Arizona Hapishanesinden Kaçış Adventure Map

Silverxxx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bunu sen yapmadın ki ben bunu oynadım alıntı yapacaksan bir yerden buldum de yoksa alıntı değil çalıntı olur söyleyeyim

Oğuz ERDEM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim %100 Bana Ait. Nasıl İnandırabilirim Seni ?

Silverxxx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim %0 sana ait ilk deneyimim diyorsunbu kadar uzun bir mapı nasıl yaptın ve ben başka bir siteden gördüm bu mapı

Oğuz ERDEM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim %0 sana ait ilk deneyimim diyorsunbu kadar uzun bir mapı nasıl yaptın ve ben başka bir siteden gördüm bu mapı
Kardeşim ben bu mapi önceden yaptım ve tekrar koyuyorum. Diğer gördüğün sitenin adı ne bi sölermisin. İstersen o diğer sitedeki mapi indir sonunda ne yazıyor bak ?

Tuztma

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Kardes allahını seviyorsan "konunun karmaşıklığı birbirinize hakaret etmenizi gerektirmez. Bu size ilk uyarım!" sen benim ilk mapimi oynamadın heralde ilk mapim yaklasık 2 saat sürüyo istersen bak ve 3 grupta videosunu çekte o kadar uzun map yapmamak senin yeteneksizligin.

Tuztma

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ve Link çalısmıyor düzelt bi baslarına bakıcam eger güzelse Paradoxoyun olarak videosunu çekicem hazır tek kişilik :)

IIAybarsII

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ve Link çalısmıyor düzelt bi baslarına bakıcam eger güzelse Paradoxoyun olarak videosunu çekicem hazır tek kişilik :)
kardes sana katiliyorum her insan ilk yaptiği map i kisa yapacak diye bir kural yoktur o insanin yeteneğine bağlidir :)