışlardır derseniz ise normal olarak hesabıma giriş yapabiliyorum ben?

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ticket atmanı öneririm.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Launcherde logout yapıp mail ve şifre ile giriş yapmayı denermisin. Olmazsa aynen ticket atıp iletişime geç.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Launcherde logout yapıp mail ve şifre ile giriş yapmayı denermisin. Olmazsa aynen ticket atıp iletişime geç.
Zaten usernamemi kabul etmediği için E-Postam ile giriş yapmak zorunda kalıyorum. Ticket atarım atmasınada. Hayvan gibi bölüm koymuşlar ben hangisine göre ticket atıcam kafam yandı :S

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Eğer önceden aldığınız bir Premium hesabınız varsa süresi bitmez.
Eğer sitesinden adil bir şekilde aldıysanız BU adresten sorununuzu arayın.
Eğer bir şey bulamadıysanız ya da bulduysanız bile bir çözümü yok ise BU adresten Formu doldurun. (Ticket)

Eğer önceden aldığınız bir Premium hesabınız varsa süresi bitmez.
Eğer sitesinden adil bir şekilde aldıysanız BU adresten sorununuzu arayın.
Eğer bir şey bulamadıysanız ya da bulduysanız bile bir çözümü yok ise BU adresten Formu doldurun. (Ticket)
Önemli Ekleme:
Sanırım bu sorundan bahsediyorsunuz:
"Can only play Minecraft demo"

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skin 1-2 ay kalıyor,büyük ihtimal kapandı.

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Hesabın kapatılmış geçmiş olsun :)

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi kafayı yicem. Nasıl kapanıyor? Ben aldığımda bana sınırsız diye verildi. Böyle saçmalık mı olur!

BYTH

Emekli
En iyi cevaplar
17
Bakın...Konuyu hiç aydınlatmadınız.
Eğer İşlem Kimliği (ya da Orijinal adı Transaction ID) bununla desteğe başvurun. Zaten buna sahip değilseniz hesabınız Legal değildir.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhabalar, Minecraft hesabınızı Mojang'ın kendi sitesi üzerinden aldıysanız hesabı alırken kullandığınız elektronik posta adresinize 2 adet kod gönderilir; Transaction ID denilen bu kod ile kesinlikle hesabınızı şu sayfadan Ticket atarak ve probleminizi belirterek geri alabilirsiniz. Geri almaktan kasıt şifre ve diğer bilgiler, eğer kendi sitesinden alınmamış bir hesap ise bu kodu bilseniz dahi bir işe yaramayacaktır. Eğer bu koda sahipseniz hesabınızı geri alabilirsiniz fakat hesabınızı Mojang'ın kendi sitesinden almadıysanız bu koda zaten sahip değilsinizdir, olsanız dahi bir işe yaramayacaktır.
Valla kardeş. "Transaction ID" ne kadar önemli olduğunu hesabım elden gidince anladım. Ben bunu alış etiketi olarak biliyordum hep. Yani hiç önemlimi değilmi kaideye bile almadım. Zaten birde 2 E-Posta değiştirdim. İlkinin şifresini bilmiyorum. Yani şu an da o kadar saçma bir durumdayım ki hiç anlatamam. Böyle bir şey yok. Bundan sonra aldığım steam oyunlarının da şuyun bununda ID kodunu saklıcam yemin ediyorum. Ben ne bileyim bu kodun bu işe yaradığını çok cahilliğime denk geldi sonuçta 3 Sene önce Minecraft ne bilinmiyordu bile pfff. Ticket atıcam bakarlar inşallah :(

Bakın...Konuyu hiç aydınlatmadınız.
Eğer İşlem Kimliği (ya da Orijinal adı Transaction ID) bununla desteğe başvurun. Zaten buna sahip değilseniz hesabınız Legal değildir.
Aynısı yukardaki mesajımla birlikte sizede geçerli :(

BYTH

Emekli
En iyi cevaplar
17
Valla kardeş. "Transaction ID" ne kadar önemli olduğunu hesabım elden gidince anladım. Ben bunu alış etiketi olarak biliyordum hep. Yani hiç önemlimi değilmi kaideye bile almadım. Zaten birde 2 E-Posta değiştirdim. İlkinin şifresini bilmiyorum. Yani şu an da o kadar saçma bir durumdayım ki hiç anlatamam. Böyle bir şey yok. Bundan sonra aldığım Steam oyunlarının da şuyun bununda ID kodunu saklıcam yemin ediyorum. Ben ne bileyim bu kodun bu işe yaradığını çok cahilliğime denk geldi sonuçta 3 Sene önce Minecraft ne bilinmiyordu bile pfff. Ticket atıcam bakarlar inşallah :(

Aynısı yukardaki mesajımla birlikte sizede geçerli :(
Neyle almıştınız oyunu?