TheCrafter kullanıcısının son içeriği

1. TheCrafter

3 tane garip an

Sonuncu, Garip -_-
  2. TheCrafter

PLAY.TURKEYMC.COM[]FACTON/PVP[]BOSS[]MINIGAMES[]RÜTBE[]OTOEVENT[]TAKAS[]AÇIKARTIRMA[]1.8.X

Orman Build İyi Olmuş Ama Orman Çok Açıklık Kaçmak İçin Çok Kolay Yani PvP İçin Fazla El Verişli Değil Ama Diğer Yönlerden Güzel Olmuş.
  3. TheCrafter

Summer Skin !

:D Eyvallah
  4. TheCrafter

PLAY.TURKEYMC.COM[]FACTON/PVP[]BOSS[]MINIGAMES[]RÜTBE[]OTOEVENT[]TAKAS[]AÇIKARTIRMA[]1.8.X

Orman Buildi Çok Sade Geldi ve Yeşil Beyaz Uymamış.
  5. TheCrafter

Summer Skin !

Kendim Kullandığım Skini Yaz İçin Editledim Bunlarda Fotolar. NOT: Skini Kendim Kullandığım İçin İndirme Link... vs Koymayacağım.
  6. TheCrafter

Faction'a Yeni Başlayanlar.. [REHBER]

Kardeş Ben Factionun Her Yeri PvP Mi Dedim ? Ormana Çıktın PvP Bilmiyorsun Afedersin Ne *** Yiyeceksin ?
  7. TheCrafter

Benide Pek Sarmıyor Artık.. Eski Tadı Yok.
  8. TheCrafter

''Bu Rehberde Sizlere Factionu Anlatmaya Çalıştım Bazı Yerlerde Derine İndim Bazı Yerlerde Fazla Derine İnmemeye Çalıştım. Çünkü Bazı Yerlerde Düz Minecraft Mantığı Her Şeyi Çözüyor. Neyse Benden Bu Kadar Her Türlü Eleştiriye Alışığım Eksilerimi, Artılarımı ve Eklemek İstediklerinizi Yorumlarda...
  9. TheCrafter

Tarafımca Çekilmiş Shaderlı Fotoğraflar / Shaderli Shadersız

1. Resimin Shaderlisi Tam Wallpaper'lık <3 Tarafımca Wallpaper Yapılmıştır.
  10. TheCrafter

BU BİR REHBERDİR Öncelikle Merhaba, Faction Dediğimiz Şeyden Bahsedelim Biraz. Faction, Klan Kurup Büyük Klan Vs'lerine Girip veya 1v1 2v1... Gibi Vs'lere Girerek Ganimet Toplamak Diyebiliriz. Ama Önce Bunları Yapmak İçin Gereken Olan Şey Para Kasmaya Gelelim. 2 Tür Faction Server Tipi Vardir ...