successed1 kullanıcısının son içeriği

1. successed1

ZamirCraft - [ Minecraft'ın zamiri... ] - [ 1.8.8 - 1.15.X ] - [ SkyBlock ] - [ Play.ZamirCraft.TK ] - [ YENİ AÇILDI!! ]

Sunucumda paket yok. Alıntı kısımlar'da yok. Başka yerde gördüyseniz mutlaka paylaşıma girdiği için görmüşsünüzdür. Paylaşılanları kullanmak alıntı değildir.
  2. successed1

ZamirCraft - [ Minecraft'ın zamiri... ] - [ 1.8.8 - 1.15.X ] - [ SkyBlock ] - [ Play.ZamirCraft.TK ] - [ YENİ AÇILDI!! ]

Girilmiyor kısmı harici diğer yazdıklarınız problemle alakasız. Sorun halledildi.
  3. successed1

Selam, ben 1.8.8 skyblock sunucusu özlemimi gidermek için, çeşitli kendi beğendiğim özellikleri barındıran bir sunucu açmak ve arkadaşlarımla oynamak istedim ve açtım. Sizleri arkadaşlarım olarak sunucuma bekliyorum. Sunucumu 25,02,2020 tarihinde yani bu konuyu açtığım tarihte açtım...
  4. successed1

ŞifreliOP | Artık şifresiz birisini op yapamayacaksınız! | "IRFN" kodlamasıyla. | (1.7.2, 1.6.x)

tebrikler kardeşim mantıklı bi çalışma olmuş devamını dilerim
  5. successed1

/me /do /ooc + Rpg Local Chat [1.5.2] // Tamamen Kendi Yapımım.

tebrik eder devamını dilerim kardeşim :)
  6. successed1

AnadoluJET | Havai fişekle yükseğe zıplamak | Eklenti Yenilendi (2.9.2014) | (1.7.x) | Türk Yapımı!

son oyuncu serverinde güncel olarak kullanılan bi plugindir tebrik ederim arkadaşım başarıların devamını dilerim
  7. successed1

vip market nasil yapabilirim ?

çok basit wg le ve add owner ile wgledigin yere vip leri ekle başka bi şeye gerek yok :)
  8. successed1

SİLİNEN KONULARIMDAN 3 PLUGİN PAKETİ AXİTR : SOLMAZ HOSTİNG : NİTRADO

EgeN7 Buyur kardeşim Arşive Attıgın Konularım https://forum.gamer.com.tr/konu/3-bİr-Şok-daha-solmaz-hostİng-plugİn-paketİ-koŞŞ.166321/ https://forum.gamer.com.tr/konu/%C5%9Eok-%C5%9Eok-%C5%9Eok-ax%C4%B0tr-plug%C4%B0n-paket%C4%B0-successed-farkiyla-ko%C5%9E%C5%9E.164414/...
  9. successed1

ClearLag Sorunu Çözüldü - Resimli Anlatım 1.6.2 Serveri Olanlar için!

Merhaba arkadaşlar, Son günlerde çoğu kişi ClearLag ile ilgili sorunlardan şikayetçi. İşte burada sorunumuzun çözümünü anlatacağım. [SEVERE] Error occurred while enabling ClearLag v2.6.0 (Is ıt up to date?) Bu sorunu alan arkadaşlar, sorunun temel kaynağı pluginin güncellenmesinde sıkıntı...