sercan6843 kullanıcısının son içeriği

1. S

CLasiqTeaM Survival Gaming ! [1.7.2] (Yeni Spawn+Köylü Ticareti+Yeni Pluginler)

Çok güzel sw beyler tavsiye ederim
  2. S

| Mc-Raid | [%100] Türkçe | Survival | αηтι-χяαу | Kesintisiz Hizmet | Claimde PvP |

Swye giremiyorum bütün versionlarda client out of date diyor
  3. S

Mc Premium Üyelik

Yoo inanmıyosan kanıtlyim elimde 3 tane premium acc var
  4. S

Mc Premium Üyelik

Arkadaşlar elimde fazladan 1 premium üyelik var 12 liraya satıyorum isteyenler ulassın skypeden seco6843
  5. S

QuestTurk Faction2 # v0.1 # %100 Turkce # Dunyayi ele gecir!

Aga aç artık hadi beklemekten bıktım :D
  6. S

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad:Sercan Amaç Kullanıcı Adı:Hacksore Yaş:17 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları:Zindevcraft tek hatırladığım bu başka sunucularada girmişliğim var Naruto'da Güncelliğin:Mangada günceldeyim 683 Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: 3 yıldır
  7. S

ATTACK OF THE B TEAM

Merhaba arkadaşlar benle attack of the b team adlı mod paketini oynayacak 3 kişi arıyorum server nitradodur 4 kişilik yer vardır ilgilenenler özelden yazsın tek şart mod bilgisi olması.
  8. S

kardesim geçitler arası sıkıştım oyuna girdigimde chate hiçbişey yazamıyorum onca itemim boşa...

kardesim geçitler arası sıkıştım oyuna girdigimde chate hiçbişey yazamıyorum onca itemim boşa gitti yardım et nick secod
  9. S

bağlantı sonu hatası veriyor aga okadar diamond bulmştum

bağlantı sonu hatası veriyor aga okadar diamond bulmştum
  10. S

Not Enough Items sorunu bi yardımcı olun lütfen

Arkadaşlar skydazın sitesinden not enough items installer indirdim ve yükledim.Fakat launcherde şu hatayı alıyorum Initializing Frame TeamExtreme Launcher 2.1 started on windows... System.getProperty('os.name') == 'Windows 7' System.getProperty('os.version') == '6.1'...