VforVenom kullanıcısının son içeriği

1. VforVenom

Konu kapatılsın

yine kapalı :( sunucu günde en az 2 kez bakıma giriyor. çok iyi bi server olma yolunda giderken bu hatalar oyuncuları serverden uzaklaştırıyor bilginiz olsun .!
  2. VforVenom

Konu kapatılsın

server kapalı :P
  3. VforVenom

ARADIĞIN SERVER| ZeusOnline.nitrado.net | 1.8.X - 1.11 | Görevler | Kasa Açma | Pet | KONUYU INCELE!

adminlerin otoritesi bu mu ? nasıl olsa 1 gün mute yerim diyerek aileye küfreden biri banlanmıyorsa eşit değildir bu server. edit: karşılık verdiğim için banada gereken cezayı uygulayabilirsiniz
  4. VforVenom

SonGazi.nitrado.net - Hayatta Kalma Sunucusu - 1.7 ve 1.8 sürümü'dür - Yeniden Sizlerle -

Servere daha girmedim ancak beklentim çok yüksek eklentiler vs. harika gözüküyor başarılar. Nick:AreS forumdan geldim derseniz Geliştiğim zaman yardımda bulunurm.
  5. VforVenom

-[ Hileye BANl ]- %100 Survival / VatanSurvival.nitrado.net / Timber / IpeksiSpawner / © 2015 !

REHBER BAŞVURUSU AD:Berkay SKYPE: berk.acr (siyah profil fotosu ismi '' Berkay ;) '' ) YAŞ:14 MİNECRAFT OYNAMA VE AKTİF OLMA SÜREM:3,5 yıldır minecraft oynuyorum günde yaklaşık 5-6 saat aktifim... NEDEN REHBER:Gördüğüm rehberler hep kendi halinde takılıyor oyuncularla ilgilenmiyor SADECE...
  6. VforVenom

-[Yeni]- EmekSurvival Efsanesi Tekrar Geri Döndü ! Hayatta Ne Kadar Kalabilirsin ? Gücünü Göster !

Tebrikler! Noob Bir Demir Setli Kestiğim İçin Ban ! Nick:Grumm Hack Yok Sadece Adamın arkasından gittim vurdum kaçtım vurdum kestim! Açıkla:Ban Neden Ban
  7. VforVenom

||SaklıOrman||IP:78.135.94.185||%100SurvivalServer||Tüm Survivalcılar davetlidir

Bu Kadar Acemi Ama Pro Bi server Görmedim Güzel Dİ Neden Kapandı
  8. VforVenom

Neden Oluyor ?

Kardes Sohbet Etmeye Devam Edecekseniz Görüşürüz! @JusticeWhipsSs Senin Bana Gıcıklığını Anlamış Değilim Ama Neyse İyi Günler...
  9. VforVenom

Neden Oluyor ?

Ben Artık Kullanmadığımı Savunuyorum... Kardeşim İnanmayın Sizle Uğraşamam şu an... .Minecraft Silip MC açmayı denicem :D
  10. VforVenom

Neden Oluyor ?

11. VforVenom

Neden Oluyor ?

Bu Resimde Hile Kullandığım Doğrudur Ancak Eski Bir Resim Yaklaşık 1 2 Hafta oldu artık kullanmıyorum optfine 1.7.2 HD Kullanıyorum Aynı Sorun Devam :(Kardes Hackle Girmiyorum Artık Diyorum Anlamıyosunuz...
  12. VforVenom

Neden Oluyor ?

Üstelik TextureLarda Yazı Fontu Değişebiliyor...
  13. VforVenom

Neden Oluyor ?

Ve Dikkat Ederseniz Sadece Bloklar Öyle Olmuyor İnv'deki eşyaların bazılarıda oluyor... @JusticeWhipsSs Kardeşim Kullanmıyorum Daha Zorluyacaksan Gidebilirsin...