Konu kapatılsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olmayan şeye güzel yazmak adaletin deil malesef kötüyse kötüdür bu yorumları yazmam seni alakadar bile etmez işine bakabilirsin yourumumu beğenmiyosan engelle bişi yap cnm kg
Herkes mi kötü?
Neyse şimdi sen benim bu yorumumu da kötülersin.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OKANCTNGL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes mi kötü?
Neyse şimdi sen benim bu yorumumu da kötülersin.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
12-13 yasında sw açan bebelerin sw si güzel oluyor dimi dalga geçer gibi açıp foruma atıyolar kaliteli sw ler en sona düşüyo sw fiyatları düşük olursa at bile sw açar para kazanmak zor deil

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
12-13 yasında sw açan bebelerin sw si güzel oluyor dimi dalga geçer gibi açıp foruma atıyolar kaliteli sw ler en sona düşüyo sw fiyatları düşük olursa at bile sw açar para kazanmak zor deil
para kazanmak zor değilse, ve bukadar sv yi kötülüyorsan aç bir server de görelim. Bu kadar aşşağılayıcı yorumları yapan "sen" bakalım ne kadar iyi bir server açıyorsun

:serverle ilgili öneri
1.8 yapın. buildleri güzelleştirin. kişi sayısını arttırın ve biraz özel şeyler katın

Chiken

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi ben servera girdim çok sevdim sen canını şikma

benim adim serverda chiken deil

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Buildlerin bazı kısımlarını beğendim lakin sistemler konusunda düşüncem kötü. Sistemlerde yenilikler yok. Ayrıca sunucu saldırılar ile baş edemiyor. Saldırı konusunda da kendinizi iyileştirin.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildlerin bazı kısımlarını beğendim lakin sistemler konusunda düşüncem kötü. Sistemlerde yenilikler yok. Ayrıca sunucu saldırılar ile baş edemiyor. Saldırı konusunda da kendinizi iyileştirin.
Millete saldırmayı ne zaman bırakacaksınız merak ediyorum?

talha7777

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
size katılıyorum

yaşın 17-20 heralde milleti küçük düşürüyorsun.
sende bir sw aç görelim.

Sana ben cevap veriyim hiçbir zaman :D
bunların hepsi yedirememezlikden

GeriVites

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler sistemi Güçlendiririz sıkıntı yok

Watermelone

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel bir server serverin özellikler falan çok hoşuma gitdi bu sv'nin 1numaralı survival sv olacağına eminim tabi kapanmazsa :D
server survival biliyorum ama bence event yapılmalı 14:00 ve 19:00 saatlerinde bu saatlerde event yapılırsa server dikkat çeker eminim başka bi dikkat çekmesi için önerim ise 1 2 mod daha ekleyin mesela zırh modu ekleyin daha çok zırh olsun ve kule modu olsun o zaman dikkat çekmezse herhalde svde sıkıntı var :lol:

FantasiaCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu bot kaldıramıyor bot koruması almanız dileğiyle

VforVenom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yine kapalı :(

sunucu günde en az 2 kez bakıma giriyor.
çok iyi bi server olma yolunda giderken bu hatalar oyuncuları serverden uzaklaştırıyor bilginiz olsun .!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...