Arama sonuçlarınız

1. successed1

ZamirCraft - [ Minecraft'ın zamiri... ] - [ 1.8.8 - 1.15.X ] - [ SkyBlock ] - [ Play.ZamirCraft.TK ] - [ YENİ AÇILDI!! ]

Sunucumda paket yok. Alıntı kısımlar'da yok. Başka yerde gördüyseniz mutlaka paylaşıma girdiği için görmüşsünüzdür. Paylaşılanları kullanmak alıntı değildir.
  2. successed1

ZamirCraft - [ Minecraft'ın zamiri... ] - [ 1.8.8 - 1.15.X ] - [ SkyBlock ] - [ Play.ZamirCraft.TK ] - [ YENİ AÇILDI!! ]

Girilmiyor kısmı harici diğer yazdıklarınız problemle alakasız. Sorun halledildi.
  3. successed1

Selam, ben 1.8.8 skyblock sunucusu özlemimi gidermek için, çeşitli kendi beğendiğim özellikleri barındıran bir sunucu açmak ve arkadaşlarımla oynamak istedim ve açtım. Sizleri arkadaşlarım olarak sunucuma bekliyorum. Sunucumu 25,02,2020 tarihinde yani bu konuyu açtığım tarihte açtım...
  4. successed1

ŞifreliOP | Artık şifresiz birisini op yapamayacaksınız! | "IRFN" kodlamasıyla. | (1.7.2, 1.6.x)

tebrikler kardeşim mantıklı bi çalışma olmuş devamını dilerim
  5. successed1

/me /do /ooc + Rpg Local Chat [1.5.2] // Tamamen Kendi Yapımım.

tebrik eder devamını dilerim kardeşim :)
  6. successed1

AnadoluJET | Havai fişekle yükseğe zıplamak | Eklenti Yenilendi (2.9.2014) | (1.7.x) | Türk Yapımı!

son oyuncu serverinde güncel olarak kullanılan bi plugindir tebrik ederim arkadaşım başarıların devamını dilerim
  7. successed1

vip market nasil yapabilirim ?

çok basit wg le ve add owner ile wgledigin yere vip leri ekle başka bi şeye gerek yok :)
  8. successed1

SİLİNEN KONULARIMDAN 3 PLUGİN PAKETİ AXİTR : SOLMAZ HOSTİNG : NİTRADO

EgeN7 Buyur kardeşim Arşive Attıgın Konularım https://forum.gamer.com.tr/konu/3-bİr-Şok-daha-solmaz-hostİng-plugİn-paketİ-koŞŞ.166321/ https://forum.gamer.com.tr/konu/%C5%9Eok-%C5%9Eok-%C5%9Eok-ax%C4%B0tr-plug%C4%B0n-paket%C4%B0-successed-farkiyla-ko%C5%9E%C5%9E.164414/...
  9. successed1

ClearLag Sorunu Çözüldü - Resimli Anlatım 1.6.2 Serveri Olanlar için!

Merhaba arkadaşlar, Son günlerde çoğu kişi ClearLag ile ilgili sorunlardan şikayetçi. İşte burada sorunumuzun çözümünü anlatacağım. [SEVERE] Error occurred while enabling ClearLag v2.6.0 (Is ıt up to date?) Bu sorunu alan arkadaşlar, sorunun temel kaynağı pluginin güncellenmesinde sıkıntı...
  10. successed1

SİTEDEN SERVERE KAYIT! SORU-CEVAP

Bu işlem için MySQL Register ve SQLibrary pluginleri gerekliydi fakat, gördüğüm kadarıyla son güncelleme 1.6.2 için çıkmış. Bildiğiniz üzere bazı pluginler craftbukkit sürümü ile uyumlu olmasada çalışabiliyor, göz önünde bulundurarak gerekli işlemleri yaptım fakat uyumsuz plugin hatası aldım...
  11. successed1

SERVERDE VİP LERE ÖZEL ALAN OLUŞTURMA! ÖRN: VİPHAMMADDE

özel bir alan yap wgli normal market gibi ve şu flagı yaz /rg flag wgismi entry deny. tüm viplerini buraya addowner olarak kaydet /rg flag wgismi build false bu flagıda ekledinizmi tamamdır bukadar Basit :D
  12. successed1

MİNECRAFT WEB PANEL VE WEB SİTESİ İSTEYENLERE! KOŞŞ!

EVET ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE SERVER PANELLERİNE GELELİM EĞER BASİT Bİ PANEL KULLANICAKSANIZ BukkitWebby OLARAKTA BİLİNEN PLUGİN İLE YAYIN YAPAN AXİTR NİNDE B İR ZAMANLAR KULLANMIŞ OLDUGU PLUGİN DİR LİNK : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/bukkit-webby/ EĞER İÇERİKLİ OLSUN İDARE ETSİN...
  13. successed1

SİLİNEN KONULARIMDAN 3 PLUGİN PAKETİ AXİTR : SOLMAZ HOSTİNG : NİTRADO

KONULARIMI SİLEN NİTRADO YETKİLİSİ EGEN7 SAYESİNDE SİZLERE PAYLAŞIMDA BULUNAMIYORUM BURDAN KENDİSİNE RİCAM LÜTFEN KARIŞMAMASI EVET ARKADAŞLAR PAKETLER TAMAMEN SAHİPLERİNE AİTTİR EN UFAK Bİ DEĞİŞME OLMAMIŞTIR LİNKLER; NİTRADO : EgeN7 tarafından yapılmıştır Nitradonun forumundada paylaşılmıştır...
  14. successed1

Serverde Olması gereken Başlıca Pluginler [PAKET HALİNDE]

İNDİRME LİNKİ : http://yadi.sk/d/276H_9TlE4j5f İÇİNDEKİLER; WorldGuard: Yaptıgınız Evleri Korumaya Yarar WorldEdit:DÜnyayı Düzenlemenizi Sağlar Lockette: Sandık Kapi Ve Benzeri Kilitlemenizi Sağlar. Jobs:İşler İconmy:Para Plugini Factions:Klan Plugini Essentials:Serverinize 100'den Fazla Komut...
  15. successed1

Plotme Plugini Nasıl Kullanılır?[Cevabı]

Merhaba Arkadaşlar Sizlere bu konuda sınırsız arsa yapımını anlatacağım. Sınırsız arsa yapımı için Plotme plugini gereklidir. Plotme pluginini kullanmak için ise Multiverse Core plugini gereklidir. Bu pluginleri indirin ve indirdikten sonra panelinize serverinizi durdurduktan sonra yükleyin...
  16. successed1

Minecraft pluginleri ve açıklamaları

Merhaba arkadaşlar; Sizlere minecraftın önemli pluginlerinin ne işe yaradıklarını nerden yükleneceğinden bahsedecegim. 1. Pluginimiz Authme: Authme plugini serverinizde kayıt olma giriş yapma vb. komutları getirir. 2. Pluginimiz Essentials: Essentials ise serverinize 200 den fazla komut ekler...
  17. successed1

HungerGames Server Nasıl Kurulur? [Cevabı]

Merhaba Arkadaşlar: Bu konuda sizlere HungerGames(Survival Games) Nasıl yüklenir bunu anlatacağım. Arkadaşlar eğer tek HungerGames(SurvivalGames) Olcak ise serverinize yükleyeceğiniz pluginler şunlardır; 1- AntiCreeper 2- Authme 3- ClearLag 4- CommandBlocker (Bu plugin ile sunucuda engellemek...
  18. successed1

AxiTR 2014 Plugin Paketi

BU PLUGİN PAKETİ TARAFIMCA SKYPEDEN DAGITILMIŞ FORUMA KONU AÇILIM BİLDİRİLMİŞTİR KAPATILMASINI RİCA EDİYORUM.
  19. successed1

3. BİR ŞOK DAHA SOLMAZ HOSTİNG PLUGİN PAKETİ KOŞŞ!!

ÖNCEDEN DE DEDİGİM GİBİ BU DA 3. PALETİM YİNE SKYPEDEN LİNK ATILICAK ARKADAŞLAR BU PLUGİN PAKETİ HİÇ Bİ ŞEKİLDE KONTROL EDİLMEMİŞTİR TAMAMEN ORJİNALDİR EN KÜÇÜK Bİ DEĞİŞİKLİK YOKTUR SKYPE ataman1786