| Mc-Raid | [%100] Türkçe | Survival | αηтι-χяαу | Kesintisiz Hizmet | Claimde PvP |

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

#####################################
< Mc-Raid Survival PvP >
|| Sitemiz : www.Mc-Raid.Net ||
|| Server IP : Survival.Mc-Raid.Net ||
|| Sürüm : 1.7.2 - 1.7.5 ||
||
Kapasite : 50 SLOT ||
||
Kapanma Riski Yok ||

{C*} Serverimiz Klimalıdır {C*} 7/24 Online {C*} Mümkün Oldugunca Pluginleri Az Oyuncu Çok Lag Az Yaptık {C*}
2014 - 2015 Yılında Başlamış Bulunmaktadır Bugüne Kadar 25 - 30 Tane Server Açmışızdır Mc-Raid Olarak Adımızı Çalanlar Hala Var Ama Bunu Düzeltmeye Geldik Mc-Raid Ekibi Olarak Toplandık & Oyunculara Uygun HardCore Ultimate Survival Hazırladık Sunduk.

# Sunucumuzda Para /Sat Komutuyla Istediginiz Belirli Itemleri Satarak Para Kazanabilirsiniz.
# Sunucumuzda Mob Keserek Para Kazanabilirsiniz Kazandıgınız Paralardan Market'te Alışveriş Yapabilirsiniz
[NEW] # Sunucumuzda Puan Sistemi Getirilmiştir 4 Emerald = 1 Puan /Warp Ticaret'de Kullanabilirsiniz

---------------------------------------[Kurallar]-------------------------------------
[1] Ayrimcilik/Dislama yasaktir.
[2] Irkcilik yapmak kesinlikle yasaktir.Sebebi suresiz bandir.
[3] Kufur kesinlikle yasaktir.
[4] Sadece BeyaZZenci & Jeoprik Viplik Satar.
[5] Vip Icin Sadece Skype & Face Uzerinden Iletisime Gecin!
[6] Reklam yapmak Kesinlikle yasaktir.
[7] Vip Fiyatlarında Indirim Olmaz.

[8] Yetkilileri bos yere rahatsiz etmek yasaktir.
[9] Yetkililerden esya/para istemek yasaktir.
[10] Kurallara Uydugunuz Takdirde Herkese Iyi Bir Örnek Olacaktir.

--------------------------------------------------------------------------------------

[ SERVERİMİZDE BULUNAN EKLENTİLER ]
Serverde verdiğiniz emekler boşa gitmesin diye size Serverdeki Pluginlerden bahsedeceğim. Evet Arkadaşlar Pluginler oyuncuya daha güzel bir zevk vericektir Cünkü VIP & Baska Seyler Aldiginiz Zaman Oyunun Zevki Daha Fazla Cikar.

[Merkez] Spawn: Serverin Ana Merkez Nokta'si

[WARP] Orman: Ticaret,Market,Hapis,ZararsizMob'lar Yeri

[WARP] Ticaret: Serverin PuaN Sistemi'nin Kullanıldıgı Yer !

[WARP] MobArena: Mob'lar Ile Para Kasabilmeniz'i Kolaylaştırıyor !

[WARP] Disco: Eglenmeniz Için Küçük Bir Alan !

[WARP] Pazar: Oyuncular 3 Günlük Spawn'da Pazara Sahip Olacak !

[WARP] Bagis: Yeni Baslayan Oyunculara Esya Birakarak Gelismelerini Saglayin !

Claim Sistemi: Bu Sistem Sayesinde Oyunda hiçbir Evinizi Adamlar Kıramayacak Güvende Olacakaksınız...

Agac Sistemi: Serverimizde Bir Ağaç'ın Altından Keserseniz Tamamen Kırılır & Yere Fidan'ı Dikilir Bu Sayede Hiç Uğraşmazsınız.

Mob Para Sistemi: Bu Sistem Sayesinde Mob'dan Para Kazanma Imkaniniz Var...

Takım Sistemi: Takım'ını kurup zirveye oturabilirsiniz (Takım'ınla gizli taaruz kararları alabilirsin kimsenin ruhu duymaz.)

αηтι 〤-яay Sistemi: Bu Sistem Sayesinde Asla Serverde Madenler Hileyle Gözükmüyecek !!!

Resim Cekemedim Kusura Bakmayın Ama Serverde Var Görebilirsiniz !!!

Spawner Sistemi: Bu Sistem ıpeksi Kazmayla Otomatik Olarak Spawner Elinize Gelir...

Son düzenleme:

ADXXX

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Zamanım Olsa 7/24 Hiç yatmadan oynarım Süper Survival server :) :)

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır MC oynamıyorum acaba tekrar başlamam için bir sebep olabilicek mi? Biraz sonra uğrayacağım :)

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrikler,iyi çalışma biraz sonra geleceğim

sercan6843

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Swye giremiyorum bütün versionlarda client out of date diyor

gropa525252

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu Sunucu Kadar Güzel Bir Survival Sunucusu Görmedim,Emeği Geçenlee Teşekkür Ediyorum.

>>> Survival.Mc-Raid.Net <<<

GabrieL258

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş sv de nethere gitme özgürlüğü yok ayrıca norch isimli biri daha sv de 3. günde alevli yay yapmış vipde değil item yardımı var sv de eğer item yardımı yok diyorsanız lütfen ilgilenin

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeş sv de nethere gitme özgürlüğü yok ayrıca norch isimli biri daha sv de 3. günde alevli yay yapmış vipde değil item yardımı var sv de eğer item yardımı yok diyorsanız lütfen ilgilenin
Yorumun Için Teşekkür Ederiz Nether Obsidian Ile Gidiliyor Bide Savaşçı Rütbesine Geçersen warp nether Olarak'TA gidiliyor cünkü efsane yapıtlarımız ordadır Notch Isimli Sahıs Tanımıyorum & Bakacagım Carına Bide Adminlerin Item Yardımı Yoktur Lütfen Dogru Olmayan Kelimelerle Konuşmayınız Aksi Takdırde Bazı Serverler Gibi Arkadaşlarımıza Yetki Vermeyiz...

GabrieL258

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim 3. günde sv nizi bıraktım o zamana kadar obsidyen ile gidilmiyordu şimdi gidiliyorsa güzel savaşçı rütbesindeyim ama nethere gidermi denemedim kardeşim doğru veya yanlış kelime demiyorum ben sadece gördüklerimi ve düşündüklerimi söylüyorum

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim 3. günde sv nizi bıraktım o zamana kadar obsidyen ile gidilmiyordu şimdi gidiliyorsa güzel savaşçı rütbesindeyim ama nethere gidermi denemedim kardeşim doğru veya yanlış kelime demiyorum ben sadece gördüklerimi ve düşündüklerimi söylüyorum
Yorumunuz Teşekkür Ederim Haklısınız 3. Günde Nether Tasi Gerekti Oylama Yaptık & Onu Kaldırdık Artık herkes Normal Olarak Gidebiliyor ... Ve Bazıları Der Admin Evlere Filan Yardım Etti Diyorlarmış Buna Inananlarda Var Asıl Gerçek Yapamamaları Kendileri Yapamadıgı Için Admin Yaptı Diyor Bu Oyuncular :)