Arama sonuçlarınız

1. SearcherCrowTR

Mylife.minecraft.to %100 Survival-EMEK Server-Eğlenceye Hazırmısın- 1.7.x 1.8.x Hilesiz oyun

Merhaba said333 Buildleri tek başıma ve sade bir görunum yaptım Vip e ev verılmesın sebebı Megavip olması yanı en yuksek vip olmasıdır dıger vıplerden ayıran ozellıkte odur Setler üzerinde oynama yapmayı dusunmuyorm fıkrınıcın tesekkurler
  2. SearcherCrowTR

Emek hırsızlığı PLAY.*********.NET YAZIKLAR OLSUN

lütfen servera gelip böyle reklamlar vermeyin arkadaşlar hiç hoş bir durum degil
  3. SearcherCrowTR

Mylife.minecraft.to %100 Survival-EMEK Server-Eğlenceye Hazırmısın- 1.7.x 1.8.x Hilesiz oyun

Fazladan sethome hakkı belkı 1 tane ılerleyen zamanlarda eklenebilir
  4. SearcherCrowTR

Kardeşim banlanan isimler zaten bunlar Ben bunları banladm Pweg adlı arkadaşın cok lagı oldugu ıcın ucuyormus gıbı gozukuyor Sorun yok yani bende senı banlananla karıştırdım Kusra bakma
  5. SearcherCrowTR

Kardeşim serverda hile felan yok ve kimsede /fly yapıp uçamaz bunun bır mumkınatı yok aksı takdırde olagan ustu durumda plugın var yazı olarak gosterıyor ve engellıyor
  6. SearcherCrowTR

Banlanan bir kişinin bunu söylemesi çok hoş Sanada hilenle bol şans Serverı baltalamaya çalışmak
  7. SearcherCrowTR

Tamamdır sağol Güzel yorumun için sağol ------------------------------------------------------------ Server Reklamı daha detaylı biçim haline getirilip bannerlar eklenmiştir
  8. SearcherCrowTR

Desteginiz ıcın sağolun Spawna yeni güncellemeler gelecektir +Güncel
  9. SearcherCrowTR

Bu güzel yorumun için teşekkür ediyorum Böyle güzel fikirli oyuncular görmek beni mutlu ediyor İyi oyunlar :=)
  10. SearcherCrowTR

Merhaba Kadir Serverı tek başıma kendı emegımle yaptım buıldlerım acıkcası cok iyi sayılmaz evet Ama Hazır mapte kullanmak ıstemedım nede olsa kendı yaptıgın her zaman iyidir Yorumun için teşekkurler :)
  11. SearcherCrowTR

Tekrar açtım fakat eski arkadaşların cogu yok ama skypeden mesaj yolladım geleceklerınden emınım İyi oyunlar
  12. SearcherCrowTR

Açıkçası ben lapis event ve benzeri şeylere karşıyım. Serverı cok basitleştiriyor ve her şey çok kolay oluyor ve herşeyi elde ediyorsun Senı çekiyor bir yere bi bakıorsn elınde elmaslar altınlar Sencede saçma degılmı
  13. SearcherCrowTR

Hazır map kullanmamı önerırmısın ? Klasik survıval serverını amacladım zaten cogu serverlara gırıpde ınceledım lapis v.b event gibi şeyleri koymadım Çünkü oyunun eglencesı çıkmaz lüks survivaldan kastın oysa klasik kalmasını tercıh ederım
  14. SearcherCrowTR

Malesef buildlerim o kadar iyi değil serverı tek başıma yönetiyorum NOT Server bakımı bitmiştir Aslında düşünmedim degil fakat çimen biyomu zaten oldugu için farklı bir şey yapayım dedım fikrin için teşekkürler Buildim çok iyi degil serveri tek başıma yönetıyorum acıkcası hazır mapte...
  15. SearcherCrowTR

2.İP giremeyenlere: 5.62.126.231:11400 (Rastlanmaz) SÜRÜM:1.8 Server kapasitesi:24 Server ram: 2GB İletişim Skype: SearcherCrow Mylife Servera giriş yaptıgınızda 4 tane farklı portalla karşılaşacaksınız.Bu portallar farklı biyomlara gider.İstediginizi seçebilirsiniz.Bu portallar...
  16. SearcherCrowTR

Nitrado serverıma giriş kimse yapamıyor

Değişen bir şey olmadı
  17. SearcherCrowTR

Nitrado serverıma giriş kimse yapamıyor

Serverı giriş yapmayı çalışınca kimse giremiyor cant connect to server hatası verıor Server checktekı hata ise şu : Satır 125: [10:32:33] [Server thread/WARN]: Ignoring unknown attribute 'generic.attackDamage' Satır 124: [10:32:33] [Server thread/WARN]: Ignoring unknown attribute...
  18. SearcherCrowTR

Serverıma giriş yapamıyorum

Yenıden ındırdım sureklı fakat olmuyor
  19. SearcherCrowTR

Serverıma giriş yapamıyorum

Yeni satın aldıgım bukkit serverıma giriş yapılamıyor panelde başlatıldı yazıyor fakat oyunda cant connected hatası ıle karşılaşıyorum panelde şöyle bir şey çıktı Satır 9: [18:54:40] [Thread-8/WARN]: Could not get latest artifact information: IOException Satır 8: [18:54:40] [Thread-8/WARN]...
  20. SearcherCrowTR

Eski sunucu mylife yeniden sizlerle

IP 5.62.126.97:11800 Sürüm: 1.7.2 SERVERDAKI AMACINIZ : Hayatta kalmaya çalışmak güçlenmek ve serverın kralı Olmaya çalışmak SUNUCUYU ACMA SEBEBIM Suncuyu acma sebebim eğlence ortamı oluşturmak 10 kişi olsun 20 kişi olsun sadece eğlenelim Eğlencemizin tadına bakalım diye bu sunucuyu açtım...