Tuztma kullanıcısının son içeriği

1. T

Karanlığın Dönüşü / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin en iyisi!

Minecraftta modsuz böyle bir teknoloji bilmiyorudum işınlanmalar filen gerçekten çok güzel bir mapti emeğime sağlık 2 saat sürdü video eşliğinde bitirmek istersen sana linkini atarım yükleyince.Kardeş buraya atıyorum linki ama sorun etmez inşallah buda Paradoks Oyun olarak oynanmış versiyonu :)
  2. T

kardeş şu an oradamısın ? biz başladık oynamaya ama o buttona basınca ışınlamıyoruz neden ?

kardeş şu an oradamısın ? biz başladık oynamaya ama o buttona basınca ışınlamıyoruz neden ?
  3. T

Karanlığın Dönüşü / Adventure Map 1.5 / Türkiyenin en iyisi!

Kardeş iznin varsa paradoks Oyun oalrak bu oyunun videosunu çekmek istiyoruz ?
  4. T

Map Videosu[paradoks Oyun]

Merhaba arkadaşlar biz arkadaşlarımızla çok abonesi olmasada küçük bir video grubumuz var. Ve çekebileceğimiz adventure map arıyoruz. Kendi yaptıgınız ya da önerdiginiz şöyle parkurlu ve Hikayeli bir adventure mapiniz varsa lütfen altına yazınız bu arada bu da channelimiz...
  5. T

Mod yüklemeyi Bilmeyenler İçin videolu anlatım [Mo'Creatures]

Arkadaslar Steamden Cekilisle oyun yapiyoruz kazanmak icin ne yapmaniz gerektigi video var http://www.youtube.com/watch?v=PbVsTSMThos
  6. T

Kframas Efsanesi ( Hikayesel Adventure Map)

Arkadaslar Steamden cekilisle oyun dagitiyoruz katilmak istiyorsaniz yapmaniz gerekenler videoda var. http://www.youtube.com/watch?v=PbVsTSMThos
  7. T

İlk olarak Kframas Efsanesi 2'yi yaptım bundan sonra bende Merkeze yolculuk gibi bir şey düşünüyordum :D
  8. T

Arkadaslar 2.Mape basladım Kframas Efsanesi 2:geride kalanlar.
  9. T

GErcekten MEsajlarınız için çooooooooookkk teşekkür ederim yani bu yorumlarınız beni çok mutlu ediyor bu arada 2.si çıkarta bilirim emin degilim ama bi map daha yaptım oda çok güzeldir bunun kadar ugrasmadım ama gayet güzel savas simulasyonu bi dügmeye basıyorsunuz yaratıklar filen saldırıyor...
  10. T

Link Konuya Eklendi.
  11. T

Evet o Silindi en yakın zamanda tekrar koyucam linkleri.
  12. T

Paradox Savascisi Adv + Simulasyon + Link

Üzgünüm Daha yeniyimde pek şeyler bilmiyorum :)
  13. T

Arizona Hapishanesinden Kaçış Adventure Map

ve Link çalısmıyor düzelt bi baslarına bakıcam eger güzelse Paradoxoyun olarak videosunu çekicem hazır tek kişilik :)
  14. T

Arizona Hapishanesinden Kaçış Adventure Map

Kardes allahını seviyorsan "konunun karmaşıklığı birbirinize hakaret etmenizi gerektirmez. Bu size ilk uyarım!" sen benim ilk mapimi oynamadın heralde ilk mapim yaklasık 2 saat sürüyo istersen bak ve 3 grupta videosunu çekte o kadar uzun map yapmamak senin yeteneksizligin.
  15. T

Paradox Savascisi Adv + Simulasyon + Link

Niye kimse mesaj yazmıyo yaa :(