Ufuk5454 kullanıcısının son içeriği

1. Ufuk5454

MSI GTX 950 ve Intel i3-6100 Sistem Toplama

Sistemi Upgrade yaptım, MSİ B150m Mortar Arctic alana RX470 Ekran kartı 50 TL indirimliydi. Onları seçtim ve Rami 8 GB'a düşürdüm. Ve ayrıca Mortar Arctic'in yanında MSI 230 TL Değerinde mause hediye ediyor. İşlemciyide Intel Core i5-6400 yaptım. Yarın Allah nasip ederse bu sistemi alıyorum...
  2. Ufuk5454

Neleri kaldırıp, yerine ne ekleyebilirim?
  3. Ufuk5454

Arkadaşlar bu sistemi topladım. Bütçem 2500 ile 3000 bin TL arasında. Sistem nasıl ? Daha çok programlama yapıyorum. Hali Hazırda Android uygulama geliştiriyorum. Tizen geliştirmeye başlayacağım fakat kullandığım sistem AMD olduğu için HAX Driveri kurulmuyor. Onun için intel sisteme ihtiyacım...
  4. Ufuk5454

Sakarya paraşüttepe bisiklet turu

Çok iyi olur aslında tepeden heryeri görebiliyorsun...
  5. Ufuk5454

Olabilir ben bisikletle hergün serdivan taraflarındayım.. :) Geçen hafta gece SAÜ ye girmiştik kapıdaki güvenlik kimlik sormuştu bizde yok diyince hadi iki dakika girin çıkın dedi 2 saat kampüste dolaşmıştık :) Ve birkaç azeriyle tanışmıştık çok iyiydi.
  6. Ufuk5454

Telefonla çektim :) Kamera yoktu geliyor yolda SJ5000x
  7. Ufuk5454

Dün sakaryanın en yüksek rakımlı yerindeydik. Tepeye çıkana kadar nefes nefese kalmıştık. Ve bugün hastayım :)Video biraz amatörce oldu farkındayım ama son anda video çekme kararı aldığımız için böyle :):)
  8. Ufuk5454

Aksiyon kamerası seçimi

Hayır sorun güven değil banggood'ta daha ucuz. Teknostore'da M10+ fiyatına SJ5000x Elite'i Banggood'ta alıyorum
  9. Ufuk5454

Aksiyon kamerası seçimi

Banggood'tan alıyorum ozaman
  10. Ufuk5454

Aksiyon kamerası seçimi

Benim için önemli olan zaten gyro. Bunlarda o özellik yok. SJCam Eken'den daha kaliteli almışken iyi bir şey olsun.
  11. Ufuk5454

Aksiyon kamerası seçimi

Bende şuanlik arastiriyorum. İkisinin arasinda seçim yapamıyorum Yokmu yardımcı olacak
  12. Ufuk5454

Aksiyon kamerası seçimi

Arkadaşlar selam; Youtube ortamında "Bisiklet" videoları yayımlayacağım. Bunun için bir aksiyon kamerasına ihtiyacım var. Bu iki kamera arasında kaldım. Bisiklet videoları çekeceğim için titreşim önleyici GYRO özelliği ikisindede mevcut. SJCam SJ5000X Elite 4K 24 fps, 2K(1440p) 30 fps, 1080p...
  13. Ufuk5454

Kendi kararlarını neden kendin vermiyorsun ?

Baba parası yiyen birisi düşünün, o insanlar zoru bilmez, o insanlara günlük 100 bin lira da verseniz, gelen para nasıl olsa geliyor der o para o gün biter. Çünkü kendi parasını kazanma kararını, kendisi verememiştir. Birde kendi parasını kazanan bir insan düşünün. O insan zoru bilir, bir yere...
  14. Ufuk5454

Algoritmasını geliştirmek isteyenler buraya

Zaten edinmiş oldugun mantık algoritmadır. Algoritmada kısaca bir problemi nasıl, hani yolla çözebildiğindir :)
  15. Ufuk5454

Algoritmasını geliştirmek isteyenler buraya

Bağımlılık yapıyor :) CSS Tutorial gözden kaçmıyor :)