SearcherCrowTR kullanıcısının son içeriği

1. SearcherCrowTR

Mylife.minecraft.to %100 Survival-EMEK Server-Eğlenceye Hazırmısın- 1.7.x 1.8.x Hilesiz oyun

Merhaba said333 Buildleri tek başıma ve sade bir görunum yaptım Vip e ev verılmesın sebebı Megavip olması yanı en yuksek vip olmasıdır dıger vıplerden ayıran ozellıkte odur Setler üzerinde oynama yapmayı dusunmuyorm fıkrınıcın tesekkurler
  2. SearcherCrowTR

Emek hırsızlığı PLAY.*********.NET YAZIKLAR OLSUN

lütfen servera gelip böyle reklamlar vermeyin arkadaşlar hiç hoş bir durum degil
  3. SearcherCrowTR

Mylife.minecraft.to %100 Survival-EMEK Server-Eğlenceye Hazırmısın- 1.7.x 1.8.x Hilesiz oyun

Fazladan sethome hakkı belkı 1 tane ılerleyen zamanlarda eklenebilir
  4. SearcherCrowTR

Kardeşim banlanan isimler zaten bunlar Ben bunları banladm Pweg adlı arkadaşın cok lagı oldugu ıcın ucuyormus gıbı gozukuyor Sorun yok yani bende senı banlananla karıştırdım Kusra bakma
  5. SearcherCrowTR

Kardeşim serverda hile felan yok ve kimsede /fly yapıp uçamaz bunun bır mumkınatı yok aksı takdırde olagan ustu durumda plugın var yazı olarak gosterıyor ve engellıyor
  6. SearcherCrowTR

Banlanan bir kişinin bunu söylemesi çok hoş Sanada hilenle bol şans Serverı baltalamaya çalışmak
  7. SearcherCrowTR

Tamamdır sağol Güzel yorumun için sağol ------------------------------------------------------------ Server Reklamı daha detaylı biçim haline getirilip bannerlar eklenmiştir
  8. SearcherCrowTR

Desteginiz ıcın sağolun Spawna yeni güncellemeler gelecektir +Güncel
  9. SearcherCrowTR

Bu güzel yorumun için teşekkür ediyorum Böyle güzel fikirli oyuncular görmek beni mutlu ediyor İyi oyunlar :=)
  10. SearcherCrowTR

Merhaba Kadir Serverı tek başıma kendı emegımle yaptım buıldlerım acıkcası cok iyi sayılmaz evet Ama Hazır mapte kullanmak ıstemedım nede olsa kendı yaptıgın her zaman iyidir Yorumun için teşekkurler :)